AUSTRIJA AUSTRUMTIROLE 2020

Cena no: 650 € | 8 Dienas
Lidojumu periods: 04.01.2020 – 14.03.2020

*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!

 

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem!


SCHETT HAUS (LIENZ) Apts  no 650 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Bez ēdināšanas

Atrašanās: atrodas 190 km no Zalcburgas lidostas, 500 m no Līences pilsētas un kūrorta centra (~ 8 minūšu gājienā), 1 km no Hochstein pacēlāja, 1,5 km no Zettersfeld pacēlāja. Ski Bus pietura – 100 m. Apartamentu tuvumā ir vairāki restorāni, supermārkets un segtais baseins ar saunu. Ekonomisks apmešanās variants Līencā – tikai dažu minūšu gājienā no šī kūrorta un pilsētas centra. Plaši tradicionālā stilā aprīkoti apartamenti ar visu sadzīvei un atpūtai nepieciešamo – Šettu ģimenes gādība ļaus jums justies gluži kā mājās.

 

 


HINTEREGGER (MATREI) 3* no 702 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Interesants tradīciju un dizaina savienojums. Īpašnieku ģimene arī pārvalda savu saimniecību, ko tās reizi nedēļā uzrāda saviem viesiem. No tās pašas vietas viņi saņem savus produktus. Viena viesnīcas daļa ir iebūvēta vecajā Matrai kinoteātrī, tāpēc tie ir mūsdienīgi numuri ar daudz koka un stikla.

Atrašanās vieta: vecajā kinoteātra ēkā pašā Matrai centrā. “Goldried” lifts atrodas 900 metru attālumā, slēpošanas autobuss pietur 50 metru attālumā.

 

 


GOLDRIED HOTEL (MATREI) 3* no 706 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Atrašanās: atrodas 141 km no Zalcburgas lidostas, 500 m no Matrejas kūrorta centra (6-7 minūšu pastaigas attālumā no kūrorta bāriem un restorāniem), 1500 m no tuvākā (Goldriedbahn) pacēlāja, klusā vietā pie meža, tieši blakus slēpošanas trasei (1A; respektīvi var nobraukt līdz pat viesnīcai), 200 m no viesnīcas Annex korpusa. Ski Bus pietura – tieši pretī Main Building ēkai. Viesnīca ir ideāli piemērota aktīvai atpūtai, jo ar slēpēm var nobraukt līdz pašai viesnīcai. Viesiem tiek piedāvāti plaši apartamentu numuri (maks. 8 cilv.) un standarta numuri.

 


RAUTER HOTEL (MATREI) 4* no 732 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca ar ideālām iespēju un pakalpojumu apvienojumu (lieliska ēdināšana, brīnišķīgi vīni, kurus iesaka īpašais viesnīcas someljē; moderns lobby, jauki dizainēti numuri un liels SPA ar baseinu un saunām. Slēpošanas zona – ļoti tuvu. Ski Bus pietura – tieši pretī ēkai. Turklāt šī ģimenes pārvaldības viesnīca pievērš (un ar mīlestību) vērību vissīkākajām niansēm un detaļām – tieši tāpēc šo viesnīcu varam ieteikt arī cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām. Atrašanās: atrodas 141 km no Zalcburgas lidostas, Matrejas kūrorta centrā, 800 m no Goldriedbahn pacēlāja. Ski Bus pietura – pretī viesnīcai.

 

 


MOARHOF FERIENHOTEL (LIENZ) 4* no 732 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Atrašanās: atrodas 190 km no Zalcburgas lidostas, 1 km no Līencas pilsētiņas centra, klusā vietā ar brīnišķīgu skatu uz Dolomītu Alpiem. Viesnīca piedāvā bezmaksas transferu uz Hohšteinas (Hochstein) un Cetersfeldes (Zettersfeld) slēpošanas zonām – turp un atpakaļ. Autobusu pietura centra virzienā atrodas pie pašas viesnīcas. Lieliska izvēle tiem, kas vēlas aktīvu atpūtu apvienot ar SPA procedūru kūrēm vai šopingu. Viesnīcas restorāns iepriecēs pat gardēžus (apbalvots pat ar Falstaff 2016 balvu). No viesnīcas logiem paveras ainaviski skati uz Dolomītu Alpiem.


OUTSIDE (MATREI) 4* Super 4* no 918 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, bez ēdināšanas

Īpaša viesnīca īpašā Austrumtiroles vietā – Matrejas kūrorta centrā. Augstā līmenī gan izmitināšana, gan ēdināšana. Uzturoties viesnīcā, viesi tiek uzrunāti ar nozīmīgu tēmu. Un šī tēma ir – daba. Viesnīcā visdažādākajām vajadzībām tiek izmantoti vietējie un reģionam raksturīgie dabīgie materiāli un produkti. Piemēram, viesnīcā nav izstrādājumu no plastikāta, numuru sienu apdarei izmantoti māli, numuru dizainā – lapkoku kokmateriāli, dabisks akmens un kārstas vilnas blīvi audumi. Ēdināšanas pakalpojums tiek bāzēts uz vietējā reģiona produktiem, pašceptu maizi. Gan viesnīca, gan tās restorāni saņēmuši daudz apbalvojumu (t.sk. Gault Millaut 2018, Falstaff 2018). Īpaši viesiem varam ieteikt restorānu gardēžiem – “Inside im Outside”, kurā vienlaikus var uzņemt 16 apmeklētājus. Viesnīca tāpat piedāvā aktīvas sporta programmas brīvā dabā, lai viesi varētu pilnvērtīgi izbaudīt Austrumtiroles reģiona ainavu skaistumu. Atrašanās: atrodas 141 km no Zalcburgas lidostas, Matrejas kūrorta centrā, 900 m no Goldriedbahn pacēlāja. Ski Bus pietura – 40 m no viesnīcas.

 


GRANDHOTEL LIENZ (LIENZ) 5* no 1042 EUR 

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca ir ideāli piemērota tiem, kas sevi pieskaita gardēžiem (restorāns ir saņēmis 2 Gault Millau apbalvojumus), un tiem, kas vēlas aktivitātes ziemas sporta veidos apvienot ar augsta līmeņa Wellness pakalpojumu izbaudīšanu Alpu kūrortā – atbrīvotības pilnā un jaukā gaisotnē. Viesnīca ir piemērota arī kongresu un semināru rīkošanai. Tiem, kas ziemas brīvdienu laikā grib pievērst pastiprinātu uzmanību savai veselībai, varam nopietni ieteikt tieši šo viesnīcu, kurā ir veselības centrs ar 5 ārstiem, kuri rūpējas par viesnīcas viesiem. Atrašanās: Atrodas 190 km no Zalcburgas lidostas, netālu no Īzeles upes, 500 m no Līences pilsētas centra un 2 km no divām slēpošanas zonām (Zettersfeld; Hochstein). Viesnīca nodrošina bezmaksas transferu uz slēpošanas zonām un atpakaļ.

 


maerhofenCeļojuma cenā iekļauts:
– lidojums no Rīgas, bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma;
– transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
– dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana;
– pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!