Jahta Sachika

Cena no 800 € | 8 Dienas

Jahta Sachika

Jahta Sachika (celta 2007 gadā) ir Luxury klases jahta. Tā sen ir pazīstama safārijas un kruīzu tirgū Maldīvu salās. Jahtas komanda sakrājusi lielu pieredzi, tradīcijas un ieguvusi labu slavu daivinga safari organizēšanā. Visu ceļu jahtu pavada 19 metrus gara daivinga laiva. Šī laiva – ir viena no lielākajām, tehniski aprīkotām, luksa Daivinga Dhoni Maldīvos.
Motora jahta Sachika izpilda ne tikai daivinga kruīzes.

Sērfinga, kaiting kruīzes tāpat ir iespējamas. Zvejošana, peldēšana ar masku, neapdzīvotu salu apmeklēšana ir iekļauti kruīžu programmā.
Jahtā Sachika ir 10 lieliskai kaītes ar individuālo kondicioniera darbības kontroli. Katrā no kajītēm ir sava vannas istaba ar dušu. Katra no kajītēm ir dizainera noformēta. Vidus klājā – kondicionējams restorāns, kapteiņa klājā – bārs ar panorāmas skatu. Galnajā klājā – preikšpuses daļā atrodas kajīte/ salons. Uz klājas sauļošanās ir Jacuzzi domāts 5 cilvēkiem. Tāpat uz jahtas ir: masāžas salons, 42 colu LCD televizors, CD/DVD atskaņotājs restorānā un 3 neatkarīgas mūzikas sistēmas katrā no klājiem.

 

Kruīzes motora jahtā Sachika ir neatkārtojamas un maksimāli komfortablas!