ROMANTISKA ATPŪTA LIETUVĀ

Cena no: 89 € | 2 Dienas

26.10.2019.

1.diena “Iespējams, romantiskākā vieta Lietuvā!”
Izbraukšna no Rīgas plkst.10:00. Ierašanās Paņevežā. Pastaiga pa pilsētu, iekārtošanās romantiskajā viesnīcā. Izbaudietlielisko ainavu aiz loga uz Nevēžas upes seno gultni. Vakars pie kamīna klusinātas mūzikas pavadībā liks laikam apstāties un ļaus baudīt mieru. Iesakām apmeklēt ETNO SPA. “Šeit pagānu kņazi veic savas burvības un laiks pazūd. Šajā SPA, jūs jutīsieties kā citā visumā, patīkamajā atmosfērā jūs aizmirsīsiet apgrūtinošās problēmas. ETNO SPA centrā ikviens atradīs sev piemērotu procedūru, kuras laikā profesionāls personāls sniegs patīkamas sajūtas jūsu ķermenim un dvēselei. Galvenias ir tas, ka no šejienes iziesiet atpūties un atjaunojis iekšējo mieru un harmoniju ar sevi un pasauli”. Patīkamo dienu iesakām pabeigt ar romantiskām vakariņām viesnīcas restorānā.

2.diena “Nav svarīgi cik dienu ir Jūsu mūžā, svarīgi ir cik mūžu ir Jūsu dienā”.
Vēlais rīts. Brokastis- “zviedru galds” (7:00-10:00). Atpūta. SPA procedūras. Rīta sauna un pelde. Plkst.12:00 numuriņu atbrīvošana.
Atpakaļceļš un atgriešanās mājās.

Cenā ietilpst:
Viena vieta autobusā, transporta un ceļa izdevumi;
Viena vieta divvietīgā standarta klases numurā (4*);
1 brokastis;
Baseinu un saunas apmeklējums (līdz 3h); “Romantik InForma” baseinu un saunu zonā Jūs gaida: 24,5m baseins, džakuzi, sauna, tvaika pirts, patīkama mūzika,silta un mājīga atmosfēra.

Iespējamie papildus izdevumi:
Medicīniskā apdrošināšana – 1.90EUR
Vakariņas viesnīcas restorānā atbilstoši ēdienkartes cenām no 15EUR , izsmalcināti ēdieni, dzērieni un vīna istaba…
SPA procedūras, vietējā, pēc senām receptēm ražota kosmētika