Iordānija un Izraēla: Neparastā mozaīka.

Cena no 1091 € | 7 Dienas

Iordānija un Izraēla: Neparastā mozaīka

6 naktis

 

Iordānija un Izraēla – divas valstis, kas ir kā neparasta mozaīka, mākslinieciski  salasīta no daudziem spilgtiem un neatkārtojamiem gabaliņiem. Atrodoties kristietības, islamas un iudaisma krustojumā, šīs valstis no gadsimta gadsimtā rūpīgi glabā savā zemē trīs vareno reliģiju svētās vietas. Daudzas pasaules valstis vilina tūristus ar savām skaistajām vietām, inetesantiem stāstiem un sola komfortablu atpūtu. Bet ir vietas uz pasaules, kurās noteikti ir jāaizbrauc. Lai ar kādu mērķi Jūs atbrauktu, tūre Iordānija – Izraēla attaisnos visas Jūsu cerības. Tā ir neparasti daudzveidīga un piepildīta, tādēļ interesanta ikvienam, neatkarīgi no vecuma un aizraušanās.

 

1. diena.

Ielidošana Ammanas pilsētas starptautiskajā lidostā. Vīzas saņemšanas procedūra, bagāžas saņemšana, tikšanās ar pieņēmošās kompānijas pārstāvi, transfērs un izmitināšana viesnīcā Ammanā.

 

2. diena.

Pēc brokastīm viesnīcā, ekskursija Ammanas galvaspilsētā, apskates brauciens vēsturiskajā, Austrumu Ammanas daļā un mūsdienīgajā – Rietumu. Citadeles apmeklēšana. Ekskursija Bībeles vietās: Jūs apmeklēsiet Jēzus kristīšanas vietu (Iordānas upe), apskatīsiet vareno šedevru – mozaīkas Jeruzālemes un Svētzemes karti , kas ir saglabājusies uz pareizticīgās Sv. Georgija baznīcas grīdas Madabā, apmeklēsiet kalnu „Debesis” kur nomira un tika apglabāts Moisejs. Brtauciens pie Mirušās jūras.

 

3. – 5. diena.

Brīvās dienas pie Mirušās jūras. Izvietota par 400m zemāk nekā Mirušais okeāns, šī jūra skaitās par viszemāko Zemes punktu. Izbaudiet pludmales atpūtu pie jūras, kura sāļais ūdens ir desmit reizes sāļāks nekā parastās jūras, kā arī ir bagāta ar hloristām magnija, nātrija, kālija, broma un citu elementu sālīm. Jūs gūsiet patiesu baudu no peldēšanās Mirušajā jūrā un pēc nopelniem novērtēsiet dubļu applikāciju ārstnieciskās īpašības. Opcioni (par papildus samaksu) – ekskursija Petrā.

 

6. diena.

Pēc brokastīm viesnīcā, brauciens pie Izraēlas robežas (Allenby Bridge), pašu kontrole, tikšanās ar gidu. Tūre – Kristīgā Jeruzāleme:

Par ekskursijas sākuma punktu kļūs Jeruzālemes panorāma Sviesta kalnā. Tur Jūs varēsiet apskatīties uz Jeruzālemi no putnu lidojuma augstuma un uztaisīt skaistas fotogrāfijas. Tālāk Jūs nokāpsiet pie kalna, blakus kuram atrodas Gefsimanas dārzs, kur Jēzus pavadīja pedējo nakti pirms apcietināšanas. Te atrodās Visu Nāciju baznīca un Dieva mātes zārks. Skaitās, ka tieši šeit, šajā vietā aizmiga mūžīgā miegā Jaunava Marija, Jēzus māte. Tālāk Jūs dosieties otrā pēc nozīmīguma kristiešiem Svētās zemes pilsētā – Veflijemu. Jūs apmeklēsiet Kristus Dzimšanas Baznīcu.

Nākošā pietura būs Jeruzālemes Vecpilsēta, Jūs iziesiet pa Via Dolorosa – Bēdu Taku, atzīmētu r 14 pieturām, obligāti apmeklēsiet Dieva Baznīcā un uzkāpsiet uz Golgofas kalna, pieskarsieties pie Raudāšanas Sienas.

Izmitināšana Veflijemas hotelī. Nakšņošana.

 

7. diena.

Pēc brokastīm viesnīcā kristiešu Galileja tūre. Nazarete. Tvērija. Pamata ekskursiju objekti: pilsēta, kur auga Kristus – Nazarete, Kapernauma, ezers – Kinerets, vieta, kur kristus veica maizes vairošanas brīnumu Tabha ( Maizes un Zivju vairošanas Baznīca). Tāpat Jūs apmeklēsiet Labuma kalnu. Pēc tūres beigām brauciens Iordānijā. Vīzas saņemšanas procedūra un pašu kontrole. Tikšanās robežas Iordānijas daļā SHEIKH HUSSEINE BORDER (ziemeļu daļa). Brauciens Ammanā, izmitināšana viesnīcā.

 

Pēc brokastīm viesnīcā, brauciens uz lidostu.

 

Cenā iekļauts:

 • Visi transfēri, saskaņā ar programmu, komfortablā automobīlī/ minivenā;
 • Visas ieejas biļetes;
 • Krievu licenzēta ģida pakalpojumi (diena 2,6,7)
 • Izmitināšana viesnīcās uz BB pamatojuma (ar brokastīm)

Cenā nav iekļauts:

 • Aviobiļetes;
 • Dzeramnauda;
 • Vīza Iordānijā – 40 Iordānijas dināri (60 USA dolāri) – tiek apmaksāti divreiz;
 • Izbraukšanas nodoklis no Iordānijas – 10 Iordānijas dināri (14 USA dolāri);
 • Izbraukšanas nodoklis no Izraēlas – 99 šekeļi (14 USA dolāri);
 • Šatli robežās;
 • Transfēra Petrā no Mirušās jūras un atpakaļ – 180 USD (car)/ 235 USD (minivan);
 • Krieviski runājošs licenzēts ģids – 130 USD (no grupas);
 • Ieejas biļetes Petrā.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!