SICĪLIJA LIELDIENĀS 10.04.-14.04.2020.

Cena no: 599 € | 5 Dienas

10.04. – 14.04.2020. – 5 dienas

cena 599 EUR

Cena par tiešo lidojumu, transferu, 4 naktis 3* viesnīcā Hotel Agathae ar kontinentālajām brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 90 EUR.

10. aprīlis Rīga 11.40 – 14.15 Katānija (lidojums 3h 35 min)
14. aprīlis Katānija 14:00 – 18.30 Rīga(lidojums 3h 30 min)
Atpūšoties Sicīlijas brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni. Iespējams, ka viens no mafijas rašanās iemesliem bija neskaitāmie iebrucēji, kas gadsimtu garumā nežēlīgi centās apspiest salas iemītniekus, aplaupot un pakļaujot nabadzībai salas iedzīvotāju pamatu – ģimeni.

Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras, mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, aizraujas ar baroka un antīko arhitektūru, patīk itāliešu tradīcijas un kultūra.
Gaisa temperatūra: 16-18 C dienā, 8-10 C naktī
Ūdens temperatūra: 14-16 C
Laikapstākļi: lietus iespējamība 30%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Jāņem līdz: peldkostīms, ūdensnecaurlaidīgs apģērbs/lietussargs; silts apģērbs, galvassega, cimdi (vai jābūt gataviem tos nomāt), ja iecerēts apskatīt Etnas vulkānu.
Valūta: EUR
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 10 kg reģistrētā bagāža

Hotel Agathae ar kontinentālajām brokastīm

8.7 /10
Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

3* viesnīca Agathea Hotel izvietojusies lieliskā vietā – uz Katānijas pilsētas galvenās ielas. Pludmale atrodas 20 min brauciena ar autobusu attālumā. No viesnīcas brokastu terases paveras skats uz Bellini dārziem. Viesnīcā ir arī bārs. Istabās pieejams viss nepieciešamais – apkure/gaisa kondicionieris, fēns, minibārs, bezmaksas WI-FI.
Trīsvietīgajā numurā ir izvietota 1 lielā divguļamā gulta + 1vienguļamā gulta.
Apartamentā (4 personām) ir izvietota 1 lielā divguļamā gulta + 2 vienguļamās gultas.

Katānijas pilsēta un Ciklopu RivjēraAttēlu rezultāti vaicājumam “acireale sicily”

11.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts). Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31.decembrim, dāvanā Katānijas pilsētas un Ciklopu Rivjēras ekskursija!

Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas pateicoties dažādu arhitektūras ietekmju apvienojumam un baroka celtņu pārpilnībai iekļauts UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc tam dosimies gar Jonijas jūras krastu, t.s. Ciklopu Rivjēru uz Ačireāli. Ceļš vedīs gar gleznainiem zvejnieku ciematiem un apstāsimies Ačireālē – lielākajā piejūras reģiona pilsētā, kas atrodas uz klinšainas terases, ar skatu pāri jūras plašumiem. Pilsētā apskatīsim baroka celtnes, kas izgrezno pilsētas centrālo daļu, t.sk. Katedrāli un Domes ēku.

Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas

Etnas vulkāns un TaorminaAttēlu rezultāti vaicājumam “taormina sicily”

12.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 150 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete trošu vagoniņam un 4×4 minibuss Etnā, tipiskas sicīliešu pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Etnas vulkāna dienvidu nogāzi un Crateri Silvestri rajonu 1800m virs jūras līmeņa. Šeit varēs vērot pēdējo 20 gadu laikā notikušo izvirdumu sekas – lavas laukus. No Silvestri krātera trošu dzelzceļš un 4×4 minibuss mūs uzvedīs līdz vulkāna krāterim, kur gida pavadībā to varēsim apskatīt. Ekskursijas otrajā daļā kājām izstaigāsim Taorminas pilsētu, kur tiks dots arī brīvais laiks.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

Ekskursija uz Noto un Sirakūzu

13.04.2020 09.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “siracusa”
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa arheoloģiskajā parkā, Sirakūza Domā un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Sirakūzu, kur galvenie apskates objekti būs – Vecpilsēta, kas atrodas uz nelielās Ortidžijas salas un ar pārējo pilsētu savienota trīs tiltiem, kā arī arheoloģiskā zona, kuras galveno dominanti veido grieķu teātris un romiešu amfiteātris. Ielūkosimies slavenajā grotā, kas saukta par Dionīsija ausi un pazīstama neparastās akustikas dēļ. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies arī Noto, lai novērtētu tās pasaulslaveno baroka arhitektūru. Noto tika pilnīgi izpostīta 1693. gada zemestrīcē, kas sagrāva gandrīz visu Sicīlijas austrumu daļu. Pilsēta tika uzbūvēta pilnīgi no jauna vēlīnā baroka stilā un izmantojot jaunākās tā laika pilsētplānošanas metodes.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.