ITĀLIJA – VAL DI FASSA /janvāris 2017 – marts 2017

Cena no 517 € | 8 Dienas

SLĒPOŠANAS TRASES VAL DI FASSAS REGIONĀ

Val di Fassas ieleja

Fasas ieleja (Val di Fassa) ir viens no populārākajiem kalnu slēpošanas reģioniem Itālijā, jo piemērots slēpotājiem, kas vēlas slēpot dažādās trasēs un bieži tās mainīt. Reģions atrodas 190 km no Insbrukas lidostas, 280 km no Bergamo lidostas, 350 km no Milānas lidostas.
Reģionā labi jutīsies ģimenes ar bērniem, gados jaunu cilvēku kompānijas, kā arī slēpotāji ar dažādu sagatavotību kalnu slēpošanā. Pateicoties milzīgajam sniega lielgabalu skaitam, kalnu nogāzēs var slēpot pat ne pārāk sniegotā ziemā. Pakalpojumu cenas reģionā nav augstas, bet slēpošanas iespējas – plašas – reģiona trases apkalpo aptuveni 80 moderni pacēlāji.

Kampitello
Kampitello ir Tiroles stilā celta mājīga Alpu kūrortpilsētiņa, kas atrodas netālu no Kanaceji. Viesnīcu gaišās fasādes lieliski iekļaujas skaistajā kalnu ainavā ar spilgti zilām debesīm, kuplām tumšzaļām eglēm un sniegā mirdzošām virsotnēm.
Kampitello viesnīcas atrodas praktiski blakus pacēlājam uz Col Rodella virsotni (2485 m) – uz plašāko un populārāko Val di Fassas ielejas slēpošanas zonu ar populāro Sella Ronda slēpošanas “ringu”. Tie, kas apmetīsies Kampitello, varēs izmantot arī bagātīgo Kanaceji kūrorta infrastruktūru – Kanaceji atrodas vien 5 minūšu brauciena attālumā ar Ski Bus no Kampitello.

RODODENDRO HOTEL (CAMPITELLO) 3 * – ar brokastīm – no 676.00 Eur

GROHMANN HOTEL & CLUB (CAMPITELLO) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 830.00 Eur

STELLA MONTIS HOTEL (CAMPITELLO) 4 *– ar brokastīm un vakariņām – no 847.00 Eur

MEDIL WELLNESS & FAMILY HOTEL (CAMPITELLO) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 956.00 Eur

SOREGHES GRAN CHALET HOTEL & CLUB (CAMPITELLO) 4* Super – ar brokastīm un vakariņām – no 965.00 Eur

RUBINO PARK HOTEL & CLUB (CAMPITELLO) 4* Super – ar brokastīm un vakariņām – no 1021.00 Eur

 

Kanaceji
Tas ir lielākais un populārākais Fassas ielejas kūrorts, kuru tūristi ļoti iemīļojuši – te ir neparasti skaistas Dolomītu Alpu kalnu ainavas, lieliskas, plašas iespējas, lai nodarbotos ar dažādiem ziemas sporta veidiem, kā arī, protams, labi attīstīta infrastruktūra. Kanaceji kūrortā ir visai liels 3* un 4* viesnīcu piedāvājums – turklāt par mērenām cenām. Ir arī apartamenti, kas labi piemēroti grupu un lielāku ģimeņu uzņemšanai.
Kā kalnu slēpošanas kūrorts Kanaceji iemantojis savu popularitāti pateicoties, galvenokārt, savam ģeogrāfiskajam novietojumam – tas atrodas pašā Fasas ielejas centrā, unikālā ieplakā, brīnišķīgo Dolomītu kalnu virsotņu Pordojas, Sellas un Fedajas pakājē. Par Kanaceji un visas ielejas simbolu kļuvis majestātiskais Sellas masīvs, kas slejas gar ieleju.
Svarīgākais faktors, kāpēc tūristi un slēpotāji dodas uz Kanaceji – kūrorta piedāvātās tiešām fantastiskās iespējas kalnu slēpošanā un snovošanā. Trašu kopgarums pārsniedz 220 km; slēpotāju un snovbordistu ērtībām – 7 funikulieri, 7 kabīņu tipa, 7 krēslveida un 25 bugeļveida pacēlāji. Trases vienmēr tiek uzturētas ideālā kārtībā, darbojas sniega lielgabali.
No Kanaceji uzsāk savu gaitu Belvedere pacēlājs – tieši uz populāro Sella Ronda slēpošanas “ringu”. Bet tie, kas vēlas slēpot lejup, var izmantot šo iespēju – līdz pat ciemam aizvijas kopta sarkanā trase.

LA CAMPAGNOLA HOTEL (CANAZEI) 2 * – ar brokastīm – no 615.00 Eur

ENGEL (CANAZEI) 3 * – ar brokastīm – no 776.00 Eur

MIA MASON (CANAZEI) 4 * – ar brokastīm – no 790.00 Eur

IL CAMINETTO SPORT HOTEL & CLUB (CANAZEI) 3* Super – ar brokastīm un vakariņām – no 819.00 Eur

DOLOMITI SCHLOSS HOTEL & CLUB (CANAZEI) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 947.00 Eur

CRISTALLO HOTEL (CANAZEI) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 988.00 Eur

ASTORIA HOTEL (CANAZEI) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 1204.00 Eur

LA PERLA HOTEL (CANAZEI) 4* Super – ar brokastīm un vakariņām – no 1225.00 Eur

Маccina
Маccina (Mazzin) – ciems, kas atrodas starp Pocas di Fassas un Kampitello apdzīvotakjām vietām. Savu pacēlāju ciemā nav, tāpēc, lai nokļūtu izvēlētajā slēpošanas zonā, būs iesākumā jāizmanto Ski Bus pakalpojumi.
REGINA E FASSA HOTEL CLUB (MAZZIN) 3 * – ar brokastīm – no 661.00 Eur

Vigo di Fassa 

Vigo di Fassa (Vigo di Fassa). Tas ir trešais ciems, skaitot no ielejas sākuma. Ir sava slēpošanas zona – Catinaccio – neliela, bet gleznaina slēpošanas arēna ar ļoti brīnišķīgiem skatiem, kuri paveras uz skaistākajām Dolomītu Alpu virsotnēm (sevišķi no augstākajiem slēpošanas zonas punktiem). Zonas trašu kopgarums ir 16 km, pamatā tās ir „zilās”un „sarkanās” trases, tomēr ir arī viena „melnā”, kas nosaukta slavenā itāļu kalnu slēpotāja Alberto Tombas vārdā. Trase, kas ir itāļu sportistu treniņbāze, ir 2 km gara un beidzas pie paša Vigo ciema.
Slēpošanas nogāzes no trim pusēm iekļauj Ciampedie plato, uz kuru no Vigo ciema dodas gondolas tipa pacēlājs. Tāpat no Vigo ceļš aizvijas arī uz Kostalungo kalnu pāreju (passo Costalungo/Karerpass), kur atrodas Carezza slēpošanas zona.

BELVEDERE HOTEL (VIGO) 2 * – ar brokastīm un vakariņām – no 636.00 Eur

AI PINI HOTEL (VIGO) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 721.00 Eur

CARPE DIEM (VIGO) 4 * – ar brokastīm– no 814.00 Eur

 

Pozza di Fassa

LASTEI GARNI HOTEL (POZZA) 3 * – ar brokastīm– no 517.00 Eur

ARNIKA MOVE HOTEL (POZZA) 3 *  – ar brokastīm un vakariņām – no 715.00 Eur

VILLA MARGHERITA HOTEL (POZZA) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 767.00 Eur

val_di_fassa_pistemap

Ceļojuma cenā iekļauts:
– lidojums no Rīgas, bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma, transferi no lidostas uz viesnīcu un viesnīcas uz lidostu,
– dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana,
– pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.