BRĪVDIENAS PRĀGĀ

Cena no: 400 € | 4 Dienas

BRĪVDIENAS PRĀGĀ!

4 dienas / 3 nakti

CENA no 400 EUR* 

Lidojumi katru nedeļu!

 

1.diena –  Ierašanās Prāgā . Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā.Brīvs vakars pilsētas romantiskajās ieliņās ar mājīgiem restorāniem. Mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas baznīcām vai koncertzālēm. Nakts viesnīcā.

 

2.diena Brokastis.Ekskursija gida pavadībā, kuras laikā apskatīsiet Prāgasievērojamākās vietas – Vecpilsētas laukumu, rātsnamu un slaveno astronomisko pulksteni, Sv. Nikolaja baznīcu, Višehradu, Nacionālo teātri, Kārļa tiltu, Loretu, Sv. Vita katedrāli, Sv. Georga baziliku, Zelta ieliņu, Mazo Pilsētu (Mala Strana) un tās gleznaināko daļu – Kampa, kuru nereti dēvē par Prāgas Venēciju, Kampas parku.Brīvs vakars pilsētas jaukajās ieliņās ar mājīgiem restorāniem.

 

3. diena –  Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Variem ar papildus apmasu – 50 eur -1 pers. Pilsēta pārsteigs ar bagāto vēsturi, arhitektūras pieminekļiem, pagājušo gadsimtu notikumiem. Līdzās pacilātai svētku atmosfērai šeit valda apbrīnojams klusums un miers. Ekskursijas laikā iepazīsieties ar kūrorta centrā esošajiem minerālūdens avotiem, kolonādēm, pieminekļiem.
 Ar funikulieri iesakām uzbraukt kalnā “Draudzība” un apskatīt pilsētas panorāmu no skatu torņa “Diāna”.

 

4. diena – Brokastis. Brīvais laiks Prāgā suvenīru iegādei vai kafijas malkošanai kādā no centra kafejnīcām, kā arī nesteidzīgai pastaigai pa pilsētu. Transfers no viesnīcas uz lidostu . Lidojums Prāga –Rīga.

 

Cenā iekļauts:
-Lidojums Rīga-Prāga-Rīga ar rokas bagāžu

-Dzīvošana 3 naktis viesnīcā 3* Prāgas centrā ar brokastīm

-Transfers lidosta-viesnīca-lidosta

– Pilsētas individuāla ekskursija 3.5-4 st. ar krieviski runājošu gidu

 

 

Cenā nav iekļauts:
– medicīniska apdrošināšana,

– nododāma bagāžā 20 kg – 40 eur
– grupas ekskursija uz Karlovi Variem – 50 eur vai uz Čehu Krumlovu (9st. ar krieviski runājošu gidu) – 40 EUR

 

 

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!