ITĀLIJA BORMIO-VALENTINA

Cena no: 765 € | 8 Dienas

SLĒPOŠANAS TRASES ALTA VALTELLINA REĢIONĀ

Lidojumu periods: decembris – marts

alta

Bormio

Bormio (Bormio), kas atrodas 1225 m virs jūras līmeņa, ir viens no prestižākajiem Alpu kūrortiem, kurā tiek rīkotas visaugstākā līmeņa kalnu slēpošanas sacensības. Kūrorts ir visvairāk piemērots tiem slēpotājiem, kam patīk gari un interesanti nobraucieni. Nogāžu sagatavošana slēpošanai kūrortā atbilst visaugstākajam līmenim un prasībām, bet lielākā daļa trašu ir vidējas grūtības pakāpes. Tiesa ir arī tādas, kas ieteicamas tikai pieredzējušiem kalnu slēpotājiem. Asu izjūtu cienītāji ar trošu pacēlāju var nokļūt Bormio sistēmas pašā sirdī – Cima Bianca smailē (3017 m), no kuras paveras neaizmirstams skats uz visu Valtellinas kalnu sistēmu. Nobraucienu trases, kas sākas Cimino kalnā – Valbella un Betulle – ir ieteicamas tikai pieredzējušiem un prasmīgiem slēpotājiem. Tie, kuriem vēl nav pietiekoši lielas pieredzes un attiecīgu prasmju, var lieliski pavadīt laiku San Ambrogio un Ermellini kalnu nogāzēs, jo īpaši tāpēc, ka arī tajās ir visai pieklājīga augstumu starpība – 1800 m. Un vēl jau var nobraukt arī pa slaveno Stevio trasi, kurā leģendārais Alberto Tomba izcīnīja savu pirmo Pasaules kausu.
Visas Bormio trases sen jau ir apguvuši arī snovotāji, kuri gan vairāk iecienījuši netālā Santakatarinas (Santa Catarina) kūrorta piedāvātās trases, kas gan šķiet nedaudz dīvaini, jo vairums pacēlāju kūrortā ir bugeļtipa.
Bormio ir īsts, tradicionāls itāļu kūrorts ar tam raksturīgu promenādi vakara pastaigām (kā parasts, pilsētas centrālajās ielās, kur daudz veikalu, kafejnīcu, bāru, restorānu). Pavisam pilsētā ir 17 restorāni, 35 bāri, naktsklubs. Tāpat ir liels sporta centrs, segtā slidotava, baseins. Arī divi Wellness centri ar termālajiem ūdeņiem. Un viena no Itālijā labākajām kalnu slēpošanas skolām. Bormio pilsētā netrūkst ievērojamu kultūrvēsturisku apskates objektu, t.sk. 12. gs. celtā St. Vitale katedrāle, 15. celtais Alberti tornis (Torre degli Alberti), 16.-17. gs. celtais tornis ar pulksteni, 17-18. gs. celtais Palazzo De Simoni nams, kurā ierīkots pilsētas muzejs ar bagātu mākslas, sadzīves un etnogrāfijas priekšmetu kolekciju, senatnīgās „Bagni Vecchi” termas u.c. objekti.


SANTA BARBARA CHALET APARTMENTS (BORMIO) 3* no 765 EUR

Ēdināšana: RO
Atrašanās: atrodas 250 m no Bormio kūrortzonas centra, 800 m no Bormio 2000 pacēlāja, Ski Bus pietura – 100 m.
Simpātiski apartamentu numuri netālu no pacēlājiem. Ir Ski Bus (100 m). Apartamentu numuri faktiski ir divistabu dzīvokļi ar virtuves bloku un visām nepieciešamajām ērtībām.

 

 

 

 


JOLLY RESIDENCE (BORMIO) 3* no 821 EUR

Ēdināšana: RO
Atrašanās: atrodas 50 m no kūrortpilsētas Bormio centra, 700 m no “Bormio 2000” pacēlāja.
Cenu ziņā demokrātiska rezidence ar atjaunotiem apartamentu numuriem. Pilnībā aprīkota virtuve. Viena no populārākajām izmitināšanas vietām kūrortā, kuru parasti izvēlas slēpotāji, kas vēlas paši sev gatavot ēdienu (un arī dēļ cenas). Reģistrējoties viesnīcā, tiek ieturēts depozīts (atmaksa notiek viesiem prombraucot). Numura cenā ietilpst gāze, ūdens, elektrība, apsilde.

 

 

 


CERVO HOTEL (BORMIO) 3* no 842 EUR

Ēdināšana: BB, HB
Ģimenes pārvaldīta viesnīca ar nevainojamu servisu. Izdevīgā lokācija attiecībā pret pilsētas centru, pacēlājiem un termām nodrošina komfortablu atpūtu gan ziemā, gan vasarā. Mājīgums, labā ēdināšana un pievilcīgā cena – viss iepriekš minētais ļāvis viesnīcai iemantot popularitāti dažādu kontinentu kalnu slēpotāju vidū.
Atrašanās: atrodas 20 m no kūrortpilsētas Bormio centra, 500 m no Bormio 2000 pacēlāja.

 

 

 


REZIA HOTEL (BORMIO) 4* no 843 EUR

Ēdināšana: BB, HB
Atrašanās: atrodas 210 km no Veronas lidostas, Bormio kūrortpilsētiņas centrā, 100 m no gājēju zonas, kur rindojas veikali, bāri, restorāni, supermārkets; tuvākais pacēlājs – 800 m. Ski Bus pietura – 100 m. Šī mājīgā un viesmīlīgā 4* viesnīca atrodas Bormio centrā, kas atvēlēts gājējiem. Blakus viesnīcai ir Ski Bus pietura – viegli nokļūt līdz pacēlājam. Viesnīcas Wellness centra piedāvājums lieti noderēs pēc slēpojot aktīvi pavadītas dienas – ideāla vieta relaksācijai.

 

 


LARICE BIANCO HOTEL (BORMIO) 3* no 1008 EUR

Ēdināšana: HB
Viena no populārākajām Bormio viesnīcām ar labu lokāciju (100 m attālumā no tās ir finišs 2 trasēm – sarkanajai “Stelvio” un zilajai “Martinola”. Līdz pilsētas centram 400 m (pa gājēju gaisa tiltu). Mājīga gaisotne, komfortabli numuri, neliels Wellness centrs (tikai viesiem vecākiem par 14 g.). Lieliska cenas / kvalitātes attiecība. Iesakām tūristiem, kuriem svarīgi atrasties pacēlāja tuvumā, kā arī tiem, kas vēlas ar slēpēm aizbraukt teju līdz savai viesnīcai. Atrašanās: atrodas tuvu Bormio centram, 70 m no Bormio 2000 pacēlāja, Ski Bus pietura – 20 m.

 

 


ALU` HOTEL (BORMIO) 3* Super* no 1025 EUR

Ēdināšana: HB
Boutique tipa viesnīca ar elegantiem interjeriem . Viesnīca jau 40 gadus atrodas vienas ģimenes īpašumā un aprūpē. Viesnīcas lepnums – restorāns ar Valtellinas reģionam tradicionālu ēdienu piedāvājumu un neliels Wellness centrs (apmeklējums atļauts no 16 g.v.). Vienīcai ir laba lokācija – pie tās atrodas Bormio 2000 pacēlājs, kā arī blakus viesnīcai ir Stelvio trases finišs. Atrašanās: atrodas 400 m no kūrorta centra, 50 m no pacēlāja.

 

 

 


PALACE WELLNESS & BEAUTY HOTEL (BORMIO) 4* no 1201 EUR

Ēdināšana: HB
Viena no labākajām, populārākajām viesnīcām Bormio. Viesnīcas vizītkarte – Wellness centrs ar lielu baseinu (ieeja bez maksas; viesiem no 14 g.v.). Prasīgiem viesiem iesakām izvēlēties dzīvošanai stilā un interjeros interesantos junior suite un suite kategorijas numurus (standard numuri ir ļoti vienkārši savā iekārtojumā un aprīkojumā). Atrašanās: atrodas 600 m no Bormio kūrortpilsētas centra, uz centrālās ielas, 800 m no Bormio 2000 pacēlāja.

NEVADA HOTEL (BORMIO) 3* no 1248 EUR

Ēdināšana: BB, HB
Atrašanās: atrodas 400 m no Bormio kūrortzonas centra, 25 m no Bormio 2000 pacēlāja. Viena no populārākajām Bormio viesnīcām ar labu lokāciju – blakus pacēlāji un trases, kas aizvijas uz pilsētiņu (ski-in). Plaši komfortabli numuri, savs neliels Wellness centrs. Lieliska cenas / kvalitātes attiecība. Vienīgā Bormio ski-in viesnīca (ja laba sniega sega). Viesnīcas lepnums – trīs īpašnieka suņi – laikas, kas tajā mitinās.

BAGNI VECCHI HOTEL (BORMIO) 4* no 1503 EUR

Ēdināšana: HB
Vēsturiski unikāla viesnīca ar termālo centru, kurai pirmsākumi meklējami vēl Romas impērijas laikos. Atrodas panorāmas vietā, nacionālā parka Steļvio teritorijā. No viesnīcas paveras skats uz trasēm un Bormio. Kopā ar blakus esošo 5* viesnīcu “Bagni Nuovi Grand Hotel” ietiplt kopleksā “Bagni di Bormio”. Abu viesnīcu viesi var bezmaksas izmantot divu termālo kompleksu “Bagni Vecchi” un “Bagni Nuovi” pakalpojumus (“Bagni Nuovi Grand Hotel” teritorijā, 1 km attalumā, tiek piedāvāts bezmaksas autobuss). Nokļūšanai līdz pacēlājiem vai pilsētas centram viesnīcas registrācijā jāveic rezervācija (pēc izsaukuma, kursēšanas grafiks no 08:30 līdz 19:00).
Atrašanās: atrodas 212 km attālumā no Veronas lidostas, 4 km Bormio centra, 3,5 km no Bormio 2000 pacēlāja (no viesnīcas bezmaksas shuttle bus).

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums Rīga – Verona – Rīga; bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
  • dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!