KORFU SALA /maijs 2018 – septembris 2018

Cena no 310 € | 8 Dienas

Korfu – atpūta uz šīs brīnišķīgās grieķu salas ar ideālu, maigu klimatu, ir īpaši komfortabla. Saules maigie stari, piekrastes viļņu šalkas, kupli zaļumi (Korfu s. – viena no zaļākajām Grieķijas salām), vietējo iedzīvotāju viesmīlība – tas viss padara tūres uz Korfu par īpaši populārām tūristu vidū no daudzajām valstīm. Tas ir mūsdienīgs Eiropas nozīmes kūrorts, ar attīstītu infrastruktūru un augstu apkalpošanas līmeni.

 

Aktuālais periods no 03.05.2018 līdz 11.10.2018!

Sākot ar 01/01/18. Grieķijā tiek ieviests valsts nodoklis par izmitināšanuu.
5* viesnīcas    – 4 eur    diennāktī par numuru
4* viesnīcas    – 3 eur    diennāktī par numuru
3* viesnīcas    – 1.50eur diennāktī par numuru
1,2* viesnīcas – 0.50eur diennāktī par numuru
apartamenti    – 0.50eur diennaktī par numuru

 

Cenā iekļauts:

  • tiešais lidojums (Rīga – Korfu – Rīga) ar bagāžu
  • transfērs lidosta-vienīca-lidosta
  • dzīvošana izvēlēta viesnīcā ar attiecīgo ēdināšanas tipu.

*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Piedāvājam izvēlēties viesnīcu atpūtai tieši Jūsu gaumē!

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!

 

Evi-Ariti Apartments no 310 EUR

Evi-Ariti Apartments

Nelieli apartamenti, netālu no plašas pludmales. Lieliski skati uz jūru un zaļajiem kalniem. Stila vienkāršība, plaši numuri. Piemērota ekonomiskai ģimenes atpūtai.

Informācija par viesnīcu

 

 

 Loutrouvia Hotel 2* no 314 EUR

Loutrouvia Hotel

Maza viesnīca jūras krastā, ar plašu pludmali. Lieliski skati uz jūru un zaļajiem kalniem.  Stila vienkāršība, plaši numuri, restorāns a la carte, bārs, labs serviss. Piemērota ekonomiskai atpūtai divatā.

Informācija par viesnīcu

 

 

 Le Mirage Hotel 2* no 330 EUR

Le Mirage HotelMaza viesnīca, divu soļu attālumā no pludmales. Stila vienkāršība, 2 bāri, baseins, internets, silta, mājīga atmosfēra. Piemērota ekonomiskais ģimenes atpūtai.

Informācija par viesnīcu

 

 

 Island Beach Resort no 365 EUR

Island Beach ResortPlaša teritorija ar nelielām ēkām. Vienkāršs stils, plaša numuru izvēle, restorāni, bāri, baseini, sports, izklaides vakari, kvalitatīva apkalpošana.

Informācija par viesnīcu

 

 

 

 CNic Hellinis Hotel 3* no 387 EUR

CNic Hellinis Hotel

Neliela viesnīca ar omulīgu teritoriju. Piecu stāvu ēka, mūsdienīgs stils, komfortabli numuri, restorāns, bārs, internets. Ideāli piemērota komfortablai, ekonomiskai atpūtai.

Informācija par viesnīcu

 

 

 Potamaki Beach Hotel 3* no 402 EUR

Potamaki Beach Hotel

Omulīga viesnīca ar skaistu, koptu teritoriju, dārzu un terasi. Atjaunota 2009.gadā. Sastāv no četrstāvu ēkas. Ērti izvietota pretī pludmalei, kas atzīmēta ar ES zilo karogu. Komfortabli numuri ar visām ērtībām, internets, sports, izklaides vakari, dzīvā mūzika. Viesnīca piemērota labai ekonomiskai atpūtai jebkurai tūristu kategorijai.

Informācija par viesnīcu

 

 Alexandros Hotel 4* no 412 EUR

Alexandros Hotel Neliela četru zvaigžņu viesnīca ar panorāmas skatus uz jūru un Pantikonisi saliņu. Atrodas netālu no pludmales, nesen renovēta. Plaši, komfortabli numuri, restorāns un taverna, bāri, baseins, pakalpojumi bērniem, internets. Piemērota mierīgai pludmales atpūtai. No viesnīcas viegli sasniedzama Korfu sala, kur var pastaigāt pa veikaliņiem, iepazīt populārākos apskates objektus, apmeklēt grieķu tavernu vai doties uz naktsklubu.

Informācija par viesnīcu

 

 Oasis Corfu Hotel 3* no 424 EUR

Oasis Corfu Hotel

Mājīga viesnīca pašā jūras krastā. Neatkārtojamas jūras ainas, zaļi kalni un brīnišķīgā saliņa Pontikonisi, restorāns ar lielu verandu tieši virs jūras, plaši standarta numuri, baseins, internets, mājīga atmosfēra. Ideāli piemērota ekonomiskai atpūtai.

Informācija par viesnīcu

 

 

 CNic Paleo Art Nouveau Hotel 4* no 494 EUR

CNic Paleo Art Nouveau Hotel

Viesnīca uz paugura ar panorāmisku skatu uz kalniem un jūru. Mājīga teritorija, klasiskais stils, restorāns, 2 bāri, 2 baseini, internets, izklaides programmas, kvalitatīva apkalpošana. Viesnīca piemērota ekonomiskai, komfortablai ģimenes atpūtai.

Informācija par viesnīcu

 

 

 Grecotel Eva Palace 5* no 920 EUR

Grecotel Eva Palace: Eva Palace aerial view

Zaļumos grimstošā viesnīca atrodas Komenno pussalā. Lielisks serviss, greznu numuru dažādība, klusums, dārzi, laba virtuve, krieviski runājošs personāls, skaista teritorija, skaistas mēbeles, restorāni, bāri, veikali, spa centrs, sports un izklaides. No galvenās ēkas paveras skats uz piekrastes ciematiņiem un nelielām salām, kas izkaisītas Jonijas jūrā. Bungalo atrodas olīvkoku un tropisko augu dārzos.

Informācija par viesnīcu

 

 
Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!