MADEIRA 2020

Cena no: 589 € | 8 Dienas

Ceļojums uz Madeiras salu! 

 

Lidojumu datumi:  10.03.2020 – 31.03.2020

 

*Visas cenas norādītas par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

 

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita

 

 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!DOM PEDRO GARAJAU APARTMENT & NATURE 3* no 589 EUR

Viesnīca DOM PEDRO GARAJAU APARTMENT & NATURE

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, All inclusive

ATRAŠANĀS VIETA: uz pakalna, Madeiras dienvidaustrumu krastā, burvīgajā Garajau rajonā ar restorāniem, bāriem un veikaliem, netālu no ielas, apm. 2 km no KANIKO, apm. 8 km no Funšalas – salas galvaspilsētas, apm. 1 km no Garajau dabas rezervāta; apm. 11 km no Santa Krusas lidostas; autobusu pietura pie viesnīcas (aptuveni 2,5 EUR/Funšala).

PLUDMALE: Pludmale Garajau, publiska, akmeņaina, piešķirts Zilā Karoga sertifikāts, apm. 1 km attālumā no viesnīcas, līdz pludmalei var aiziet pa ielu un piekļūt pa stāvu taku uz klints vai nolaisties ar vagoniņu (par papildu samaksu apm. 2 EUR), zviļņi par papildu samaksu; Reis Magos pludmale, publiska, akmeņaina, piešķirts Zilā Karoga sertifikāts, apm. 4 km no viesnīcas.

 

 


DORISOL ESTRELICIA 3* no 669 EUR

Viesnīca DORISOL ESTRELICIA

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, All inclusive

ATRAŠANĀS VIETA: viesnīcu rajonā Lido, apm. 2 km no FUNŠALAS centra, tuvākie veikali un bāri apm. 50 m no viesnīcas, apm. 6 km no Jardim Tropical Monte Palace; apm. 10 km no Madeiras Botāniskā dārza – Jardim Botanico de Madeira; apm. 20 km attālumā no Santa Krusas lidostas; autobusu pietura apm. 100 m viesnīca (apm. 2 EUR/Funšala).

PLUDMALE: Funšalas rajonā atrodas vairākas akmeņainas pludmales, kā arī Ponta Gorda peldēšanās komplekss: apm. 600 m no viesnīcas mākslīgās terases ar vairākiem baseiniem ar jūras ūdeni, arī bērniem, ieeja par papildu samaksu (apm. 5 EUR); baseinā ūdens slidkalniņš bērniem.

 

 


ESTALAGEM DO MAR 3* no 679 EUR 

ViesnÄ«ca ESTALAGEM DO MARPieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, Puspansija plus

ATRAŠANĀS VIETA: Madeiras ziemeļu krastā apm. 800 m no mazā, gleznainā rajona SAN VISENTI centra ar vairākiem veikaliem un bāriem, okeāna krastā; apm. 35 km no Funšalas centra; apm. 50 km no Santa Krusas lidostas; netālu no viesnīcas autobusa pieturas (Funšala).

PLUDMALE: apm. 10 metru attālumā no viesnīcas, akmeņaina, bez servisa, dvieļus var ņemt no viesnīcas (ķīla: 10 EUR).

 

 

 


MONTE MAR PALACE 4* no 679 EUR

Viesnīca MONTE MAR PALACE

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, All inclusive

ATRAŠANĀS VIETA: Madeiras ziemeļu krastā apm. 500 m no mierīgās zonas PONTA-DELGADA centra ar vairākiem veikaliem un bāriem, uz jūras kraujas ar skaistu skatu uz okeānu, apm. 8 km no San Vicente (São Vicente), apm. 42 km no Funšalas; apm. 60 km no Santa Krusas lidostas; blakus viesnīcai atrodas autobusa pietura; viesnīcas bezmaksas mini autobuss uz San Vicente 2 reizes dienā (izņemot sestdienu un svētdienu).

PLUDMALE: Ponta Delgada peldēšanas komplekss ar baseinu un piekļuvi okeānam, apm. 500 m no viesnīcas, dvieļus var paņemt no viesnīcas (ķīla: 10 EUR).

 

 

 


DOM PEDRO MADEIRA OCEAN BEACH 4* no 699 EUR

Viesnīca DOM PEDRO MADEIRA OCEAN BEACH

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, All inclusive

ATRAŠANĀS VIETA: Madeiras austrumu krastā apm. 200 m no Machico centra, otra lielākā salas teritorija, ar restorāniem, bāriem un veikaliem, apm. 22 km no salas galvaspilsētas Funšalas, apm. 5 km attālumā no Santa Krusas lidostas; viesnīcas tuvumā atrodas autobusu pietura, no kuras var nokļūt Funšalā.

PLUDMALE: publiska, apm. 300 m attālumā no viesnīcas, viena no nedaudzajām smilšainajām Madeiras pludmalēm, kas nodota ekspluatācijā 2008. gada septembrī, mākslīga, izgatavota no Marokas zelta smiltīm, apm. 125 m gara, zviļņi un saulessargi par papildu samaksu (apm. 5 EUR/dienā), blakus oļu pludmalei.

 

 


GIRASSOL 4* no 759 EUR

Viesnīca GIRASSOL

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, All inclusive

ATRAŠANĀS VIETA: apm. 2 km attālumā no FUNŠALAS ar veikaliem, restorāniem un bāriem, netālu no Estrada Monumental ceļa, Lido kvartālā, apm. 500 m no jūras promenādes, tuvākie veikali apm. 100 m attālumā no viesnīcas; apm. 18 km attālumā no Santa Krusas lidostas; autobusu pietura apm. 50 m no viesnīcas (apm. 2 EUR/Funšalas centrs).

PLUDMALE: Gorguljo (Gorgulho) baseinu komplekss (bezmaksas ieeja; platforma pieejai pie okeāna) un Ponta Gorda: mākslīgās terases ar vairākiem baseiniem ar jūras ūdeni, arī bērniem, apm. 50 m un 800 m attālumā no viesnīcas, ieeja par papildu samaksu (apm. 5 EUR); ūdens slidkalniņš pie baseina bērniem; Praia Formosa, publiska, akmeņaina, piešķirts Zilā Karoga sertifikāts, apm. 2 km attālumā no viesnīcas.

 


FOUR VIEWS OASIS 4* no 799 EUR

Viesnīca FOUR VIEWS OASIS

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija, Pilna pansija

ATRAŠANĀS VIETA: apm. 3 km no Kaniko (Canico) centra, netālu no piejūras promenādes, mierīgā apkārtnē, apm. 12 km no Funšalas, apm. 11 km no Santa Krusas lidostas; apm. 20 m no autobusa pieturas (apm. 2 EUR/Funšala); viesnīcas bezmaksas mini autobuss uz Funšalu (pirmd.-sestd., vairākas reizes dienā).

PLUDMALE: Reis Magos, publiska, akmeņaina, apm. 150 m attālumā no viesnīcas, līdz pludmalei varat aiziet pa jūras promenādi, vai vietējo ceļu; bez pludmales servisa.

 

 

 


 MELIÁ MADEIRA MARE RESORT & SPA 5* no 799 EUR

Viesnīca MELIÁ MADEIRA MARE RESORT & SPA

Pieejamie ēdināšanas tipi: Puspansija, All inclusive soft

ATRAŠANĀS VIETA: apm. 3 km attālumā no salas galvaspilsētas FUNŠALAS, netālu no piejūras promenādes, Lido viesnīcu kvartālā, netālu no veikaliem, restorāniem, bāriem; aptuveni 20 km no Santa Krusas lidostas; autobusu pietura pie viesnīcas (apm. 2 EUR/Funšala).

PLUDMALE: Gorguljo (Gorgulho), maza, publiska, akmeņaina, apm. 50 m attālumā no viesnīcas, piekļuve pa kāpnēm, bez pludmales servisa.

 

 

 


EDEN MAR SUITES 5* no 939 EUR

Viesnīca EDEN MAR SUITES

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

ATRAŠANĀS VIETA:apm. 2,5 km no FUNŠALAS centra, apm. 200 m attālumā no restorāniem, bāriem un veikaliem; apm. 20 km no Madeiras lidostas; bezmaksas viesnīcas mini autobuss uz Funšalas centru (ierobežots vietu skaits; nepieciešama iepriekšēja rezervācija); autobusu pietura apm. 250 m no viesnīcas (apm. 2,5 EUR/Funšala).

PLUDMALE:brīvi pārpieejama, akmeņaina, stāva piekļuve jūrai, apm. 100 m attālumā no viesnīcas, var aiziet pa ietvi.

 

 

 


PORTO MARE 5* no 989 EUR

Viesnīca PORTO MARE

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

ATRAŠANĀS VIETA:apm. 2,5 km no salas galvaspilsētas FUNŠALAS centra, netālu no piejūras promenādes, netālu no viesnīcas ir veikali, bāri un restorāni, pie vietējā ceļa; apm. 19 km no Santa Krusas lidostas; autobusu pietura apm. 250 m no viesnīcas; viesnīcas bezmaksas mini autobuss uz Funšalas centru kursē 7 reizes dienā (nepieciešama iepriekšēja rezervācija).

PLUDMALE:vispārpieejama, akmeņaina, stāva piekļuve jūrai, apm. 100 m attālumā no viesnīcas, līdz pludmalei var aiziet pa trotuāru un nokāpt pa trepēm, bez pludmales servisa.

 

 


Visas cenas norādītas  par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Iespējamas arī citas viesnīcas pēc Jūsu izvēles un ar citu ēdināšanas tipu.

Cenā ir iekļauts:

  • lidojums Rīga – Madeira – Rīga
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
  • bagāža 20 kg, rokas bagāža 5 kg
  • izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!