Mīklainā Portugāle, 8 dienas

Cena no 670 € | 8 Dienas

Mīklainā Portugāle

 

Portugāles „rozīnītes” – aizraujošs futbols, lieliska pludmales atpūta un garšīga virtuve ar aromātiem vīniem. Apskates vietas Lissabonā un senās pilis, daivings un Lisabonas rivjēras kūrorti, Algarve un Madejra – viss par Portugāli.

 

1 diena, pirmdiena. Lissabona.

Ierašanās Lisabonā, transfēra viesnīcā. Izvietošana viesnīcā. Brīvais laiks.

 

2 diena, otrdiena. Lissabona – Porto.

Izbraukšana no viesnīcas Lissabonā. Ierašanās Porto. Pusdienas nacionālajā restorānā. Izbraukšana apskates ekskursijā pa pilsētu. Brazīlijas prospekts, gleznains Doru upes krasts un vēsturiskais Portu pilsētas centrs. Vīna pagrabu „vinju du portu” apmeklēšana ar vīnu degustāciju. Kruīze pa Douro upi. Izvietošana Porto viesnīcā.

 

3 diena, trešdiena. Brāga – Gimaraješa.

Izbraukšana no viesnīcas – ekskursija veselai dienai. Pusdienas nacionālajā restorānā. Brāga – religiozais, rūpniecības un kultūras valsts centrs. 5km no pilsētas atrodās viena no galvenajām svētvietām Portugālē, kas atrodas kalna trasē 564m augstumā, baznīca Bon – Žezuš – du – Monte. Gimaraješa, kas atrodās pašā kalnāju sirdī, skaitās par „nācijas silīti”. Šajā pilsētā piedzima pirmais karalis Alfonsu Enrikišs I. Atgriešanās viesnīcā.

 

4 diena, ceturtdiena. Porto – Fatima – Lissabona.

Izbraukšana no viesnīcas. Kuimbras apmeklēšana. Pusdienas nacionālajā restorānā. Fatimas apmeklēšana. Izvietošana Lissabonas viesnīcā.

5 diena, Piektdiena. Lissabona – Marfa – Provinces Portugālija (Erisejra – ciematiņš Žoze Franku – Marfa).

Izbraukšana no viesnīcas. Degustācijas pusdienas brazīļu restorānā – gaļas rodzizio ( 7 gaļas veidi). Pēc pusdienām – ekskursijas pa Portugāles pilsētiņām. Atgriešanās Lissabonā. Brīvais laiks.

 

6 diena, Sestdiena. Vīna – gastronomiskā pastaiga (25. Aprīļa tilts +tilts Vaško de Gamma – pagrabi Azejtau  – vīnu degustācija – Arrabida – dabas rezervāts – Sebutāls).

Degustācijas pusdienas, zivju rodizio – vairāki zivju veidi bez ierobežojumiem. Atgriešanās Lissabonā. Brīvais laiks.

 

7 diena, Svētdiena. Lisabona – Sintra.

Apskates ekskursija pa Lissabonu – Sintra, pils Kinta de Regaleiru (Regaleiras parks domāts, kā Ēdema – paradīzes dārzs.) Visrietumiskā Eiropas punkta apmeklēšana Roka piekraste, tālāk kūrorta pilsētiņu Kaškajš un Eštorilas apmeklēšana. Atgriešanās Viesnīcā. Vakariņas Fado nacionālajā restorānā.

 

8 diena, Pirmdiena. Obiduša – Batālija – Alkobasa – Tomāra.

Obiduša – līgavu pilsēta. Alkobasas un Bataljas klosteru apmeklēšana. Tomāras pilsētas apmeklēšana. Šī ir gleznainā pilsētiņa, kas atrodās upes Naban krastos 140 km. No Lissabonas. Pusdienas nacionālajā restorānā. Transfēra lidostā.

 

Tūres cenā iekļauts:

  • Transfēras no un uz lidostu. * atlidojot tiek satikti visi rejsi bez papildus maksas, grupas transfēra lidostā^ pec ekskursijas klientus aizvėd uz lidostu, ja ir brīvā diena, transfēru saraksts ir 06:00 – 11.00 – 17:00, tiem kas vēlās par papildus samaksu individuālā transfēra.;
  • 6 pusdienas reģionālā restorānā (ar dzērieniem) +1 vakariņas ar izrādi Fado (ar dzērieniem)
  • Komfortabls transports;
  • Krieviski runājošs ģids ekskursijas programmai;
  • Izvietošana 3* vai 4* viesnīcā ar brokastīm;
  • Vīna pagrabu apmeklēšana ar degustācijām

Обидуш – город невест. Посещение монастырей Алкобаса и Баталья. Посещение города Томар. Это живописный городок, лежащий на берегах реки Набан в 140 км. от Лиссабона. Обед в национальном ресторане. Трансфер в аэропорт.

 

Papildus tiek apmaksāts:

  • Aviobiļetes;
  • Apdrošināšana;
  • Biļetesmuzejā * (20 EUR). Kruīze pa upi Douro.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!