Somija ( Himos, Vuokatti, Levi)

Cena no 700 € | 7 Dienas

Somija ir slavena pasaulē ar ziemas sporta veidu augstu attīstības līmeni un pirmkārt ar distanču slēpošanu. Somijas kalnu slēpošanas kūrorti ir zemo kalnu slēpošanas centru kalnāju tīklu ar trašu garumu 800 – 1000 metri un mazāk. Toties slīpumi te ir ideāli kopti un tehniski aprīkoti, un visbiežāk ir arī ļoti stāvi. Kā likums, blakus tiem ir izvietoti akkurāti, labvēlīgi mierīgai atpūtai ciemati ar augstas klases viesnīcām un lielu daudzumu komfortablu kotedžu.

Himos

Himos ir viens no populārakajiem un jauniem kalnu slēpošanas kūrortiem Somijā. Himos slīpumi – ir visaugstākie un garākie Dienvidu un cCentrālajā Somijā. Tā ir īsta paradīze ģimenes atpūtai. Lieliska transporta infrastruktūra sasaista šo kūrortu ar Dienvidu Somijas pilsētām. Himos kūrortam ir nedaudz vairāk kā 10 gadi, tas ir patstāvīgi augošs un attīstošs kūrorts, te katru gadu norisinās kļuvuši tradicionāli dažādi sporta un izklaides pasākumi.

Blakus esošās Himos viesnīcas:

  • Koivula Cottages 3*            no 1050 EUR
  • Himos Villi Cottages 3*      no 1400 EUR
  • Motel Patalahti 2*                 no 700 EUR

Vuokatti

Vuokatti kalnu slēpošanas kūrorts – ir populārākais Somijas ziemas kūrorts, kuru bieži vēl sauc par “Eldorado” ziemas atpūtas cienītājiem. Kalnu slēpošanas tūres ir stabili populāras kalna slēpotāju vidū. To nosaka kūrorta izvietojums, tūrisma pakalpojumu daudzveidība, plass klāsts lielisku viesnīcu un kotedžu, viesnīcu tuvums kalnu slēpošanas centram un slēpošanas trasēm. Par pirmklasīgo slēpošanas trašu tīkla un dziļā sniega savienojumu eksperti ievieto kalnu slēpošanas kūrortu Vuokatti vienā no pirmajām vietām ziemas kūrortu vidū, kā skriešanas slēpotāju, tā arī kalna slēpotāju-profesionāļu vidū.

Blakus esošās Vuokatti viesnīcas:

  • Hotel Vuokatti 4*                                                         no 1155 EUR
  • Holiday Club Katinkulta 4*                                         no 1050 EUR
  • Holiday Club Katinkulta Superior Apartments 4*  no 1680 EUR

Levi

Levi skaitās par vienu no labākajiem kūrortiem Somijas Lapzemē. Tas atrodās tikai 170km no Polārā loka. Tā teritorija ir burtiski noklāta ar slīpumiem, kuru tur ir ap pusotru tūkstoti. Bez tam atpūtā esošiem strādā divi akvaparki, snoubordistu parks un daudz citu izklaides centru. Levi nedaudz atgādina Alpu kūrortus. Lielākā daļa viesnīcu un kotedžu atrodās pēc iespējas tuvāk trasēm. Uz šodienu kūrorts spēj vienlaicīgi pieņemt vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku.

Blakus esošās Levi viesnīcas:

  • Lapland Hotel Sirkantähti 3***   no 847 EUR
  • Hotel Hullu Poro 4****                 no 742 EUR
  • Loma Guru Apartment                no 1610 EUR

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!