PORTUGĀLE MADEIRA 2020

Cena no: 465 € | 8 Dienas

Lidojuma datumi:  14.10.2020 – 11.11.2020


Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!


*Visas cenas norādītas par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita


Meklēt ceļojumus uz Madeiru NOVATOURS ONLINE


Residencial Monumental 2* no 465 EUR

Residencial Monumental (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Vieglās brokastis, vakariņas saskaņā ar ēdienkarti. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 2,9 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 400 m (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2,8 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Funšala).


Orquidea 3* no 615 EUR

Orquidea (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Brokastis – zviedru galds, vakariņas – zviedru galds vai iespējams pasūtīt saskaņā ar ēdienkarti. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 5,7 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 3,5 km (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 23 km (Funšala).


Dom Pedro Garajau 3* no 595 EUR

Dom Pedro Garajau (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Brokastis ir vieglas (kontinentāls). Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 2 km. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Kanisa). Attālums līdz salas galvaspilsētai ir 8 km (Funchal). Attālums līdz lidostai ir apmēram 12 km (Funchal). Pludmale atdodas kalna pakājē. Uz pludmali iespējams nobraukt ar pācēlāju (par papildus samaksu).


Dom Pedro Madeira 4-* no 615 EUR

Dom Pedro Madeira (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Viss iekļauts
Okeāna krastā. Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 750 m. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 200 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 300 m (Mačiko). Attālums līdz salas galvaspilsētai ir 22 km (Funchal). Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Funšala). Viesnīcu no pludmales atdala promenāde.


Duas Torres Hotel 4* no 569 EUR

Duas Torres (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Bez ēdināšanas, Brokastis, Puspansija
Brokastis – zviedru galds, vakariņas saskaņā ar ēdienkarti. Okeāna krastā. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 2 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 1 km (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3,7 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Funšala). Viesnīca atrodas uz klints.


Four Views Baia 4* no 705 EUR

Four Views Baia (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Bez ēdināšanas, Brokastis, Puspansija, Pilna pansija
Brokastis un vakariņas – zviedru galds, pusdienas tiek pasniegtas saskaņā ar ēdienkarti. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 6,7 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 2,5 km (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,2 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 23 km (Funšala). Viesnīca atrodas pakalnā. Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Funchal).


Four Views Oasis 4* no 665 EUR

Four Views Oasis (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Okeāna krastā. Pie oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Kanisa). Attālums līdz salas galvaspilsētai ir 13 km (Funchal). Attālums līdz lidostai ir apmēram 11 km (Funchal). Viesnīca atrodas klusajā kūrorta daļā. Uz pludmali iespējams nokapt pa kāpnēm. Viesnīcu no pludmales atdala promenāde.


Four Views Monumental 4* no 695 EUR

Four Views Monumental (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Bez ēdināšanas, Brokastis, Puspansija
Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 3 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 600 m (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2,7 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Funšala). Viesnīca atrodas rosīgajā kūrorta daļā.


Golden Residence 4* no 715 EUR

Golden Residence (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Pilna pansija
Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 500 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 4,3 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Funšala).


Pestana Village & Miramar Garden & Ocean Resort 4* no 725 EUR

Pestana Village & Miramar Garden & Ocean Resort (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Vakariņas a la carte restorānos (pēc iepriekšēja pasūtījuma) (viesiem ar Puspansijas ēdināšanas tipu ir ierobežots kredīts). Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 4 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 500 m (viesnīcā “Pestana Carlton Madeira”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,7 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Funchal).


Melia Madeira Mare Resort & Spa 5* no 779 EUR

Melia Madeira Mare Resort & Spa (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Brokastis – zviedru galds, vakariņas – zviedru galds vai iespējams pasūtīt saskaņā ar ēdienkarti. Vakariņas a la carte restorānos (pēc iepriekšēja pasūtījuma) (ir pieejami daži bezmaksas apmeklējumi par fiksētu maksu pasūtot Puspansijas ēdināšanu). Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 3 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 300 m (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2,8 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Funšala).


Baia Azul 4* no 779 EUR

Baia Azul (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija
Brokastis – zviedru galds, vakariņas – zviedru galds vai iespējams pasūtīt saskaņā ar ēdienkarti. Okeāna krastā. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 2,2 km. Attālums līdz tuvākajai ieejai jūrā ir aptuveni 500 m (“Lido”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2,5 km (Funchal). Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Funchal). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (par papildus samaksu).


The Cliff Bay 5* no 1069 EUR

The Cliff Bay (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Pilna pansija
Brokastis un vakariņas – zviedru galds, pusdienas tiek pasniegtas saskaņā ar ēdienkarti. Okeāna krastā. Attālums līdz akmeņainajai pludmalei ir apmēram 3,6 km. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2,1 km (Funšala). Attālums līdz lidostai ir apmēram 23 km (Funšala). Viesnīca atrodas uz klints. Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports. Pie okeāna var nokļūt pa kāpnēm no viesnīcas teritorijas.


Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & SPA Resort 5* no 1109 EUR

Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & SPA Resort (Madeira, Portugāle)

Pieejamie ēdināšanas tipi: Viss iekļauts
Attālums līdz klinšainai pludmalei ir apmēram 150 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 5,6 km (Funchal). Attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (Funchal). Viesnīca atrodas uz klints.


Cenā ir iekļauts:

  • lidojums Rīga – Madeira – Rīga
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
  • bagāža 20 kg, rokas bagāža 5 kg
  • izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!