LIETUVA. Pirmā dzintara pirts pasaulē!

Cena no: 79 € | 2 Dienas

19.10.2019.
23.11.2019.
07.12.2019.
28.12.2019.

2 dienas

Brauciena cena 79 EUR.   

 

Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veidakomplekss Lietuvas rietumos, kur Jūsu labsajūtai darbojas 15 baseini. Komplekss piedāvā relaksēties un izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes, unikālu pirts programmu, atveseļošanās kūres, SPA procecdūras. Dzīvošana ir no koka celtās villās meža ielokā.

1.diena
Plkst. 9:00 izbraukšana no Rīgas. Pirmā pieturvieta Šauļos, kas godam ir nopelnījusi, lai to sauktu par Saules pilsētu. Piestāsim pie tirdznicības centra. ŠeitJūs varēsiet iemalkot kafiju un iegādāteis kādu kaimiņzemes gardumu. Pauzīte apmēram 1.5 stundu.
Turpinam ceļu…Atpūtas kompleksā plānojam ierasties ap plkst. 15:00. Iekārtošanās villās. Jūsu veselībasun možā gara uzturēšanai aicinām Jūs apmeklēt saunas un baseinus. Te Jūs sagaida arī unikāla dzintara sauna „Saule”. Patīkama saunas temperaatūra, komforts un dzintara dabīgais spēks, kas iedarbojas uz Jūsu ķermeni un garu. Tāpat Jūs priecēs sertificēts ģeotermiskā ūdens baseins, kas satur augstu minerāļu koncentrāciju. Te varat arī malkot zāļu tēju.Gan āra gan iekštelpu baseinu dadzveidība Jums sagādās īstu svētku sajūtu miesai un garam! Pēc patīkamajām ūdensprocedūrām aicinām Jūs vakariņās. Pavārs būs kārtīgi pacenties…Tie, kas mīl dejot un klausīties labu mūziku, būs gaidīti vakara pasākumā ar dzīvo mūziku. Uzrausim kādu danci! Dzīvāmūzika līdz plkst. 22:00

2.diena
Gardas „ zviedru galda” tipa brokastis. Brīvais laiks nesteidzīgai atpūtai. No plkst.10:00 ūdens procedūras. Jūsu rīcībā pirtis un baseini. No kompleksa izbrauksim ap plkst. 12:15.
Pauzīte Šauļos (~2h) pie tirdznicības centra Akropolis.Te iespēja gan paēst, gan apmeklēt Lidl veikalu, lai sapirktu gardus suvenīrus. Ar dāvanām dodamies mājup.

 

SPA komlekss atrodas atsevišķā ēkā. Ja ir vēlme, par papildus maksu iespējams pieteikt SPA procedūras. Neaizmirstat paņemt līdzi ID karti vai pasi, peldkostīmu, naudiņu ( EUR)…
Esiet gatavi personīgajiem tēriņiem….

Brauciena cenā ietilpst:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
Ceļa un transporta izdevumi;
Nakšņošana villās: 1 vieta 4 vietīgā villā ar 2 guļamistabām;1 brokastis
1.diena Atpūtas un atveseļošanās centra apmeklējums 3 stundas; Dzintara sauna – 1 reize (30min.); Ģeotermiskābaseina apmeklējums.
2.diena Atpūtas un atveseļošanās centra apmeklējums 2 stundas.

Papildu izdevumi:
Medicīniskā apdrošināšana – no 1.90 EUR. Apdrošināšanai ir jābūt obligāti;
2.dienā Dzintara sauna – 3 EUR (30 min); Ģeotermiskā baseina apmeklējums 7EUR (20min.).
Izklaides pasākumi un SPA procedūras, kas pasūtītas papildus.
Vakariņas 10EUR


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!