ITĀLIJA- DOLOMITI DI BRENTA /decembris 2018 – marts 2019

Cena no 650 € | 8 Dienas

SLĒPOŠANAS TRASES DOLOMITI DI BRENTA REĢIONĀ

Lidojumu periods: 30.12.2017 – 10.03.2018

Dolomiti di Brenta
Dolomiti di Brenta ir kalnu masīvs Dolomītu Alpu rietumu daļā, Trentīno reģionā, un vienlaikus arī ļoti populārs kalnu slēpošanas apgabals – pievilcīgs ar iespēju daudzveidību kalnu slēpošanas jomā un savu kūrortu moderno infrastruktūru. Jaunatnes vidū, kas bieži vien labprātāk izvēlas snovošanu, popularitāti iemantojušas kalnu nogāzes, kurās 1998. gadā notika Pasaules čempionāts snovbordā.
Visās Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas zonās izmantojama vienota ski-pass karte (abonements) – Superskirama, tā ir spēkā Madonna di Campigli, Pinzolo, Val di Sole, Passo Tonale, Peio un Monte Bondone kūrortos.
Šī ski-pass karte ļauj slēpotājiem izbaudīt ziemas priekus skaistākajās Trentīno apgabala vietās Dolomītu Alpu rietumos. Slēpošanas sezonas ilgums un spožās saules klātbūtne izskaidrojama ar to, ka slēpošanas zonas atrodas kalnu nogāzēs augstumā no 2000 m līdz 3000 m. Turklāt speciālā tehnika “uztur un papildina” lielisku sniega segu interesantākajās kalnu slēpošanas trasēs 240 km garumā (kopējais slēpošanas reģiona trašu garums ir 340 km). Melno trašu slēpošanas apgabalā nav ļoti daudz, taču komfortablai slēpošanai labi sagatavotās vidējās grūtības (sarkanās) un vieglākās zilās trases sniedz plašas iespējas „atpūtas režīma slēpotājiem”. Platās nogāzes dāvā iespēju veikt vidējas sarežģītības nobraucienus arī ārpus iezīmētajām trasēm.
Vairākas interesantas un braukšanai sarežģītas nogāzes (ar vairākiem variantiem) ir Ponte di Legno slēpošanas zonā, kur slēpošana gan nenotiek tik augstu kalnos, kā citviet, taču tur var izslēpoties pa trasēm, kuras ierīkotas mežu joslā un kurās iespējams slēpot pat sniegputeņa laikā.
Vislepnākais un dārgākais Dolomiti di Brenta reģiona kūrorts ir Madonna di Campigli, kurš piedāvā ne vien slēpošanas iespējas, bet arī atpūtu brīnišķīga komforta apstākļos. Kūrorts atrodas Adamello Brenta dabas parka teritorijā, to ieskauj priežu meži un gleznaini kalnu ezeriņi, kas atveldzē dvēseli un ļauj jūsmot par apkārtējās dabas skaistumu.

 

Madonna di Campiglio
Madonna di Campiglio ir jauns kūrorts, dabā ļoti veiksmīgi ieplānots un infrastruktūras ziņā lieliski izveidots. Šis kūrorts pieskaitāms ekskluzīvajiem, tāpēc cerēt, ka tajā būs demokrātisks cenu līmenis, ir lieki. Jā, visa Madonna di Campiglio kūrorta infrastruktūra uz saules staros gaiši dzirkstošā sniega fona ir krāšņa un gluži kā svētkiem saposta. Vien 40 minūšu brauciena attālumā no kūrorta ir viena no Ziemeļitālijas senākajām pilsētām – Trento, kurā valda patiesa viduslaiku aura.
Kalnu slēpošanas iemaņu ziņā Madonna di Campiglio kūrorts būs piemērots atpūtniekiem ar jebkuru slēpošanas prasmju līmeni.Savstarpēji savienotās trases ieskauj pilsētiņu no trim pusēm, kopējais trašu garums – aptuveni 90 km, augstumu starpība – 1100 m. Profesionāļiem piemērotas melnās trases: nobrauciens no Monte Spinale virsotnes (2093 m); īsā Variante-Marchi trase Malga Montagnoli rajonā; Canalone-Miramonti trase kūrorta dienvidu nogāzē. Vidējas sagatavotības līmeņa slēpotājiem būs piemērotas trases, kas ierīkotas ziemeļu nogāzē.

Vērts pieminēt garo un interesanto Poza Vecia nobraucienu, līkumoto Graffer trasi un Piecu ezeru (5 Laghi) trasi, kas vijas lejup no Rifugio Pancugolo virsotnes. Iesācējiem būs piemērotas trases, kas atrodas Malga Montagnoli rajonā: izstieptā Spinale Diretta trase un īsā Fortini trase, kā arī vienkāršā FIS kategorijas trase Pancugolo virsotnes rajonā. Tāpat iesācējiem patiks vienkāršie Zeledria un Fiocco di Neve nobraucieni Pradalago ciema apkaimē. Savukārt snovbordistus iepriecēs snovparks, kurā ir gan half-pipe rampa, gan borderkrosa trase.

ANTARES RESIDENCEHOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3 * – bez ēdināšanas – no 818.00 Eur

ST.HUBERTUS GARNI HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3 * – ar brokastīm – no 801.00 Eur

ITALO HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 812.00 Eur

EUROPA HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 811.00 Eur

MIRAMONTI HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 1123.00 Eur

CARLO MAGNO HOTEL & SPA RESORT (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4 * -ar brokastīm un vakariņām– no 1112.00 Eur

SAVOIA PALACE HOTEL (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 1196.00 Eur

CRISTAL PALACE (MADONNA DI CAMPIGLIO) 4* Super – ar brokastīm un vakariņām – no 1375.00 Eur

 

Pincolo
Pincolo (Pinzolo) ir klusākais un “ģimeniskākais” Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas reģiona kūrorts. Uz to parasti dodas tie, kas vēlas vien izslēpoties, nevis aktīvi izklaidēties un “ietusēt” vakara stundās. Arī šim kūrortam raksturīga trašu daudzveidība, tomēr pamatā trases vairāk atbilst iesācēju un vidējas sagatavotības sportistu prasmju līmenim. Ir iespējas arī snovošanai. Starp Pinzolo un Madonna di Campiglio kūrortiem katru dienu kursē Ski Bus, un ir arī pacēlājs, kas šos kūrortus savieno “pa augšu”. Pinzolo slēpošanas trases atrodas augstumā no 800 m līdz 2100 m. Lielum lielo daļu kūrorta trašu var uzskatīt par “atvieglotām sarkanajām”. Koku pie tām ir gaužām maz, tāpēc slēpošana pa plašajiem kalnu plato ir ļoti ērta. Populārākās trases kūrortā ir Nera di Folgarida (1,8 km gara, augstumu starpība 550 m) un Pista delle Gole (2,25 km gara, augstumu starpība 600 m).
Jāpiebilst, ka īpašu pievienoto vērtību slēpotāju ieskatā Dolomiti di Brenta kalnu slēpošanas reģiona kūrortiem piešķir iespēja iepazīt jaunas un atšķirīgas trases, pārvietojoties no viena kūrorta uz otru, burtiskā nozīmē, nenoņemot slēpes. Reģiona kūrortos ir 8 kalnu slēpošanas skolas, kā arī snovborda skola, bet bērniem līdz 4 gadu vecumam tiek piedāvāti arī t.s. kalnu slēpošanas bērnudārza pakalpojumi – tajā vecāki savas atvases bez satraukuma var atstāt uz visu gaišo dienas laiku. Parasti reģionā ir pietiekami bieza sniega sega, lai slēpotu, taču nepieciešamības gadījumā tiek iedarbināti sniega lielgabali – līdz ar to var teikt, ka izvēle par labu Dolomiti di Brenta kūrortiem ir pareiza izvēle.

BEVERLY HOTEL (PINZOLO) 4* – ar brokastīm – no 825.00 Eur

LA LOCANDA GARNI HOTEL & RESIDENCE (PINZOLO) 3 *– ar brokastīm – no 650.00 Eur

PINZOLO DOLOMITI HOTEL (PINZOLO) 3 * – ar brokastīm – no 665.00 Eur

HOLIDAYS DOLOMITI APARTMENT RESORT (PINZOLO/CARISOLO) Apts – bez ēdināšanas – no 703.00 Eur

ORSO GRIGIO (PINZOLO/CARISOLO) 3* –  ar brokastīm – no 696.00 Eur

madona_ski_map skirama_ski_map
Ceļojuma cenā iekļauts:
– lidojums no Rīgas, bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma;
– transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
– dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana;
– pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!