BRĪVDIENAS BARSELONĀ

Cena no: 650 € | 4 Dienas

Izbaudiet saulaino Spāniju, pavadot neaizmirstamas brīvdienas Barselonā! Pilsēta, kas ir pazīstama ar arhitekta Antonio Gaudi šedevru – Sagrada Familia katedrāli. Gājēju iela – La Rambla, Katalonijas laukums, Guela parks, Gotiskais kvartāls, piemineklis slavenajam jūrasbraucējam Kristoforam Kolumbam, Flamenko šovs, Pikaso muzejs, akvārijs, brauciens uz Montserratas klosteri…


1. diena

 Lidojums Rīga-Barselona 13:25 – 16:10. Transfērs uz viesnīcu.Izvietošanās viesnīcā Barselonas centrā. Brīvs vakars Barselonā. Pirmā iepazīšanās ar Barselonu, pastaigas un iespējas paēst vakariņas. Vakarā iespējams vērot grandiozo krāsaino strūklaku šovu – tas ir ūdens, gaismas un mūzikas šovs! Nakšņošana viesnīcā.

2. diena

Brokastis viesnīcā.Barselonas apskates ekskursija (ar kājām, 4 stundas) –skaistā gājēju iela – La Rambla, kur koncentrējas dažādi veikaliņi, krodziņi, suvenīru bodītes un citas izklaides vietas, Katalonijas laukums, Olimpiskais stadions, Gotiskais kvartāls, Spānijas laukums un Nacionālā pils, piemineklis slavenajam jūrasbraucējam Kristoforam Kolumbam, Montžuikas kalns, no kuras paveras lielisks skats uz pilsētu u.c.
Vakarā noteikti iesakām apmeklēt Flamenko šovu, lai izjustu un redzētu temperamentīgās spāņu dejas (ap 45.00 eur). Nakšņošana viesnīcā.

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brīva diena.

4. diena

      Brokastis viesnīcā.Brīvais laiks pilsētā. Iespēja mierīgi izbaudīt Barselonas atmosfēru, apmeklēt Barselonas muzejus – El Greko un slaveno Pikaso muzeju, iepirkt suvenīrus vai vienkārši     pastaigāties pa pilsētu. Interesenti var doties apskatīt Barselonas akvāriju, lai iepazītos ar eksotiskiem jūras iemītniekiem.Ap 14:00 došanās uz lidostu. Lidojums Barselona – Rīga plkst. 17:10 – 21:50

Cenā ietilpst:

  • lidojums Rīga – Barselona- Rīga (tikai rokas bagāža)
  • nakšņošana 3* – 4* viesnīcā  ar brokastīm
  • Aprakstā minētā ekskursiju programma vietējā gida pavadībā
  • Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta

Cenā nav iekļauts:

  • Tūristu nodoklis – 2,25 EUR dienā no cilvēka
  • Bagāža
  • Apdrošināšana
  • Flamenko šovs 45 EUR

Laiks uzrādīts vietējais. Ieejas biļešu, valūtas kursa un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādīto apskates objektu secība var mainīties.

Piesakoties ceļojumam, katrai personai jāiemaksā avanss 150 EUR apmērā!

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!