DANIJA – AVIOTŪRE UZ LEGOLAND BILLUNDA

Cena no: 550 € | 4 Dienas

Legozemes parks ir fantastiskā miniatūru brīnumu pasaule, kas radīta no 45 miljoniem Lego klucīšiem. Tas ir viens no visapmeklētākajiem atrakciju parkiem Eiropā. Parks tematiski sadalīts septiņās daļās un katrā no tām bērni un viņu vecāki var atrast aizraujošas lietas.
Legoredo pilsēta – stūrītis no Mežonīgajiem Rietumiem, kas atsauc atmiņā Amerikas iekarošanu; Izdomas stūrī – liels kinoteātris ar 4 dimensiju efektu, seansa laikā skatītājs iejūtas filmas vidē; Zemes piedzīvojumi – gandrīz īsti džungļi, kuros var sevi izmēģināt laižoties lejup pa strauju upi vai ejot pāri upei pa šauru baļķi; Duplo zeme – spēles vismazākajiem, drošas un viegli saprotamas; Pirātu zeme – tāda šeit eksistē, uz pirātu kuģa var labi paēst, bet vajadzēs ar pirātiem pacīnīties, lai nokļūtu uz dārgumu salas; Sirds bruņinieku karaliste – vislielākā parka celtne, īsta karaļpils ar pasakainiem interjeriem, teātru uzvedumiem un iespēju pavizināties uz pūķa; Miniatūru pasaule – Legolandes sirds, ideja no kuras sākusies parka veidošanās – Eiropas, Amerikas un Āzijas pastkartīšu ainavas.
Atrakciju parks – pasaule miniatūrā, izklaide gaisā, uz zemes un uz ūdens. Modernas tehnoloģijas kopā ar LEGO klucīšu konstrukcijām! Jauka izklaide kopā gan lieliem, gan maziem! Jaunākie LEGO modeļi apskatei un iegādei!

Parks strādā no marta beigām līdz oktobra beigām.

1. diena

Lidojums Rīga – Billunda. Transfers līdz viesnīcai. Izmitināšana. Brīvais laiks.

2.- 3.  diena

Brokastis viesnīcā. LEGOLAND parka apmeklēšana – aizraujošs piedzīvojums gan bērniem, gan viņu vēcakiem! 

4.diena

Brokastis viesnicā. Brīvais laiks. Transfers uz lidostu. Lidojums Billunda – Rīga. 

Cenā ietilpst:

  • lidojums Rīga – Billunda – Rīga (ar bagāžu)
  • nakšņošana Hotel Legoland viesnīcā ar brokastīm
  • veselības apdrošināšana
  • transfērs

Cena neietilpst:

  • Ieejas biļetes parkā

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!