No maija airBaltic uzsāks jaunus tiešos reisus!

  Tuvojas maijs, kas tā vien vilina doties nelielā atpūtā. Varbūt kāds no 6 airBaltic jaunumiem, kas pievienojas lidojumu tīklam tieši maijā, iepriecinās ar līdz šim ko neredzētu vai atvieglos nākamā komandējuma plānošanu.      

Viļņas lidosta būs slēgta no 2017. gada 14. jūlija līdz 17. augustam

Viļņas Starptautiskā lidosta (VNO) būs slēgta no 2017. gada 14. jūlija līdz 17. augustam skrejceļa remontdarbu dēļ. Šajā periodā visi lidojumi, kas nosēžas Viļņas lidostā vai izlido no tās, tiks pārcelti uz Kauņas lidostu (KUN). Klientus, kuri vēlas iegādāties biļetes lidojumiem uz Viļņu vai no Viļņas minētajā laika periodā, aicinām meklēt reisus uz Kauņas lidostu vai no tās.

No 26. aprīļa airBaltic uzsāks lidojumus uz Kazaņu!

  Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltics ar 26. aprīli uzsāk tiešos lidojumus uz Kazaņu.   Kazaņai ir tas gods sevi dēvēt par Krievijas trešo galvaspilsētu, un tās nosaukums tulkojumā no tatāru valodas nozīmē “katls”. Šī Volgas kreisā krasta pilsēta izceļas ar pasakainiem kontrastiem arhitektūrā, sakausēdama rietumu un austrumu kultūras saskanīgā mozaīkā.Kazaņas sirds un lepnums ir tās kremlis.   Lidojums uz Kazaņu trešdienās un svētdienās. Lidojuma ilgums – 2h 25 min. Lidojums no Kazaņas pirmdienās un ceturtdienās. Lidojuma ilgums – 2h 40min Rezervējiet savus lidojumus www.latfly.lv

Dodies ceļojumā ar Sofi Tūri

Dodies ceļojumā ar SofiTūri un saņem bezmaksas restorānu Planeta Sushi, TGI Fridays un IL Patio klienta karti, 7 eiro vērībā, ar jau uzkrātiem 5 punktiem uz tās (1 punkts = 1 eiro).   Ar kartes noteikumiem var iepazīties šeit .   Jautājumu gadījumā, info@sofiture.lv vai +371 67 377 577 .

SPECIĀLĀS ATLAIDES JAUNLAULĀTAJIEM, SENIORIEM, GRUPĀM!

young people at the beach

Vēlamies Jūs informēt, ka NOVATOURS ir izstrādājis jaunu atlaižu sistēmu dažādām klientu grupām! Ja esat jaunlaulātie, seniori, vai draudzīga kompānija – tad rezervē ceļojumu NOVATOURS un saņem atlaidi!