HAUGESUNDA UN NORVĒĢIJAS FJORDI LIELDIENĀS 10.04.-13.04.2020.

Cena no: 399 € | 4 Dienas

10.04.-13.04.2020.

4 dienas

cena 399 EUR

Cena par tiešo lidojumu, transferu, 3 naktis 4* viesnīcā Clarion Collection Hotel Amanda ar bufetes tipa brokastīm un vakariņām, kā arī ar pēcpusdienas kūku un kafiju. Piemaksa par vienvietīgo numuru 120 EUR.

10.aprīlis Rīga 05.40 – 06.40 Haugesunda(lidojums 2 h)
13.aprīlis Haugesunda 12:30 – 15.10 Rīga(lidojums 1h 40 min)

Haugesunda ir pilsēta Ziemeļjūras piekrastē, Norvēģijas rietumos, starp Bergenu un Stavangeru. Lai arī pilsēta pati ir samērā jauna, tā atrodas iespaidīgu Norvēģijas ainavu vidū, ar augstiem kalniem, dziļiem fjordiem un brīnišķīgiem ūdenskritumiem. Haugesunda ir izejas punkts tiem, kuri vēlas izbaudīt ziemeļu valdzinājumu pastaigu takās un Nacionālajos parkos vai arī uzzināt vairāk par vēsturiski bagāto novadu, kur dzimuši un valdījuši senie vikingu karaļi. Netālu esošajās raktuvēs iegūts varš Brīvības statujas izliešanai un vienā no pilsētas apkārtnē esošajiem ciematiem dzimis cilvēks, kura uzvārds ierakstīts ailē Tēvs Merlinas Monro dzimšanas apliecībā. Tomēr galvenais te ir neskartās dabas varenība, kas žurnālu “National Geographic Traveller” licis nosaukt Norvēģijas fjordus par pasaules labāko galamērķi.

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk redzēt lieliskus dabasskatus un tūrisma nesapostītu, autentisku vidi, kurus nebaida mainīgi dabas apstākļi un kuri vēlas izzināt Norvēģijas fjordu noslēpumus, kā arī doties neaizmirstamos pārgājienos.

Apmēram 2h attālumā esošajā Roldal slēpošanas kūrortā Lieldienās vēl iespējams slēpot: http://www.roldal.com/
Vidējā gaisa temperatūra: ap 6-8C dienā, ap 4C naktī, lietus iespējamība ~ 50%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: NOK

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji.
Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Clarion Collection Hotel Amanda ar brokastīm un vakariņām

8.6 /10
Check-in: 15:00
Check-out: 12:00

Lieliskā 4* viesnīca Clarion Collection Hotel Amanda atrodas Ziemeļjūras piekrastē, pilsētas centrā, apmēram 10 min. gājiena attālumā no Pasažieru ostas un autobusu termināļa. Viesnīcas apkārtnē atrodami bāri, restorāni un veikali. Pilsētas Domes ēka ir tikai 5 min. gājiena attālumā. Viesnīcas ziemeļnieciskā stila istabās ir pieejams: bezmaksas WI-FI, kabeļTV, apkure, fēns. Dažās istabās ir arī minibārs vai piederumi tējas/ kafijas pagatavošanai. Dušas želeja atrodama katrā vannas istabā, bet matu mazgāšanas līdzekļi klientiem jāņem līdzi no mājām.
Bufetes brokastis un vakariņas tiks piedāvātas viesnīcas restorānā un iekļautas ceļojuma komplekta cenā. Ceļojuma komplekta cenā ir iekļauta arī pēcpusdienas (no pl. 15 – 16) kūka ar kafiju vai tēju! Dzērienus varēs nobaudīt bārā. Viesnīcā ir arī sauna un trenažieru zāle. Noīrēto automašīnu pa nakti var atstāt viesnīcas maksas autostāvvietā ( Nepieciešama iepriekšēja rezervācija).
Par papildus maksu tiek piedāvātas brokastis iebraukšanas rītā 10.aprīlī. Cena – 15 EUR/no personas

Haugesunda, Skudeneshavna un Nordvegenas vēstures centrs

10.04.2020 09.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “skudeneshavn norway”
Cena: 150 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa Vēstures centrā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti).

Gida pavadībā veiksim stundu garu ekskursiju Haugesundā, lai apskatītu ievērības cienīgākās pilsētas vietas. Pēc tam ar autobusu dosimies uz Skudeneshavnu, kas tiek dēvēta par Norvēģijas Vasaras pilsētu. Tā izveidojusies 19. gadsimta sākumā, pateicoties aktīvai siļķu zvejai. Nelielas pastaigas laikā izstaigāsim skaisto, balto mājiņu ciematu. Pēc pusdienām dosimies uz vienu no brīnišķīgākajām Norvēģijas pludmalēm Åkrasandenu, kur īsas apstāšanās laikā varēsim izbaudīt Ziemeļjūras burvību.

Tālāk dosimies uz Nordvegenas vēstures centru, kur uzzināsim šī reģiona vēstures līčločus. Haugesundas pilsēta sevi dēvē par Homeland of the Viking Kings ( Vikingu karaļu mājvietu) un šajā vēstures centrā arī izzināsim interesantus faktus, kas saistīti ar vikingu pirmajiem karaļiem. Centrā atrodas muzejs, foto stūris ar vikingu tērpiem, kafejnīca un suvenīru veikals. Ekspozīcijas apskati papildinās īss video par vikingu karaļiem. Pēc Centra apskates, atgriezīsimies viesnīcā. Ekskursijas ilgums ~ 7,5 stundas.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 15 personas!

Ekskursija uz Nedstrandu un Himakana pārgājiensAttēlu rezultāti vaicājumam “himakana norway”

11.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 135 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa muzejā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti).

Pēc ierašanās Nedstrandas pussalā, kas izveidojusies Nedstranda un Vinda fjordu saplūšanas vietā, varēs izvēlēties kādu no diviem aktīvās atpūtas veidiem:

1. trīs stundu garu pārgājienu uz Himakana virsotni, no kuras paveras brīnišķīgi skati uz Nedstrand ciematu, jūru un apkārtējiem fjordiem. Ceļš ved caur mežu, atklātu lauku un nedaudz purvainu apkārtni, ir arī stāvāki kāpumi. To var pielīdzināt vidējas grūtības pakāpes līmenim. Pēdējos gados Himakana virsotne strauji iekaro savu vietu popularitātes reitingos un ir iecienītākā vieta pašbilžu uzņemšanai. Ir vērts izmēģināt šo pārgājienu, jo no tā paveras iespaidīgi skati! Ne velti to sauc par mazo Trolltungu!
2. 4 km garu pastaigu Tveitu mežā ar iespēju aplūkot plašo apkārtni no skatu laukuma „Ērgļa ligzda” .
Pēc pusdienām, kuras ieturēsim vietējā kafejnīcā, dosimies uz nelielu fjordu ciematu Nedstrand Centrum, kur iegriezīsimies vietējā muzejā un pastaigāsimies pa molu.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 15 personas!

Ekskursija uz ÅkraFjorden un Langfoss ūdenskritumu

12.04.2020 09.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “haugesund norway”
Cena: 165 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, izbrauciens ar kuģīti pa fjordiem (1h) un pusdienas ( reģionam raksturīgo ēdienu un dzērienu bufete, ūdens, kafija vai tēja iekļauti)

Pēc pāris stundu gara brauciena autobusā, ieradīsimies pie iespaidīgā Langfosa ūdenskrituma. Tas ir piektais augstākais ūdenskritums Norvēģijā (612 m) un CNN to nosaucis par pasaulē skaistāko.

Pusdienas ieturēsim Eljarvik Gard fermā. No tās teritorijas paveras skaisti skati uz Langfosa ūdenskritumu un ir dzirdama tā rīboņa. Pēc tam dosimies stundu garā braucienā ar kuģīti, lai apskatītu šī reģiona fjordus. Ekskursijas noslēgumā viesosimies Oddas pilsētā, kurā apskatīsim tās ievērības cienīgākās vietas.
Ekskursijas ilgums ~9 stundas.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 15 personas!