RUDENS BRĪVDIENAS BARSELONĀ

Cena no: 780 € | 5 Dienas

20.10.- 24.10.2019.

BARSELONA — MONSERATA — PRIORATAS VĪNI


Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu vai pieprasīt tūres cenu info@sofiture.lv!


*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.


1.diena, 20.10. (svētdiena) Rīga — Barselona
Tikšanās Rīgas lidostā 06:00. Lidojums Rīga 13:30  – Barselona 16:10
Transfērs uz viesnīcu Barselonas centrā (Bari Gotico kvartālā). Iekārtošanās viesnīcā. Šovakar piedāvājam doties uz seno Palau Dalmases  lai baudītu flamenko priekšnesumus autentiskā gaisotnē.
Nakts viesnīcā.Attēlu rezultāti vaicājumam “casa batllo at night”

2.diena, 21.10. (pirmdiena) Barselona
Brokastis. Tikšanās ar gidu. Barselonas apskates ekskursija ar autobusu, kas ļaus jums iegūt vispārēju priekšstatu par Katalonijas galvaspilsētu un iepazīties ar tās interesantākajiem un izcilākajiem apskates objektiem. Jūs redzēsiet graciozo un izsmalcināto jūgendstila ēku arhitektūru, unikālos Antonio Gaudi darbus, pludmales, ostu, alejas un laukumus, skatu platformas — kaut ko tādu, ko jūs nevarat palaist garām Barselonā. Jūsu priekšā pavērsies pārsteidzoša pilsēta, kurā apvienota bezrūpīgā Vidusjūras atmosfēra un lielas metropoles vilinošā enerģija. Dosimies uz Huana Miro parku, kur varēsim apskatīt vēl viena kataloniešu sirreālista slaveno skulptūru “Sieviete un Putns”.
Ramblas aleja, kas izvietojusies senās upes gultnē, koku paēnā piedāvā neskaitāmas kafejnīcas, lai nogaršotu slaveno paelju (tapas iesim ēst Bari Gotico kvartālā), bet turpat tirgū glīti trauciņos izkārtoti sagriezti augļi, svaigi spiestas sulas, jūras veltes utt. Apkaimes veikaliņi vilina ne tikai ar plašo suvenīru klāstu, bet arī ikdienišķām lietām. Nakts viesnīcā.Attēlu rezultāti vaicājumam “montserrat spain”

3.diena, 22.10. (otrdiena) Monseratas klosteris un Katalonijas vīns
Brokastis. Piedāvājam privātu dienas ekskursiju ar vietējo gidu uz Montseratas klosteri un vīna darītavu ar degustāciju.
Monseratas klosteris ir vecākais Spānijas benediktīniešu klosteris, kas atrodas Monserata kalnu masīvā, Katalonijas sirdī — tikai 50 kilometru attālumā no Barselonas. Nosaukums «Monserata» no kataloniešu valodas tulkojams kā «Sazāģēts kalns», jo leģenda vēsta, ka to izgrieza eņģeļi ar zelta zāģi. Monseratas klosterī atrodas svētnīca ar melnās Madonnas statuja, kurai cilvēki piedēvē ārstēšanas spējas, kā arī tā piepilda vēlēšanās.
Pēcpusdienā viesosimies nelielā vīna darītavā, lai iepazītu dzirkstošā vīna cava darīšanas procesu, degustētu vīnus ar tipiskām katalāņu uzkodām.
Nakts viesnīcā Barselonā.

4.diena, 23.10. (trešdiena) Barselona un GaudiAttēlu rezultāti vaicājumam “barcelona”
Brokastis. Tikšanās ar gidu. Rītu sāksim ar Gaudi nepabeigto šedevru Sagrada di Familia (Svētās ģimenes baziliku), kuras apskate prasa ievērojamu laiku. Iespējams uzbraukt vienā no torņiem.  Citi slavenākie Gaudi darbi: Grāfa Gueja parks, Casa Mila, Casa Batlo. Kataloniešu arhitekts savus darbus radījis dabas iespaidā, tāpēc visur saskatīsiet dabas elementus, krāsu bagātību, šķiet kaut ko nereālu, bet tai pašā laikā pazīstamu. 7 no Gaudi darbiem ir iekļauti UNESCO sarakstā.  Patstāviga Gueja parka un citu Gaudi objektu apskate.
Brīvais laiks Barselonas daudzajiem muzejiem (Pikaso!) un parkiem, pilsētas Akvārijs ir izcils, Montžuika kalns, no kura paveras skats uz Barselonu no augšas. Iepirkšanās Bari Goticomazajos veikaliņos vai gastronomiskais baudījums lieliskajos zivju restorānos Olimpiskajā ostā.
Nakts viesnīcā Barselonā.

5.diena, 24.10.(ceturtdiena) Barselona — Rīga
Brokastis. Rīts pēc katra vēlēšanās. Iesakām apmeklēt augļu tirgu, iegādāties kādu našķi mājiniekiem, vai baudīt rudens saules starus pastaigā pa pludmali.Attēlu rezultāti vaicājumam “barcelona”
~ 14:00 transfērs uz lidostu. Lidojums Barselona 17:10 – Rīga 21:50. Laimīga atgriešanās mājās.

 

Cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga-Barselona-Rīga (AirBaltic), reģistrētā bagāža 20 kg;
 • nakšņošana Barselonā 3* viesnīcā ar brokastīm, 2-vietīgos numuros;
 • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
 • vietējo gidu pakalpojumi krievu val. 2.,3.,4.dienā;
 • Barselonas apskates ekskursija ar autobusu;
 • dienas ekskursija uz Monseratu un vīna darītavu.

 

PapilduAttēlu rezultāti vaicājumam “fruit market barcelona”

 • ceļojuma apdrošināšana;
 • piemaksa par vienvietīgu numuru 95 EUR;
 • Flamenko vakars – 27 EUR;
 • Gueja parks – 11 EUR;
 • Casa Mila – 22 EUR;
 • vīnu degustācija ar uzkodām – 25  EUR;
 • Sagrada di Familia no 17 EUR (ar audiogidu 25 EUR, ar uzbraukšanu tornī 32 EUR).

 

! Ieejas biļetes objektos jāpasūta un jāapmaksā iepriekš, lai garantētu programmas izpildi.

 

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 300 EUR avansa iemaksas;
 • pilna samaksa jāveic 40 dienas pirms ceļojuma;
 • ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojuma aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt.

 

Minimālais skaits grupā ir 10 personas. Ja 30 dienas pirms ceļojuma tūristu skaits grupā ir mazāks par minimālo, ceļojums tiek organizēts mainot cenu vai tiek atcelts.


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!