BRĪVDIENAS BUDAPEŠTĀ

Cena no: 660 € | 5 Dienas

 Jums patiks ekskursiju ceļojums uz Budapeštu, kas saukta gan par Mazo Parīzi, gan arī par Donavas pērli.


1. diena

Lidojums Rīga – Budapešta 07:15 – 08:10. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās numuriņos pēc plkst. 14.00 . Nakšņošana viesnīcā.

2. diena 

Brokastis viesnīcā.Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā(3 stundas). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu – Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brīva diena.

4. diena 

Brokastis viesnīcā.Ekskursija uz Ungārijas dienvidiem – Balatona ezeru (11 stundas).Šiofoka – Balatona vasaras galvaspilsēta. Balatona Zelta krasta pludmalē acis priecē pilsētas vecākais rozārijs un tūristus sagaida Balatona ezera nāriņa. Lai pilnīgāk izbaudītu Balatona ūdens un saules maģisko iedarbību, iesakām doties nelielā izbraucienā ar kuģīti, izstaigāt Jokai parku un apskatīt savdabīgās metāla skulptūras pilsētas centrā. Hevīza ezers-pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā. No maija līdz oktobrim ūdens virsma pārklāta ar sarkaniem ziediem ziedošām, no Indijas ievestām lilijām. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašibām. Kesthejā skatāma trešā lielākā Ungārijas pils Feštetiču ģimenes pils, kas celta pēc franču arhitektu projektēto piļu parauga. Pilī ir 1001 zāle, bet pati greznākā no visām Spoguļu zāle. Apkārt pilij izveidots milzīgs parks.Nakšņošana viesnīcā.

5. diena 

Agrā izbraukšana no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Lidojums Budapešta – Rīga plkst. 08:50 – 11:45

 

Cenā ir iekļauts:
• lidojums Rīga – Budapešta –Rīga (tikai rokas bagāža)

• nakšņošana  viesnīcā 3*- 4*ar brokastīm

• aprakstā minētā ekskursija vietējā gida pavadībā

• transfērs lidosta – viesnīca – lidosta

 

Cenā nav iekļauts:
• Bagāža

• Apdrošināšana

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!