FĒRU SALAS MAIJA SVĒTKOS 30.04.-04.05.2020.

Cena no: 749 € | 5 Dienas
30.04. – 04.05.2020.
5 dienas
cena 749 EUR
Cena par tiešo lidojumu, transfēru un 4 naktis 4* viesnīcā Hotel Foroyar divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 250 EUR
30.aprīlī  Rīga 22:20 – 23:00 Fēru salas(lidojums 2h 45 min)
04.maijā Fēru salas 19:20 – 00:05 Rīga(lidojums 2h 30 min)

Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 23 kg reģistrētā bagāža.

Uz Fēru jebšu Farēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographic lasītāji 2018. gadā arhipelāgu izvēlējās par gada uzvarētāju konkursā Must see! ( Jāredz!).
Ceļojums īsti nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem, jo jau izkāpjot no lidmašīnas, tas aizrauj ar dabas patiesumu un varenību.
Ar FlyMeAway ceļojums ar tiešo reisu uz Fēru salām maija brīvdienās ir lieliska iespēja apskatīt dabu, piedalīties ekskursijās Fēru  salās un izbaudīt labāko viesnīcu par pievilcīgi zemu cenu.
Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk redzēt lieliskus dabasskatus un tūrisma nesapostītu, autentisku vidi, kurus nebaida mainīgi dabas apstākļi un kuri vēlas uzzināt, kāpēc tieši Fēru salas žurnāla „National Geographic” balsojumā atzītas par pasaules labāko salu galamērķi.
Gaisa temperatūra: ap 6C-8C dienā, ap 4C naktī Laikapstākļi: ārkārtīgi mainīgi – īslaicīgs lietus iespējams vairākas reizes dienā. iespējams arī sniegs, vējains, dienas gaisma – 16 stundas
Jāņem līdz: vēja un ūdensnecaurlaidīgu, siltu jaku, vēlams arī šādas bikses, ūdensnecaurlaidīgus, tūrismam piemērotus zābakus. Galvassega un cimdi Fēru salās noder pat vasarā.

Laika starpība ar Latviju: 2 stundas
Valūta: Dānijas krona (DKK) 1EUR=7.44DKK
Lidojumu izpilda avio kompānija Atlantic Airways ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Viesnīca Foroyar ar brokastīm

8.3 /10
Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

Slavenu dāņu arhitektu projektētā 4* viesnīca Foroyar atrodas apm. 2 km attālumā no Fēru salu galvaspilsētas un Nolsoy fjorda uz kuriem no viesnīcas logiem paveras brīnišķīgs skats. Viesnīcas jumts ir apaudzēts ar zāli un tai blakus ganās aitas. Līdz tuvākajai autobusa pieturai jāiet vien 5 min.
Plašajās un mājīgajās istabās ir viss nepieciešamais viesu ērtībām: apkure, kabeļu un satelīta TV, WI-FI, minibārs, fēns, kafijas /tējas pagatavošanas ierīce. Seifs pieejams reģistratūrā. Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā, bet dzērienus iegādāties bārā.
Noīrēto automašīnu var novietot bezmaksas stāvvietā.
Piemaksa par vēlo izreģistrēšanos: 125 EUR par vienvietīgu un divvietīgu numuru, 180 EUR par trīsvietīgu numuru. Pakalpojums pieejams tikai pēc pieprasījuma.

Touršhavnas pilsētas ekskursija

01.05.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa muzejā.

Pirmās dienas ekskursijā apskatīsim Fēru salu galvaspilsētu un noklausīsimies gida stāstījumu par tās vēsturi. Ievadā apmeklēsim Nacionālo vēstures muzeju, kur iepazīsim fēriešu pagātni. Tālāk ceļš vedīs pa pilsētas ielām. Īpašu vērību pievērsīsim Touršhavnas vecpilsētai Reyni un vienam no pasaules vecākajiem parlamentiem – Tinganes.
Ekskursijas ilgums ~3 stundas
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 20 personas!

Pārgājiens uz Kirkjubøur un alus darītavas apmeklējums

02.05.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 90 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa kultūras centrā, alus degustācija.

Ar autobusu izbrauksim ārpus Fēru salu galvaspilsētas uz vietu, no kurienes sāksies pārgājiens. Vispirms dosimies pakalnā, no kura paveras plašs skats pāri Torshavnai. Ceļš turpināsies pāri lēzeniem pakalniem, kur zied pļavu puķes un mājo putni. No šejienes paveras skats uz Kolturas un Hestojas salām. Mūsu ceļš noslēgsies Kirkjubø – salas vecākajā kultūras centrā. Te apskatīsim 13.gs. būvētā Sv. Magnusa katedrāles drupas un 11. gs baznīcu, kas joprojām darbojas. Apskatīsim arī 900 gadus veco bīskapiju, kas tiek uzskatīta par vecāko saglabājušos koka māju Eiropā – tajā dzīvo jau 17. iemītnieku paaudze.
Atpakaļceļā uz viesnīcu iegriezīsimies Okkaras alus darītavā.
Ekskursijas ilgums ~5 stundas
Svarīgi: aicinām paņemt līdzi kādu sviestmaizi un dzērienu, jo ekskursijas laikā ēdināšana nav paredzēta un apkārtnē nebūs pieejami pārtikas veikals vai kafejnīca.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 20 personas!

Ekskursija uz Ziemeļu salām

03.05.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa baznīcā un pusdienu kastīte. 

Ekskursijas sākumā brauksim pa ziemeļu tuneļiem un šķērsosim tiltu, kas savieno Streymoy un Eysturoy salas. Tad pa zemūdens tuneli brauksim uz otro lielāko Fēru salu pilsētu –Klaksviku, kas ir arī šo salu arhipelāga zvejniecības galvaspilsēta.
Klaksvikā apskatīsim pilsētu, īpašu vērībū pievēršot Kristiešu baznīcai, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās. Tās pagrabā ir eksponēts pazīstamā mākslinieka Edvarda Fuglø darbs.
Pēc Klaksvikas apskates apmeklēsim Kunoju, kura lepojas ar skaistiem apstādījumiem. Pēc tam pa kalnu ceļu atgriezīsimies galvaspilsētā.
Ekskursijas ilgums ~7 stundas
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 20 personas!

Vestmanna putnu klintis

04.05.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 140 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, pusdienas. 

No viesnīcas dosimies uz Vestmannu, kur kāpsim kuģītī. Divu stundu brauciena laikā apskatīsim tūristu visplašāk apmeklēto vietu Fēru salās – Vestmanna putnu klintis. Brauksim cauri jūras šaurumiem, apmeklēsim grotas un pietuvosimies 2000 pēdu augstām piekrastes klintīm, kur daudzi no putniem, kas sastopami Fēru salās, vij savas ligzdas.
Pēc atgriešanās krastā ieturēsim pusdienas un tad gar piekrasti dosimies uz Leynar ciematu, pa 4.9km garo tuneli zem Vestmanna jūras šauruma nonākot Vagara salā. Šeit izbrauksim cauri vairākiem salas ciematiem, tostarp Bo un Gasadaluru, un vērosim fantastiskus dabas skatus.
Pirms atpakaļceļa uz galvaspilsētu apskatīsim Múlafossur ūdenskritumu.
Ekskursijas ilgums ~ 6,5 stundas.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta – 20 personas!