ITĀLIJA DOLOMITI DI BRENTA 2020

Cena no: 497 € | 8 Dienas

SLĒPOŠANAS TRASES DOLOMITI DI BRENTA REĢIONĀ

 

Lidojumu periods: 28.12.19 – 14.03.20

Dolomiti di Brenta
Dolomiti di Brenta ir kalnu masīvs Dolomītu Alpu rietumu daļā, Trentīno reģionā, un vienlaikus arī ļoti populārs kalnu slēpošanas apgabals – pievilcīgs ar iespēju daudzveidību kalnu slēpošanas jomā un savu kūrortu moderno infrastruktūru. Jaunatnes vidū, kas bieži vien labprātāk izvēlas snovošanu, popularitāti iemantojušas kalnu nogāzes, kurās 1998. gadā notika Pasaules čempionāts snovbordā.
Visās Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas zonās izmantojama vienota ski-pass karte (abonements) – Superskirama, tā ir spēkā Madonna di Campigli, Pinzolo, Val di Sole, Passo Tonale, Peio un Monte Bondone kūrortos.
Šī ski-pass karte ļauj slēpotājiem izbaudīt ziemas priekus skaistākajās Trentīno apgabala vietās Dolomītu Alpu rietumos. Slēpošanas sezonas ilgums un spožās saules klātbūtne izskaidrojama ar to, ka slēpošanas zonas atrodas kalnu nogāzēs augstumā no 2000 m līdz 3000 m. Turklāt speciālā tehnika “uztur un papildina” lielisku sniega segu interesantākajās kalnu slēpošanas trasēs 240 km garumā (kopējais slēpošanas reģiona trašu garums ir 340 km). Melno trašu slēpošanas apgabalā nav ļoti daudz, taču komfortablai slēpošanai labi sagatavotās vidējās grūtības (sarkanās) un vieglākās zilās trases sniedz plašas iespējas „atpūtas režīma slēpotājiem”. Platās nogāzes dāvā iespēju veikt vidējas sarežģītības nobraucienus arī ārpus iezīmētajām trasēm.
Vairākas interesantas un braukšanai sarežģītas nogāzes (ar vairākiem variantiem) ir Ponte di Legno slēpošanas zonā, kur slēpošana gan nenotiek tik augstu kalnos, kā citviet, taču tur var izslēpoties pa trasēm, kuras ierīkotas mežu joslā un kurās iespējams slēpot pat sniegputeņa laikā.
Vislepnākais un dārgākais Dolomiti di Brenta reģiona kūrorts ir Madonna di Campigli, kurš piedāvā ne vien slēpošanas iespējas, bet arī atpūtu brīnišķīga komforta apstākļos. Kūrorts atrodas Adamello Brenta dabas parka teritorijā, to ieskauj priežu meži un gleznaini kalnu ezeriņi, kas atveldzē dvēseli un ļauj jūsmot par apkārtējās dabas skaistumu.

 

Madonna di Campiglio
Madonna di Campiglio ir jauns kūrorts, dabā ļoti veiksmīgi ieplānots un infrastruktūras ziņā lieliski izveidots. Šis kūrorts pieskaitāms ekskluzīvajiem, tāpēc cerēt, ka tajā būs demokrātisks cenu līmenis, ir lieki. Jā, visa Madonna di Campiglio kūrorta infrastruktūra uz saules staros gaiši dzirkstošā sniega fona ir krāšņa un gluži kā svētkiem saposta. Vien 40 minūšu brauciena attālumā no kūrorta ir viena no Ziemeļitālijas senākajām pilsētām – Trento, kurā valda patiesa viduslaiku aura.
Kalnu slēpošanas iemaņu ziņā Madonna di Campiglio kūrorts būs piemērots atpūtniekiem ar jebkuru slēpošanas prasmju līmeni.Savstarpēji savienotās trases ieskauj pilsētiņu no trim pusēm, kopējais trašu garums – aptuveni 90 km, augstumu starpība – 1100 m. Profesionāļiem piemērotas melnās trases: nobrauciens no Monte Spinale virsotnes (2093 m); īsā Variante-Marchi trase Malga Montagnoli rajonā; Canalone-Miramonti trase kūrorta dienvidu nogāzē. Vidējas sagatavotības līmeņa slēpotājiem būs piemērotas trases, kas ierīkotas ziemeļu nogāzē.

Vērts pieminēt garo un interesanto Poza Vecia nobraucienu, līkumoto Graffer trasi un Piecu ezeru (5 Laghi) trasi, kas vijas lejup no Rifugio Pancugolo virsotnes. Iesācējiem būs piemērotas trases, kas atrodas Malga Montagnoli rajonā: izstieptā Spinale Diretta trase un īsā Fortini trase, kā arī vienkāršā FIS kategorijas trase Pancugolo virsotnes rajonā. Tāpat iesācējiem patiks vienkāršie Zeledria un Fiocco di Neve nobraucieni Pradalago ciema apkaimē. Savukārt snovbordistus iepriecēs snovparks, kurā ir gan half-pipe rampa, gan borderkrosa trase.


RTA DES ALPES 2 RESIDENCE (MADONNA DI CAMPIGLIO) 2* no 580 EUR

Ēdināšana: RO
Atrašanās: atrodas Madonnas di Kampiljo kūrortzonas centrā, 150 m no 5 Laghi un Spinale pacēlājiem.
Lieliska cenas un servisa kvalitātes attiecība, ideāli piemērota aktīvas atpūtas cienītājiem.

 

 

 


EUROPA HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3* no 732 EUR

Ēdināšana: BB, HB
Atrašanās: atrodas Madonnas di Kampiljo kūrorta centrā, 200 m no gājēju zonas, 120 m no Pradalago pacēlāja.

Neliela ģimenes biznesa viesnīca ar „vintage” stila interjeriem. Viesnīca ar labu lokāciju un lielisku ēdināšanu, un vienlaikus – savdabīgs „mēbeļu muzejs” ar antīkiem eksponātiem. Netālais Pradalago pacēlājs nogādā slēpotājus Madonnas di Kampiljo – Pincolo apvienotajā slēpošanas zonā.

 

 


ST.HUBERTUS GARNI HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3* no 804 EUR

Ēdināšana: BB
Atrašanās: atrodas Madonnas di Kampiljo kūrorta centrā, 50 m no 5 Laghi pacēlāja. Ski Bus pietura – 30 m.

Lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Interjeri – Alpu tradicionālie. Tiek piedāvāts tikai BB tips, taču blakus esošajos restorānos un picērijā vakariņām ir speciālas atlaides. Piemērots variants aktīviem slēpotājiem, kuri labprātāk uzturas ārpus viesnīcas. 5 Laghi pacēlājs nogādā slēpotājus tāda paša nosaukuma slēpošanas zonā (turpat savu gaitu uzsāk arī Pinzolo-Campiglio-Express, kas savieno Madonnas di Kampiljo un Pincolo slēpošanas zonas).

 

 

 


ITALO HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3* no 810 EUR

Ēdināšana: HB
Atrašanās: atrodas 400 m no kūrortpilsētiņas Madonnas di Kampiljo centra, 350 m no Spinale pacēlāja. Ski Bus pietura – 20 m.

Neliela viesnīca, kas atrodas mierīgā un skaistā vietā netālu no kūrorta centra un Spinale funikuliera, ar kuru var nokļūt divās apvienotās slēpošanas zonās – Spinale un Passo-Groste. Tuvāko trašu finišs (Diretissima trases un Grotte trases) ir 350 m no viesnīcas. Iesakām tūristiem, kuri labprāt izvēlas apmešanos ģimenes apsaimniekotā ekonomiskā viesnīcā.

 

 

 


ANTARES RESIDENCEHOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3* no 965 EUR

Ēdināšana: BB, RO, DO
Apartamentu numuri ar labu lokāciju – atrodas blakus kūrorta centram, pie slavenās sarkanās trases „3 Tre” (tajā tiek rīkotas arī sacensības). Tuvākie pacēlāji: “Miramonti”(krēslu) – 50 m; “Pradalago” (kabīņu tipa) – 250 m; “5 Laghi” (kabīņu tipa) – 300 m. Piemaksājot iespējams apmeklēt 4* viesnīcas “Miramonti” Wellness centru (ieeja personām no 18 g.).  Atrašanās: atrodas 150 m no kūrortpilsētiņas Madonnas di Kampiljo centra, 50 m no pacēlāja.

CARLO MAGNO HOTEL & SPA RESORT (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4* no 1021 EUR

Ēdināšana: HB
Liela viesnīca ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu un izklaidēm jebkurai gaumei – ir plašs Wellness centrs (bērni līdz 12 g.v. drīkst apmeklēt tikai bērnu baseinu), restorāns ar 2 zālēm (vienā zālē pie galdiņiem apkalpo oficianti, otrā – zviedru galds), izklaides programmas pieaugušajiem un bērniem.
Atrašanās: atrodas 2 km no kūrortpilsētiņas Madonnas di Kampiljo centra, Kampo-Karlo-Manjo ciemā, pavisam tuvu Groste pacēlājam. Ski Bus pietura – 50 m.

 

 


MIRAMONTI HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4* no 1080 EUR

Ēdināšana: HB
Komfortabla, pilnībā renovēta viesnīca. Interjeri veidoti tradicionālajā Alpu stilā. Veiksmīga lokācija – ainaviska vieta, kur atrodas sarkanās trases „3 Tre” finišs, 150 m no kūrorta centra. Tuvākais pacēlājs – Miramonti (krēslu) – atrodas 50 m attālumā. No tā slēpojot var nokļūt pie galvenā pacēlāja „5 Laghi” (šajā slēpošanas zonā ir arī “Campiglio-Pinzolo Express” pacēlājs). Aizrautīgi un pramīgi slēpotāji spēs novērtēt arī nakts slēpošanas trasi “Canalone Miramonti”, kura atrodas blakus viesnīcai.
Atrašanās: atrodas 150 m no kūrortpilsētiņas Madonnas di Kampiljo centra, 50 m no pacēlāja.

 

 


CRISTAL PALACE HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4* Super* no 1325 EUR

Ēdināšana: HB
Viesnīca ietilpst viesnīcu grupā “Effe hotels Trentino”. Grezna viesnīca, kuras dizainā harmoniski apvienotas klasiskās Alpu tradīcijas un modernās tendences: stilā interesanti interjjeri, plašs mūsdienīgs SPA centrs “Сristal Energy” (ar baseinu), miniklubs dažādu vecumu bērniem.
Atrašanās: atrodas 160 km no Veronas lidostas, 600 m no kūrortpilsētiņas Madonnas di Kampiljo centra, 200 m no Pradalago pacēlāja. Ski Bus pietura – iepretim viesnīcai (no 08:00 līdz 20:00 viesnīcas viesiem pieejams bezmaksas shuttle bus līdz Pradalago un Groste pacēlājiem).

 

 


SAVOIA PALACE HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4* no 1178 EUR

Ēdināšana: HB
Klasiska Alpu stila viesnīca kūrorta centrā, 50 m no “5 Laghi” pacēlāja, kas nogādās tūristus tāda paša nosaukuma slēpošanas zonā (tur ir “Pinzolo-Campiglio Express” pacēlājs, kas savieno Madonnas di Kampiljo un Pincolo slēpošanas zonas vienā), kā arī 500 m no “Spinale” funikuliera, ar kuru var nokļūt apvienotajā Spinale – Passo-Grote slēpošanas zonā. Viesnīca ar mājas komfortu, augsts servisa līmenis. Ir savs neliels Wellness centrs.
Atrašanās: atrodas kūrortpilsētiņas Madonnas di Kampiljo centrā, 50 m no pacēlāja. Ski Bus pietura – 50 m.

 

 

 


Pincolo
Pincolo (Pinzolo) ir klusākais un “ģimeniskākais” Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas reģiona kūrorts. Uz to parasti dodas tie, kas vēlas vien izslēpoties, nevis aktīvi izklaidēties un “ietusēt” vakara stundās. Arī šim kūrortam raksturīga trašu daudzveidība, tomēr pamatā trases vairāk atbilst iesācēju un vidējas sagatavotības sportistu prasmju līmenim. Ir iespējas arī snovošanai. Starp Pinzolo un Madonna di Campiglio kūrortiem katru dienu kursē Ski Bus, un ir arī pacēlājs, kas šos kūrortus savieno “pa augšu”. Pinzolo slēpošanas trases atrodas augstumā no 800 m līdz 2100 m. Lielum lielo daļu kūrorta trašu var uzskatīt par “atvieglotām sarkanajām”. Koku pie tām ir gaužām maz, tāpēc slēpošana pa plašajiem kalnu plato ir ļoti ērta. Populārākās trases kūrortā ir Nera di Folgarida (1,8 km gara, augstumu starpība 550 m) un Pista delle Gole (2,25 km gara, augstumu starpība 600 m).
Jāpiebilst, ka īpašu pievienoto vērtību slēpotāju ieskatā Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas reģiona kūrortiem piešķir iespēja iepazīt jaunas un atšķirīgas trases, pārvietojoties no viena kūrorta uz otru, burtiskā nozīmē, nenoņemot slēpes. Reģiona kūrortos ir 8 kalnu slēpošanas skolas, kā arī snovborda skola, bet bērniem līdz 4 gadu vecumam tiek piedāvāti arī t.s. kalnu slēpošanas bērnudārza pakalpojumi – tajā vecāki savas atvases bez satraukuma var atstāt uz visu gaišo dienas laiku. Parasti reģionā ir pietiekami bieza sniega sega, lai slēpotu, taču nepieciešamības gadījumā tiek iedarbināti sniega lielgabali – līdz ar to var teikt, ka izvēle par labu Dolomiti di Brenta kūrortiem ir pareiza izvēle.


LA LOCANDA GARNI HOTEL & RESIDENCE (PINZOLO) 3* no 497 EUR

Ēdināšana: BB, RO
Atrašanās: atrodas 500 m no kūrortpilsētiņas Pincolo centra, 800 m no Pra Rodont pacēlāja. Ski Bus pietura – 50 m.

Ekonomisks atpūtas variants aktīviem tūristiem, kuri lielāko daļu laika plāno pavadīt ārpus viesnīcas.

 

 

 


ORSO GRIGIO HOTEL (PINZOLO/CARISOLO) 3* no 633 EUR

Ēdināšana: BB, HB, FB
Atrašanās: atrodas Karisolo – 900 m no Pinzolo centra, kur daudz restorānu, bāru un veikalu. Tuvākais pacēlājs – Pra Rodont – 700 m, Ski Bus pietura – 10 m.

Viesnīca atrodas klusā un saulainā vietā. Ideāls variants jūsu atpūtai. Jauns un mājīgs Wellness centrs ļaus atgūt spēkus pēc intensīvas slēpošanas.

 

 

 


PINZOLO DOLOMITI HOTEL (PINZOLO) 3* no 714 EUR

Ēdināšana: BB, HB, FB
Viena no pirmajām šajā kūrortpilsētiņā uzceltajām viesnīcām. Iemantojusi popularitāti pēc tam, kad tika pieminēta alpīnista Dāvida Frešfīlda grāmatā (angļu val.) “Itālijas Alpi”. Atrodas kūrorta centrā. Komfortabli numuri. Lieliska ēdināšana.
Atrašanās: atrodas kūrortpilsētiņas Pincolo centrā, 400 m no Pra Rodont pacēlāja. Ski Bus pietura – 40 m.

 

 

 

 


BEVERLY HOTEL (PINZOLO) 4* Super* no 825 EUR

Ēdināšana: BB, HB
Atrodas 100 m no Pincolo centra un 300 m no Pinzolo – Doss del Sabion pacēlāja (SKIAREA Madonna di Campiglio Dolomiti di Brenta). Ski Bus pietura – 150 m.
Viesnīca atrodas blakus pilsētas centram un pacēlājam. Restorāns piedāvā izsmalcinātus ēdienus. Iesakām atpūtai kopā ar bērniem.

 

 

 


 

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums Rīga – Verona – Rīga , bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma;
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
  • dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana;
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!