SEVIĻA JAUNAJĀ GADĀ

Cena no: 699 € | 5 Dienas

28.12.2019.- 01.01.2020.

Vai gribat apskatīt vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem un iegūsiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi! Seviļa ir pilsēta Spānijas dienvidos, Gvadalkiras upes krastos. Tā ir Andalūzijas ( viens no 17 Spāniju veidojošiem autonomajiem apgabaliem) un Seviļas provinces galvaspilsēta.

Pilsēta uzskatāma par visas dienvidu Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centru. Pēc iedzīvotāju skaita ( vairāk nekā 703 tūkstoši 2009 gadā) tā ir ceturtā lielākā Spānijas pilsēta.

Līdz 15.08.2019 ceļojuma komplekta pircējiem pilnas dienas ekskursija uz Rondu dāvanā! Standarta cena 75 EUR.

Komplekta cenā iekļautas Jaungada svinības viesnīcā 31.decembrī! Pirmā iemaksa 200 EUR.

28.12.2019
Rīga 07.50 11.30 Seviļa
01.01.2020
Seviļa 21.25 02.45 Rīga

 

Ceļojums piemērots: visiem, kuri vēlas apskatīt visskaistākās Spānijas pilsētas ar unikālām vēsturiskām vērtībām, kas iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, tiem, kuri vēlas iepazīties ar Andalūzijas reģiona kultūras bagātībām un sagaidīt Jauno gadu citādāk nekā parasti.
Lidojumu izpilda aviokompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:
Rīga – Seviļa: 4h 40 min
Seviļa – Rīga: 4h 20 min

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Gaisa temperatūra: ap 16 C dienā, ap 7 C naktī
Laikapstākļi: lietus iespējamība 27%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR

Atbilstoši Spānijas likumiem, pilsētu ekskursijas vadīs attiecīgajā pilsētā licenzēti gidi. Tā kā Seviļā, Rondā, Granadā un Kordovā nav licenzētu krieviski runājošu gidu, tās vadīs angļu valodā runājošs gids.

Hotel M.A. Sevilla Congresos ar brokastīm

8.6 /10
Check-in: 14:00
Check-out: 12:00

Lieliskā 4* viesnīca Hotel M.A. Sevilla Congresos atrodas līdzās Seviļas Kongresu un izstāžu centram FIBES, apmēram 6km attālumā no vecpilsētas. Netālu atrodas veikali, restorāni un bāri.

Viesnīcai ir āra baseins ar sauļošanās terasi, kas pieejams vasaras sezonā. kā arī kopts dārzs.

Istabās viesu ērtībām atrodams: gaisa kondicionieris/apkure, seifs, fēns, minibārs, satelīt TV un bezmaksas WI-FI.

Restorāns Alhambra piedāvā spāņu virtuves gardumus A la Carte, bet brokastis pasniedz bufetes veidā. Viesnīcā ir arī kafejnīca un bārs.

Noīrēto automašīnu var novietot viesnīcas stāvvietā par atsevišķu samaksu ( 12€).

Piedāvājam arī ceļojuma komplektu ar 4* viesnīcu Hotel Catalonia Giralda. Sīkāk par piedāvājumu skatīt šeit.

Ekskursiju programma

Seviļas pilsētas ekskursijaAttēlu rezultāti vaicājumam “seville spain”

28.12.2019 13.00 no viesnīcas
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Seviļas katedrālē
Ekskursijas laikā apskatīsim ievērojamākos Seviļas pilsētas arhitektūras objektus – galvenokārt Vecpilsētu, kurā atrodas vairākas UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautas celtnes. Gids mums parādīs Seviļas universitāti, veco Tabakas fabriku, kurā savulaik strādāja Karmena, San Telmo pili, Zelta torni, Izabelas II tiltu, Makarenas baziliku, Spanijas laukumu un Ibero –Amerikas ekspozīcijas teritoriju. Tomēr lielākā vērība šīs 4 stundu ekskursijas laikā tiks pievērsta pasaulslavenajai Seviļas katedrālei. Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00

Ekskursija uz KordovuSeviļa ar FlyMeAway

29.12.2019 09.00 no viesnīcas
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša pavadošā gida un Kordovas vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Pilsētas apskate vainagosies ar Kordovas Lielās mošejas – katedrāles apmeklējumu.
Pēc pusdienām dienas otrajā pusē tiks dots brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā ~18:30

Flamenko priekšnesuma apmeklējums El Palacio AndaluzSeviļa ar FlyMeAway

29.12.2019 21.00 no viesnīcas
Cena: 50 EUR
Cenā iekļauts: transports, flamenco priekšnesums, viens dzēriens
21:30 -23:00 flamenko priekšnesums
Flamenko priekšnesums notiks atjaunotā nolikavā, kas piedāvā ap 500m2 plašas telpas, kurā izvietota skatuve, tipisks Andalūzijas vīna pagrabs un galdi ar pilnu bāra un restorāna servisu. Apakšējā stāvā atrodas neliela skatuve, restorāns un bārs. Augšējā daļa ietver teātra tipa izvietojumu ar sēdvietām un galdiņiem, no kuriem paveras lieliska iespēja vērot priekšnesumus un klausīties mūziku.
El Palacio Andaluz par saviem priekšnesumiem, kas aptver plaša spektra flamenko stilus ir ieguvis neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas.
Pamatstāvā atrodas “Vīna pagraba muzejs” ar tajā iekļauto izstādi “Andalūziešu flamenko muzejs un māksla”. Tajā var apskatīt flamenko priekšnesumos izmantotos priekšmetus un tērpus, kā arī solistu fotogrāfijas. Te atrodamas arī citi eksponāti, kas būtiski andalūziešu kultūras identitātei, kā piemēram, keramika, vīns un jāšanas sporta atribūti.
Tie, kuri apmeklē flamenko priekšnesumus, izstādi var apmeklēt bez maksas. Atgriešanās laiks viesnīcā ~ 23:30
NB! Svētku tērps nav nepieciešams.

Ekskursija uz GranāduSeviļa ar FlyMeAway

30.12.2019 08.00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, pavadošā angliski runājošā gida, Granadas pilsētas angliski runājošā gida un oficiālā Alhambras angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Alhambrā un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts)
Pilnas dienas ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. Vispirms vietējā gida pavadībā apskatīsim Granadas pilsētas ievērojamākās vietas, bet pēc pusdienām viesosimies 14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksā Alhambrā. Atgriešanās viesnīcā ~ 19:30
NB! Atkarībā no Alhambras gida pieejamības, ekskursijas daļas var tikt mainītas vietām.

Ekskursija uz Rondu

31.12.2019 09.00 no viesnīcasSeviļa ar FlyMeAway
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida un Rondas pilsētas angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Plaza de toros de Ronda un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts). Ekskursija dāvanā pirmajiem 15 pircējiem! Standarta cena 75 EUR.
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de toros de Ronda , kā arī Vecpilsētu Pēc pusdienām tiks dots brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā ~ 18:00