KORSIKA LIELDIENĀS 11.04.-15.04.2020.

Cena no: 649 € | 9 Dienas

11.04.-15.04.2020. – 5 dienas

cena 649 EUR

Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Best Western Bastia Centre divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR.

11.aprīlis  Rīga 05:05 – 07:15 Bastija
15.aprīlis Bastija 01:15 – 05:15 Rīga
Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža
Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

Ceļojums piemērots: visiem, kas vēlas redzēt aizraujošus dabas skatus, kas mīl franču un itāliešu kultūru un kurus interesē šo kultūru mijiedarbības rezultāts vienā no pašām skaistākajām Eiropas salām.
Gaisa temperatūra: ap 17C dienā, ap 7C naktī
Ūdens temperatūra: 15C
Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 30% , saule apmēram 8 stundas katru dienu
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR

Best Western Bastia Centre ar brokastīm

8.3 /10
Check-in: 16:00
Check-out: 11:00

3*** viesnīca Best Western Bastia Centre Hotel atrodas Korsikas ziemeļdaļā, Bastijas pilsētā.Tā izvietojusies pakalnā, apmēram vienu km attālumā no Vecās ostas un pilsētas centra. Līdz tuvākajai pludmalei ir apm. trīs km. Viesnīcas istabās atrodams viss viesiem nepieciešamais: apkure/ gaisa kondicionieris, seifs. fēns, TV, bezmaksas WI-FI kā arī piederumi kafijas un tējas pagatavošanai.

Attēlu rezultāti vaicājumam “bastia”

No rīta viesnīca piedāvā brokastu bufeti, bet vakariņas pēc ēdienkartes var izvēlēties tās restorānā. Viesnīcā ir arī bārs, terase un maksas autostāvvieta.
Šobrīd viesnīca nepiedāvā vēlās izreģistrēšanās iespējas.

Bastijas pilsētas ekskursija

11.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids

Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas – Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00

Kalvi un Balaņas ciematiAttēlu rezultāti vaicājumam “kalvi corsica”

12.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts) 

Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm.
Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā ~.18:30

Kapkorsas pussalas ekskursija

13.04.2020 09.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “macinaggio corsica”
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija Patrimonio.

Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem. Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim.
Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu.
Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu. Atgriešanās viesnīcā ~19.00

Ekskursija uz Bonifačio

14.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 115 EURAttēlu rezultāti vaicājumam “bonifacio corsica”
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio.
Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio. Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!) Pēc tam iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas.
Atgriešanās Bastijā ~ 19:30