KALABRIJA UN ITĀLIJAS DIENVIDI VALSTS SVĒTKOS

Cena no: 639 € | 4 Dienas

15.11.-18.11.2019.

Kalabrija – reģions Itālijas dienvidos- izvietojies zābakveidīgās Apenīnu pussalas pašā purngalā. Tā nav tūristu pārplūdināta kā Itālijas industriālie ziemeļi. Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti. Šeit vasarās atpūšas paši itālieši, kuri sava atvaļinājuma laikā vēlas kaut ko tradicionālu, mūsdienu nemierīgās pasaules nesamaitātu.

Kalabriju nereti dēvē arī par Eiropas Karībām – tādējādi salīdzinot ar tūristu iecienītajām Karību salām un to silto klimatu, neskartajām pludmalēm un elpu aizraujošajām ainavām. Kalabrija ir pilnīgs kontrasts Itālijas industriālajiem ziemeļiem ar to nemierīgo ikdienas skrējienu un manierīgo stilīgumu.

15.11.2019
Rīga 06:00 – 08:25 Lamezia Terme
18.11.2019
Lamezia Terme 21:00 01:25 Rīga

Ceļojums piemērots tiem, kuri jau iepazinuši lielāko daļu no Itālijas ziemeļiem un vidusdaļas un vēlas pabūt tur, kur atpūsties brauc paši itālieši. Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti.
Gaisa temperatūra: ap 19 C dienā, ap 14 C naktī
Ūdens temperatūra: ap 19C
Laikapstākļi: lietus iespējamība 34%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji.
Atļautais bagāžas daudzums: 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža
Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:
Rīga – Lamezia Terme: 3h 25 min
Lamezia Terme – Rīga: 3h 25 min

 

E’ Hotel ar brokastīm

8.0 /10
Check-in: 15:00
Check-out: 11:00

 

Modernā 4* dizaina viesnīca E’Hotel atrodas netālu no Redžio di Kalabrijas pilsētas centra, Mesīnas jūras šauruma malā. Viesnīcas telpas ir plašas, izturētas minimālisma stilā un tajās izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli. Visur viesnīcā pieejams bezmaksas WI-FI. Ērtajās istabās ir: gaisa kondicionieris, apkure, seifs, fēns, satelīt TV, minibārs, dažās no istabām arī piederumi kafijas/ tējas pagatavošanai. Viesi var nobaudīt  brokastu bufetes piedāvājumu. Viesnīcā ir bārs un restorāns, kas kopā ar terasi izvietots uz tās jumta un no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni un Sicīlijas salu. Noīrēto automašīnu var novietot līdzās viesnīcai bez maksas.

Par papildus maksu ir iespēja norezervēt vakariņas viesnīcā. Cena – 70 EUR/no personas/par 3 kārtu vakariņām 15; 16 un 17.11, ūdens un vīns iekļauti!

 

Ekskursiju programma

Šilla un Redžio di Kalabrija

15.11.2019 08:25 no lidostasAttēlu rezultāti vaicājumam “scilla calabria”
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Ruffo pilī un pusdienas (vīns un ūdens iekļauti)
Ekskursijas pirmajā daļā kājām izstaigāsim vienu no intersantākajām Šillas pilsētas daļām – Knajaleju, kas senāk bija zvejnieku apmetne un kuras dzīvojamās mājas ir uzbūvētas tieši pie ūdens. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Ruffo pili, kuras pamati tika uzbūvēti grieķu dominances laikos. Pēc pils apskates, dosimies uz Redžio di Kalabriju – provinces centru un lielāko pilsētu. Pēc pusdienām vietējā restorānā apskatīsim Redžio pilsētas ievērojamākās vietas. ( Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas).

Kasiņana, Lokri un Džerače

16.11.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 80 EURAttēlu rezultāti vaicājumam “gerace calabria”
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Kasiņanas Romiešu rezidencē, Lokri arheoloģiskajā parkā, Džeračes katedrālē un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauti)
Pēc apm. pusotras stundas brauciena, nonāksim Kasiņanas Romiešu rezidences arheoloģiskajos izrakumos, lai aplūkotu brīnišķīgos mozaīkas gleznojumus, kas klāj tās termālo daļu. Pēc tam dosimies uz Locri Epizephyrii Arheoloģisko parku. Tas glabā liecības gan no seno grieķu, gan romiešu laikiem: Kentokameres svēto teritoriju, teātri, templi, svētnīcu, daļu no grieķu pilsētas sienām, un termas. Tālāk ceļš vedīs uz Džerači – vienu no visskaistākajām reģiona pilsētām, kas izvietojusies stāvas klints virsotnē un lūkojas pāri visai Jonijas jūras piekrastei. Džeračes vecpilsētā pusdienosim un pēc tam tiks dots brīvs laiks. Sekos pilsētas centra apskate gida pavadībā, kur apmeklēsim Džeračes katedrāli un apskatīsim citas ievērības cienīgas vietas. (Ekskursijas ilgums ~8.5 stundas).

Serra San Bruno un Stilo

17.11.2019 09:00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “stilo calabria”
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa kartūziešu klostera muzejā un Stilo baznīcā Cattolica un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauti)
Pēc apm. pusotras stundas brauciena ieradīsimies Serra San Bruno, kur apmeklēsim Kartūziešu klostera teritoriju – klostera muzeju, Sv. Bruno kapavietu un Santa Maria del Bosco baznīcu. 12:00 dosimies uz Stilo, kur pusdienosim vietējā restorānā Pēc pusdienām apskatīsim brīnišķīgo bizantiešu baznīcu Cattolica, kas ir īsts arhitektūras dārgakmens. Baznīca uzbūvēta vietā, no kuras paveras plaša ielejas un apkārtējo lauku ainava. (Ekskursijas ilgums ~8 stundas)

Tropeja, Zungri un Pico

18.11.2019 09:00 no viesnīcas/ekskursija beidzas lidostā
Cena: 80 EURAttēlu rezultāti vaicājumam “tropea calabria”
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, degustācija Tropejā vai Pico, ieejas maksa Pjedigrotas baznīcā un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauti)

Ekskursijas pirmajā daļā viesosimies no baltiem akmeņiem būvētajā Tropejas vecpilsētā, kas atrodas kalna virsotnē un veras pāri Tirēnu jūrai. Izstaigāsim šī populārā tūrisma galamērķa centru, lai varētu apbrīnot vietējo amatnieku piedāvājumus un seno pili. Tropejas apkārtne ir pazīstama ar sarkanajiem sīpoliem, no kuriem gatavo visdažādākos ēdienus – tos degustēsim vienā no vecpilsētas veikaliem. Pēc Tropejas apskates, dosimies uz Zungri, kur apskatīsim slaveno alu kompleksu. Alu mājās, kas izgebtas akmenī, XII – XIV gs., mitinājās no karadarbības bēgošie mūki un tās joprojām turpina pētīt arheologi. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Pico, kur pusdienosim vietējā restorānā. Pēc pusdienām apmeklēsim Pjedigrotas baznīcu, kas iegrebta mīkstajā piekrates klintī. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks Pico pilsētas centrā. (Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas).

18:10 izbraukšana no Pico uz lidostu
19:00 ierašanās lidostā
21: 00 izlidošana uz Rīgu