GRIEĶIJA PELOPONESA 2021

Cena no: 435 € | 8 Dienas

Lidojumu periods: uz 7 vai 14 naktis, no 13/06/2021 līdz 19/09/2021


Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!


Sākot ar 01/01/18. Grieķijā tiek ieviests valsts nodoklis par izmitināšanuu.
5* viesnīcas    – 4 eur    diennāktī par numuru
4* viesnīcas    – 3 eur    diennāktī par numuru
3* viesnīcas    – 1.50eur diennāktī par numuru
1,2* viesnīcas – 0.50eur diennāktī par numuru
apartamenti    – 0.50eur diennaktī par numuru

*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem!


BRATI ARKOUDI HOTEL 2+ * no EUR 435,00

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis

Atrodas 50 km no Araksas lidostas, 7 km no Kastro ciema. Vakara izklaides – Kastro ciemā (7 km).

Viesnīca ar mājīgu apzaļumotu teritoriju un ierobežotu infrastruktūru. Vienkāršs numuru fonds. Viesnīcas savrupais novietojums patiks klusu vakara pastaigu cienītājiem. Kopīga teritorija un infrastruktūra ar viesnīcu “Fournia Village”. Iesakām atpūtai ģimenēm un patstāvīgiem ceļotājiem.


NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3 * no 475 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, Soft AIl inclusive

Viesnīca atrodas 14 km no lidostas, 4 km no Kato-Ahajas pilsētas, 2 km no Nitoreikas ciema, jūras krastā. Autobusa pietura – 2 km. Platībā ierobežota apzaļumotā teritorija, Sava savrupā novietojuma dēļ būs piemērota tūristiem, kuri mīl klusas vakara pastaigas gar jūras krastu. Piemērota mierīgai ģimenes atpūtai. Vakara izklaides: zvejnieku ciematiņš Psaradona (1,5 km), Kato-Ahajas pilsēta (4 km).


CASTELLA BEACH 2+ * no 485 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca atrodas 20 km no Araksas lidostas, 15 km no Patras pilsētas,  Alisas miestiņā, pirmā līnija. Autobusa pietura – 100 m. Klusa un maza viesnīca jūras krastā, 3 km attālumā no Kato-Ahajas pilsētiņas, kurā ir supermārketi, tavernas un kafejnīcas. Viesnīcā nav animācijas. Piemērota ekonomiskai un mierīgai atpūtai. Vakara izklaides: Kato-Ahajas pilsētiņa (3 km).


AIROTEL PATRAS SMART 3* no 469 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Atrašanās:atrodas 42 km no Araksas lidostas, Patras pilsētā. Autobusu pietura – 100 m. Pludmale – oļu – saulessargi, atpūtas krēsli pludmalē : maksas pakalpojums; dvieļi pludmalē: nav


POSEIDON 3* no 521 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija

Atrašanās: atrodas 20 km no Araksas lidostas, 14 km no Patras pilsētas. Ieeja jūrā: lielu oļu; dvieļi pludmalē: nav uz jūru jādodas pa kāpnēm; saulessargi un atpūtas krēsli ir tikai pie baseina
viesnīcai praktiski nav krasta joslas.


FOURNIA BEACH 3* no 474 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Bez ēdināsanas, Brokastis, Puspansija

Atrašanās: Atrodas 50 km no Araksas lidostas, 7 km no Kastro ciema. Vakara izklaides – Kastro ciemā (7 km). atklāta krasta strēle, saulessargi, atpūtas krēsli pludmalē : bez maksas
dvieļi pludmalē: nav; smilšu (pieeja pludmalei izveidota ar lēzenu noeju un kāpnēm)


FLORIDA BLUE BAY 4* no EUR 455,00

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Puspansija Plus

Atrašanās: atrodas 50 km no Araksas lidostas, 20 km no Patras pilsētas, Psatopirgas ciemā, 100 m no pludmales, ieteicams izmantot speciālos apavus, smilšu un oļu (100 m no viesnīcas), platforma (lai būtu ērtāk nokļūt ūdenī), saulessargi, atpūtas krēsli pludmalē : bez maksas; ieeja jūrā: oļi


LONG BEACH RESORT & HOTEL 4* no EUR 525,00

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Puspansija Plus

Atrašanās: atrodas 55 km no Araksas lidostas, Ejas pilsētā, 20 km no Patras pilsētas, 1 km no autobusa pieturas. Saulessargi, atpūtas krēsli pludmalē : bez maksas; smilšu un oļu; ieteicams izmantot speciālos apavus
ieeja jūrā: oļi; dvieļi pludmalē: depozīts


PORTO RIO HOTEL 4* no EUR 555,00

Pieejamie ēdināšanas tipi: Viss iekļauts

Atrašanās: Atrodas 35 km no Araksas lidostas, 8 km no Patras pilsētas, Rio kūrortzonā, pludmalē. Vakara izklaides – Patra (8 km). Autobusu pietura – pretī viesnīcai. Dvieļi pludmalē: nav; smilšu un oļu (50 m no viesnīcas)
ieeja jūrā: oļi; saulessargi, atpūtas krēsli pludmalē : bez maksas


NAIADES VILLAS 4 * от EUR 485,00

Related image

Pieejamie ēdināšanas tipi:  Bez ēdināšanas, Brokastis, Puspansija, Pilna pansija

Atrašanās: atrodas 10 km no Araksas lidostas, 25 km no Patras pilsētas, Nitoreikas ciemā, 80 m no pludmales. Kopā 18 numuri: apartments (guļamistaba un atsevišķa viesistaba, divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – sofa, aprīkots virtuves stūris, maks. 3+1 cilv., 53 m2).


PAVLINA BEACH 4 * no 579 EUR

Related image

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, Viss iekļauts

Viesnīca atrodas 11 km no Araksas lidostas, 27 km no Patras pilsētas,  Nitoreikas miestiņā, jūras krastā. Autobusa pietura – 1,5 km. Mājīga, kompakta viesnīca pakalnā pie pludmales ar kristāldzidru ūdeni. Tikai 4 km attālumā ir Kato-Ahajas pilsētiņa ar supermārketiem, tavernām, kafejnīcām. Viesnīcā – plaši, gaiši numuri – piemēroti ģimenes atpūtai. Piemērota ekonomiskai, mierīgai atpūtai. Vakara izklaides: Kato-Ahaja – 4 km.


POSEIDON PALACE 4 * no 567 EUR

Related image

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija

Viesnīca atrodas 22 km no Araksas lidostas, 10 km no no Patras un Ermioni pilsētām. Autobusa pietura – 500 m. Jauna un moderna viesnīca ar attīstītu infrastruktūru. Animācijas nav. Atrodas unikālā vietā, no kuras iespējams ērti apceļot visus interesantākos Peloponesas tūrisma objektus. Piemērota ģimenes atpūtai. Uzmanību! Viesnīca atrodas jūras krastā, taču krasta strēles šajā vietā nav. Vakara izklaides: Vrahneika (5 km), Patra pilsēta (10 km).


AIROTEL ACHAIA BEACH 4* no EUR 699,00

Related image

Pieejamie ēdināšanas tipi: Viss iekļauts

Viesnīca atrodas 45 km no Araksas lidostas, 6 km no Patras pilsētas, pirmā līnija. Autobusa pietura – 20 m. Moderna viesnīca ar ierobežotu atpūtas infrastruktūru. Nelieli pilnībā aprīkoti numuri. Animācijas nav. No viesnīcas var doties uz krastmalu un pastaigājoties aiziet līdz Rionas – Antirionas tiltam, kas ir garākais vanšu tilts Eiropā. Piemērots patstāvīgiem tūristiem, kā arī nelielu MICE pasākumu rīkošanai. Vakara izklaides: Patra (6 km).


GRECOTEL ILIA PALMS AQUA PARK 4* no 880 eur

Attēlu rezultāti vaicājumam “GRECOTEL ILIA PALMS AQUA PARK 4*”

Pieejamie ēdināšanas tipi: Viss iekļauts

Viesnīca atrodas 60 km no Araksas lidostas, 80 km no Patras pilsētas, Killini miestiņā, 2. līnijā no pludmales. Viesnīca piedāvā bērniem un pieaugušajiem plašu izklaižu klāstu. Ir komfortabli ģimenes numuri, labs serviss, gara smilšu pludmale. Viesnīcā var baudīt tradicionālos grieķu ēdienus un izjust patiesu grieķu viesmīlību. Aktīvas ģimenes atpūtas cienītāji iepriekš pieminēto noteikti spēs pienācīgi novērtēt. Jaunums viesnīcā – koncepcija “Oasis On The Beach”, kurā iekļauti grieķu tavernas “Platanos” pakalpojumi,”Bon Bon” deserti, dzērieni, ”Sandy Burger”, “Souvlaki Corner”, “Platanos Kafeneion” pakalpojumi.


ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE 5 * no EUR 719,00

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Viss iekļauts, Viss ieklauts (DINE AROUND)

Viesnīca atrodas 50 km no starptautiskās Araksas lidostas, Peloponesas pussalas rietumu daļā, 30 km no Senās Olimpijas, 13 km no Pirgаs (Elidas), Skafidjas miestiņā, jūras krastā. Autobusa pietura – pie viesnīcas centrālās ieejas. Viesnīcai ir milzīga teritorija ar skaisti koptiem dārziem, gara krasta līnija un plaša smilšu pludmale.Plašs dažādu tipu numuru piedāvājums, daudz restorānu, attīstīta infrastruktūra, kas lieliski piemērota aktīvai ģimenes atpūtai. Uzmanību! Vakarā viesnīcas teritorijā jāievēro Dress Code! Nav apsveicama šortu un sporta apģērba nēsāšana. Vakara izklaides: Katakalo (10 km), Pirga (13 km).


GRECOTEL CASA MARRON ALL INCLUSIVE RESORT 4 * no EUR 829,00

Related image

Pieejamie ēdināšanas tipi: Viss iekļauts

Viesnīca atrodas 12 km no Araksas lidostas, 35 km uz ziemeļiem no Patras ostas, nelielajā Lakopetras ciemā, jūras krastā. Autobusa pietura – 2 km. ex. Grecotel Lakopetra Beach. Viesnīca ar plašu un koptu, dārzos slīgstošu teritoriju. Vienkārši, gaiši un mājīgi numuri. Piedāvā saviem viesiem plašu izklaides iespēju un daudzveidīgu atpūtas pasākumu klāstu. Viesnīcas novietojums klusā un savrupā vietā būs piemērots mierīgai ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Vakara izklaides: Kato-Ahajas pilsētiņa (10 km), Patra (35 km).


GRECOTEL OLYMPIA OASIS AQUA PARK 4 * no EUR 784,00

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, Pilna pansija

Viesnīca atrodas 60 km no Araksas lidostas, 80 km no Patras pilsētas, Killini miestiņā, jūras krastā. Viesnīca piedāvā bērniem un pieaugušajiem plašu izklaižu klāstu. Ir komfortabli ģimenes numuri, labs serviss, gara smilšu pludmale. Viesnīcā var baudīt tradicionālos grieķu ēdienus un izjust patiesu grieķu viesmīlību. Vakara izklaides: Аrkudi (2 km), Kuruta, Аmaljata (10 km).


Ceļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums no Rīgas, bagāža 20kg + rokas bagāža
  •  transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
  • dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7/14 n.), ar izvēlēto ēdināšanu;
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!