ITĀLIJA VAL DI FASSA 2020

Cena no: 545 € | 8 Dienas

 

Lidojumu periods: 28.12.19 – 14.03.20

SLĒPOŠANAS TRASES VAL DI FASSAS REĢIONĀ

Val di Fassas ieleja

Fasas ieleja (Val di Fassa) ir viens no populārākajiem kalnu slēpošanas reģioniem Itālijā, jo piemērots slēpotājiem, kas vēlas slēpot dažādās trasēs un bieži tās mainīt. Reģions atrodas 190 km no Insbrukas lidostas, 280 km no Bergamo lidostas, 350 km no Milānas lidostas.

Reģionā labi jutīsies ģimenes ar bērniem, gados jaunu cilvēku kompānijas, kā arī slēpotāji ar dažādu sagatavotību kalnu slēpošanā. Pateicoties milzīgajam sniega lielgabalu skaitam, kalnu nogāzēs var slēpot pat ne pārāk sniegotā ziemā. Pakalpojumu cenas reģionā nav augstas, bet slēpošanas iespējas – plašas – reģiona trases apkalpo aptuveni 80 moderni pacēlāji.

Val di Fassa ir viena no četrām slēpošanas zonām, kas veido ļoti populāro Sella Ronda slēpošanas “ringu”. Iegādājoties vienoto ski-pass, Val di Fassas ielejas viesiem paveras iespēja izslēpoties 12 kūrortu trasēs – ieskaitot to kūrortu, kas ietilpst Dolomiti Superski slēpošanas apgabalā.

Kampitello
Kampitello ir Tiroles stilā celta mājīga Alpu kūrortpilsētiņa, kas atrodas netālu no Kanaceji. Viesnīcu gaišās fasādes lieliski iekļaujas skaistajā kalnu ainavā ar spilgti zilām debesīm, kuplām tumšzaļām eglēm un sniegā mirdzošām virsotnēm.
Kampitello viesnīcas atrodas praktiski blakus pacēlājam uz Col Rodella virsotni (2485 m) – uz plašāko un populārāko Val di Fassas ielejas slēpošanas zonu ar populāro Sella Ronda slēpošanas “ringu”. Tie, kas apmetīsies Kampitello, varēs izmantot arī bagātīgo Kanaceji kūrorta infrastruktūru – Kanaceji atrodas vien 5 minūšu brauciena attālumā ar Ski Bus no Kampitello.


VERDA VAL HOTEL (CAMPITELLO) 2* no 545 EUR

Ēdināšana: BB, FB, HB
Atrodas 176 km no Veronas lidostas, 150 m no slēpošanas kūrorta Kampitello centra, 450 m no Col Rodella pacēlāja, 150 no autobusa. pieturas.

Viesmīlīgais nams atrodas saulainā un mierīgā vietā, netālu no kūrorta centra. Laba un ērta nokļūšana slēpošanas zonā. Iesakām visām tūristu kategorijām.

 

 

 


RODODENDRO HOTEL (CAMPITELLO) 3* no 606 EUR

Ēdināšana: BB, HB
Atrodas 200 m no Kampitello pilsētiņas centra, 400 m no Col Rodella pacēlāja. Blakus viesnīcai – Ski Bus pietura.
Neliela un mājīga viesnīca – tā jau vairākas desmitgades pieder ģimenei, kura, gādīgi rūpējoties par tūristiem, rada patiesu mājīguma gaisotni. Diezgan vienkārši interjeri. Ekonomiskai atpūtai.

GROHMANN HOTEL & CLUB (CAMPITELLO) 3* no 869 EUR

Ēdināšana: HB 
Atrodas Kampitello pilsētiņas centrā, 200 m no Col Rodella pacēlāja, kas nogādā uz Sella Ronda slēpošanas reģionu. Ski Bus pietura – blakus viesnīcai.

Viena no labākajām savas kategorijas viesnīcām kūrortā. Laba lokācija. Wellness centrs. Mājīgi numuri. Demokrātiskas cenas. Interjeri – tipiski Tirolei, daudz koka elementu apdarē. Ietilpst viesnīcu grupā “Union Hotel Group”. Kūrorta publikas iecienīts restorāns. Blakus picērija “Olimpic”. Kalnu slēpošanas skola – 250 m attālumā.

 

 

 


STELLA MONTIS HOTEL (CAMPITELLO) 4* no 929 EUR

Ēdināšana: HB 
Atrodas klusā vietā – 300 m no Kampitello pilsētiņas centra, 800 m no Col Rodella pacēlāja, kas ved uz Sella Ronda slēpošanas „ringa” trasēm. Viesnīca nodrošina sava bezmaksas shuttle bus pakalpojumu uz pacēlāju (08:00-10:00 un no 16:00 līdz pacēlāju slēgšanai).

Atrodas vietā no kuras paveras jauki panorāmas skati, nedaudz atstatu no Kampitello pilsētiņas centra. Viesnīca iemantojusi pelnītu popularitāti, jo tajā valda īsta Alpu viesmīlības gaisotne, ir arī lielisks Wellness centrs. Numuru un sabiedrisko telpu interjeros dominē gaišie toņi un koka apdare. Restorānā piedāvātie ēdieni – kā mājās gatavoti un garšīgi.

 


MEDIL WELLNESS & FAMILY HOTEL (CAMPITELLO) 4* no 1066 EUR

Ēdināšana: HB 
Atrašanās: atrodas blakus Kampitello pilsētiņas centram, 150 m no Col Rodella pacēlāja.

Viena no kūrorta labākajām viesnīcām klusā ainaviskā vietā – blakus Kampitello centram. Tūristu ļoti iecienīta. Laba lokācija pie Col Rodella pacēlāja. Interjeri – tradicionālā Tiroles stilā ar koka dekoru izmantošanu. Restorāns pamatoti lepojas ar savu ēdienkarti un uzslavām, kuras viesu grāmatā ierakstījuši slēpotāji no dažādām valstīm. Bērniem – miniklubs (09:00-12:30 un 15:00-18:00). Prieku mazajiem viesiem sagādās arī viņiem domātās dažādās vakara izklaides (20:30-21:30).

 

 


SOREGHES GRAN CHALET HOTEL & CLUB (CAMPITELLO) 4* Super * no 1116 EUR

Ēdināšana: HB 
Jaunākā viesnīcu grupas „Union Hotels” viesnīca. Viena no labākajām Val di Fassas ielejā – netālu pilsētiņas centrs un pacēlājs. Interjeri – Alpu tradīcijās. Viesnīcā –izklaides programmas un tematiskās vakariņas restorānā. Viesnīcas viesiem – speciāls piedāvājums apmeklējot apres-ski objektus citās „Union Hotels” viesnīcās Vald di Fassas ielejā: tavernu-teātri „Gran Tobia”, diskotēku „Nexen”, vīna bāru ar dzīvo mūziku „Kaiser”, tavernas „Kaiserstube” un „Espaniola”, picēriju „Olympic” un restorānu „Giglio Rosso”.

 

 

 


VILLA KOFLER WONDERLAND RESORT (CAMPITELLO) 4* no 915 EUR

Ēdināšana: BB 
Atrašanās: atrodas Kampitello di Fasas kūrortciema centrā, kurā atradīsiet gan bārus, gan restorānus un veikalus. Tuvākais pacēlājs – Col Rodella – atrodas 300 m attālumā, taču līdz tam var nokļūt arī ar Ski Bus, kura pietura ir tieši pretim viesnīcai. Šī burvīgā viesnīca nesen ir renovēta un iekārtota, domājot tieši par pāriem – viesnīcā nav paredzēts izmitināt ģimenes ar bērniem un mazuļiem. Kopā viesnīcā ir 10 izsmalcināti, dažādos stilos dizainēti numuri. Katrs numurs ir pārdomāti izplānots un katrā ir sava neliela SPA zona. Uzsveram, ka apmešanās ar bērniem šajā viesnīcā nav paredzēta.

 


Kanaceji
Tas ir lielākais un populārākais Fassas ielejas kūrorts, kuru tūristi ļoti iemīļojuši – te ir neparasti skaistas Dolomītu Alpu kalnu ainavas, lieliskas, plašas iespējas, lai nodarbotos ar dažādiem ziemas sporta veidiem, kā arī, protams, labi attīstīta infrastruktūra. Kanaceji kūrortā ir visai liels 3* un 4* viesnīcu piedāvājums – turklāt par mērenām cenām. Ir arī apartamenti, kas labi piemēroti grupu un lielāku ģimeņu uzņemšanai.
Kā kalnu slēpošanas kūrorts Kanaceji iemantojis savu popularitāti pateicoties, galvenokārt, savam ģeogrāfiskajam novietojumam – tas atrodas pašā Fasas ielejas centrā, unikālā ieplakā, brīnišķīgo Dolomītu kalnu virsotņu Pordojas, Sellas un Fedajas pakājē. Par Kanaceji un visas ielejas simbolu kļuvis majestātiskais Sellas masīvs, kas slejas gar ieleju.
Svarīgākais faktors, kāpēc tūristi un slēpotāji dodas uz Kanaceji – kūrorta piedāvātās tiešām fantastiskās iespējas kalnu slēpošanā un snovošanā. Trašu kopgarums pārsniedz 220 km; slēpotāju un snovbordistu ērtībām – 7 funikulieri, 7 kabīņu tipa, 7 krēslveida un 25 bugeļveida pacēlāji. Trases vienmēr tiek uzturētas ideālā kārtībā, darbojas sniega lielgabali.
No Kanaceji uzsāk savu gaitu Belvedere pacēlājs – tieši uz populāro Sella Ronda slēpošanas “ringu”. Bet tie, kas vēlas slēpot lejup, var izmantot šo iespēju – līdz pat ciemam aizvijas kopta sarkanā trase.


DOLOMITI SCHLOSS HOTEL & CLUB (CANAZEI) 4* no 897 EUR

Ēdināšana: HB 
Atrašanās: atrodas Kanaceji centrā, 300 m no Belveder pacēlāja. Ski Bus pietura – 100 m. Ietilpst viesnīcu grupā „Union Hotels”. Šī ir viena no pirmajām Kanaceji viesnīcām kalnu slēpotājiem (vēsturiskā ēka uzcelta 1909. gadā). Iespaidīgā vēsturiskā ēka ir dizainēta Habsburgiem raksturīgā stilā. Telpas ir apdarinātas ar koku. Prasīgiem klientiem iesakām prestige un augstākas kategorijas numurus.

VILLA ADRIA HOTEL (ALBA DI CANAZEI) 3* no 870 EUR

Ēdināšana: RO, BB 
Neliela ģimenes biznesa viesnīca – ļoti mājīga un kopta, ar labu lokāciju. Pēc slēpošanas iespējams relaksēties viesnīcas SPA zonā, bet pēc vakariņām kādā no tuvumā esošajiem restorāniem, var turpināt izklaidi viesnīcas bārā, kurā tiek rīkoti jautri vakari.
Atrašanās: atrodas 2 km no Kanaceji kūrortpilsētiņas, Alba di Kanaceji ciemā, 300 m nо Alba-Col dei Rossi un Ciampac pacēlājiem, Ski Bus – 50 m.

LAURIN HOTEL (CANAZEI) 3* no 855 EUR

Ēdināšana: BB, HB 
Atrodas Kanaceji centrā. Belvedere pacēlājs – 300 m. Ski Bus pietura –100 m.
Viesnīca atrodas Kanaceji centrā, dažus soļus no visas kūrorta infrastruktūras – bāriem, restorāniem, veikaliem utt. Viesnīcu varam ieteikt visiem, kuri vēlas apvienot slēpošanu, iepirkšanos un vakara izklaides.

LA PERLA HOTEL (CANAZEI) 4* Super* no 1367 EUR

Ēdināšana: HB 
Atrodas 150 m no Kanaceji kūrorta centra, 150 m no Pecol-Belvedere pacēlāja. Viena no labākajām Val di Fassas viesnīcām. Skaisti interjeri, veidoti Alpu stilā. Lieliska lokācija – vien 300 m no trases beigām, kas vienīgā ved no kalna uz pilsētiņu un 150 m no Belvedere pacēlāja. Viesnīca var pamatoti lepoties ar savu wellness centru, kurā ir liels segtais baseins un kurā iespējams jauki relaksēties un atgūt spēkus pēc aizrautīgas slēpošanas (bērniem līdz 14 g.v. baseina apmeklējums atļauts tikai līdz 17:30). Vakara izklaides turpat blakus – kūrortā ir apres-ski bāri jebkurai gaumei, diskotēka.

ASTORIA HOTEL (CANAZEI) 4* no 1233 EUR

Ēdināšana: BB 
Ļoti skaista un eleganta viesnīca, kas celta modernā Alpu stilā un pilnībā renovēta 2011. gadā, atrodas klusā, mierīgā kūrorta vietā. Augsts servisa līmenis. Ļoti atsaucīgs personāls. Plaši numuri, lieliska ēdināšana, jauns moderns Wellness centrs. Viesnīca piemērota atpūtai pāriem un ģimenēm kopā ar bērniem. Bērni var apmeklēt baseina zonu līdz 17:45; SPA: ieeja no 16 g.v., jo spēkā koncepcija – bez peldkostīmiem. Blakus viesnīcai sākas distanču slēpošanas trase – skaista un ainaviska – tā vijas pa mežu gar kalnu upītes krastu līdz pat Kampitello pilsētiņai. Tikai 300 m attālumā – akvacentrs „Dolaondes”, 100 m attālumā – kinoteātris. Viesnīcas hallē mitinās tās saimniekam piederošs jauks sanbernārs. atrodas aptuveni 300 m no Kanaceji centra, aptuveni 500 m attālumā no Pecol-Belveder pacēlāja uz Sella Ronda slēpošanas zonu. Ski Bus pietura – 50 m (viesnīca nodrošina bezmaksas transportpakalpojumus no 8:00 līdz 10:00 un no 15:00 līdz brīdim, kad tiek slēgti pacēlāji).

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums Rīga – Verona – Rīga, bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma;
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
  • dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana;
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!