Norvēģija (Trysil, Hemsedal, Geilo)

Cena no 602 € | 7 Dienas

Kalna slēpošanas tūres Norvēģijā ir nemaināmi populāras, jo tieši te, skaitās atrodās labākie Skandināvijas kūrorti un slīpumi. Daiļas kalnu ainavas un slīpumi izbrīna tūristus. Viņu ērtībai slīpumu tuvumā ir uzcelti daudzi pansionāti un viesnīcas, strādā slēpošanas skolas, funkcionē mūsdienīgi pacēlāji un tiek organizētas izklaides programmas.

 

Trysil

 

Trysil ir lielākais kalnu slēpošanas centrs Norvēģijā, izvietots netālu no robežas ar Zviedriju. Trysil ir izvietots kalna Trysilfjellet slīpumā , kas ir 3 stundu braucienā no Oslo. Kūrorta klimats – kontinentāls, visstabilākais visā Skandināvijā, bet slēpošanas sezona ilgst visilgāk Eiropā – no oktobra beigām līdz maijam. Kopumā te ir 66 aprīkoti slīpumi ar kopējo garumu 71 km.

 

Blakus esošās Trysil viesnīcas:

Kjølen Hote 3*                                        no 623 EUR
Park Inn Trysil Mountain Resort 4*   no 763 EUR
Østerdalen Hotel 3*                             no 1071 EUR

 

Hemsedal

 

Šis lielais kalnu slēpošanas centrs ir pacelts pusotru tūksoti metru augstumā un atrodās 220 km no Oslo. Šo teritoriju sauc par „Skandināvu Alpiem”: Hemsedal trases ir izvietotas trijās virsotnēs: Totten (1450m), Tinden (1444m) un Rodžin (1370m). Kopumā te pēc jaunākām tehnoloģijām ir aprīkotas 48 kalnu trases: 21 zaļā, 11 zinās, 9 sarkanās un 7 melnās.

_

Blakus esošās Hemsedal viesnīcas:
Skarsnuten Hotel 4*     no 940 EUR
Fanitullen Hotel 3*        no 686 EUR
Oset Høyfjellshotell 3*  no 602 EUR

_

Geilo

_

Geilo ir kalnu slēpošanas kūrorts Norvēģijā, viens no lielākajiem ziemas atpūtas centriem Skandināvijā. Te vienādi labi ir attīstīts kalnu slēpošanas trašu tīkls un skriešanas slēpošanas tīkls. Parastās slēpošanas trases ir vienas no garākajām Norvēģijā, kopējais skriešanas slēpošanas trašu garums sastāda 220 kilometrus.

_

Blakus esošās Geilo viesnīcas:
Bardøla Høyfjellshotell 4*  no 805 EUR
Lia Fjellhotell 3*                  no 707 EUR
Dr. Holms Hotel 4*             no 770 EUR

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!