FRANCIJA – AVIOTŪRE UZ IZKLAIŽU PARKU ASTERIX

Cena no: 600 € | 4 Dienas

Izklaižu parks „Asterix” ir veltīts franču komiksu varoņiem Asteriksam un Obeliskam – viņu piedzīvojumiem dižā Jūlija Cēzara laikā. Parkā ir ierīkoti tematiski ciemati – „Senā Gallija”, „Antīkā Grieķija”, „Romas impērija” „Viduslaiki” un „Mūsu laikmets”. Parkā ir daudz ūdens atrakcijas, te ir kalnu upe ar ūdenskritumiem un geizeriem, amerikāņu kalniņu, divi teātri, stereokino, cirks un delfinārijs. Tas ir otrais lielākais izklaides parks Francijā, nākamais aiz “Disnejlendas”. Via Antiqua atrodas centrālajā daļā un atveido daļu senās Romas impērijas. Romas impērijas priekšpilsētā atrodas Senā Grieķija – rajons, kas balstīts uz sengrieķu mītiem un leģendām. Atrakciju nosaukumi runā paši par sevi – te atrodams gan “Ikara lidojums”, gan šovs ar delfīniem un jūras lauvām „Poseidona Teātris”. Blakus ezeriem atrodas Vikingu rajons: te ir daudz ūdens atrakciju un paši lielākie parka amerikāņu kalniņi. Viduslakutematiskā zona stāsta par dzīvi Parīzē viduslaikos: te, 18.gs Parīzes ieliņās, strādā skulptori, stikla pūtēji, podnieki, gleznotāji, kas rada īstus mākslas darbus apmeklētāju acu priekšā. Gallija ir tematiskā zona, kurā atrodas Asterix ciemats. Parks ik katram sagadās pozitīvu pārsteigumu, ja vien būs vēlme pabūt šinī pasaku un piedzīvojumu zemē.

Mēs piedāvājam Jums un jūsu bērniem aizraujošu ceļojumu!


Lai saņemtu informāciju par vietu pieejamību lūdzam sūtīt pieteikumu vai pieprasīt tūres cenu book@sofiture.lv!


 

Viesnīcu piemēri:


La Cite Suspendue 3*

La Cite Suspendue atrodas Plailly pilsētā ar Parc Asterix atrakciju parku, pa kuru var nokļūt ar kājām. Viesiem tiek piedāvāts dārzs, nesmēķētāju numuri, bezmaksas WiFi un bārs. Viesiem tiek piedāvāts restorāns, un diennakts recepcija.

La Cite Suspendue 3* ar kājām līdz Asterix parkam

 

 

 

 

 

 


Hôtel Des Trois Hiboux 3*

Meža ieskautā viesnīca Des Trois Hiboux atrodas tematiskā parka Astérix teritorijā, un naktsmītņu cenā ir iekļauta pilnas dienas caurlaide. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar skaņas izolāciju, televizoru un privātu vannas istabu, kā arī spēļu telpa un rotaļu laukums.


Golden Tulip Roissy Saint Witz 4* 

Šī dizaina viesnīca atrodas uz ziemeļiem no Parīzes, 5 km attālumā no Park Asterix, 10 minūšu brauciena attālumā no Roissy Charles de Gaulle lidostas. Viesiem tiek piedāvāts dārzs ar sezonālu āra peldbaseinu.