ĒĢIPTE– HURGADA / oktobris 2018 – aprīlis 2019

Cena no 435 € | 8 Dienas

Jūs gaida Ēģiptē! Jūs varat izbaudīt mirdzošu zelta sauli un dažādas ūdens aktivitātes vispopulārākajā Sarkanās jūras kūrortā – Hurgadā.

Lidojumu periods: 20.10.2018. – 22.04.2019.

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!

Cenas tika atjaunotas 11.07.2018.

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita

 


SUNRISE HOLIDAYS 5* no 655 EUR

Sunrise Holidays Resort viesnīca (Hurgada, Ēģipte)
Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas 5 km no Hurgadas lidostas, 5 km no vecpilsētas centra, pie jūras. Iesakām atpūtai jauniešiem. Viesnīcā nav bagāžas glabātuves. Restorānos smēķēšana aizliegta! Viesnīca neizmitina bērnus līdz 15 g.v.!
Informācija par viesnīcu


SUNRISE SELECT GARDEN BEACH RESORT & SPA 5*no 755 EUR

Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa viesnīca (Hurgada, Ēģipte)
 Ēdināšana: Select All Inclusive
Viesnīca atrodas 15 km no Hurgadas lidostas, 20 km no pilsētas centra, jūras krastā. Viesnīca ar skaistu un koptu teritoriju. Augsts servisa līmenis. Smilšu pludmale ar ērtu ieeju jūrā. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem.
* Viesnīcas reitings: 5
Informācija par viesnīcu

SUNRISE SELECT ROYAL MAKADI RESORT 5* no 795 EUR

Sunrise Select Royal Makadi Resort viesnīca (Hurgada, Ēģipte)
 Ēdināšana: Select All Inclusive
Viesnīca atrodas 28 km no Hurgadas centra, pie Makadibejas līča, jūras krastā. Viesnīcai ir ļoti liela un skaista teritorija. Laba attīstīta sporta infrastruktūra. Plašs miniklubs ar baseinu. Iespaidīga a la carte restorānu izvēle. Labs servisa līmenis. Varam ieteikt atpūtai jauniešiem un ģimenēm kopā ar bērniem.
Informācija par viesnīcu

 

 


SUNRISE GRAND SELECT CRYSTAL BAY 5* no 855 EUR

Sunrise Grand Select Crystal Bay Resort viesnīca (Hurgada, Ēģipte)
Ēdināšana: Select All Inclusive
Viesnīca atrodas 13 km no Hurgadas lidostas, 20 km no pilsētas centra, jūras krastā. VIP līmeņa viesnīca. Kopta apzaļumotā teritorija. Plaši, interesanti dizainēti numuri. Augsts servisa līmenis. Restorānos aizliegts smēķēt. Ir sava privātā smilšu lagūna ar ērtu ieeju jūrā. Ir TOP VIP numuru tipi ar atsevišķu privātu teritoriju, kas citiem tūristiem nav pieejama (tur arī daļa pludmales un privāts pludmales bārs). Iesakām respektablai atpūtai, kā arī mierīgai atpūtai kopā ar bērniem.
Informācija par viesnīcu

 

 ZAHABIA VILLAGE & BEACH RESORTS 3+* no 520 EUR

Ēdināšana: Brokastis un vakariņas, AI
Viesnīca atrodas 2 km no vecpilsētas centra, otrajā līnijā no jūras. Mājīga viesnīca ar nelielu teritoriju un vienkāršiem numuriņiem. Pludmalē ir lēzena ieeja jūrā un skaists koraļļu rifs. Varam ieteikt kā ekonomiskas atpūtas variantu.
Informācija par viesnīcu

ALBATROS AQUA PARK HURGHADA 4* no 489 EUR

Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas 15 km no Hurgadas pilsētas centra, 2. līnijā no jūras. Mājīga viesnīca – atrodas otrpus ceļam no viesnīcas “Beach Albatros Resort”. Kopīga teritorija ar viesnīcām “Sea World Resort” un “Albatros Aqua Vista Resort”. Visvairāk specializējas jauniešu un ģimeņu atpūtas nodrošināšanā.

ALF LEILA WA LEILA 4* no 495 EUR

Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas 17 km no pilsētas centra, otrajā līnijā no jūras. Viesnīca atrodas lielā izklaižu kompleksa teritorijā („1001 nakts”), kas stilizēti atveido austrumu pili. Vairākas reizes nedēļā šī kompleksa teritorijā tiek rīkots iespaidīgs uzvedums-šovs „1001 nakts”. Viesnīcas teritorijā atrodas Senās Ēģiptes mantojuma muzejs („Museum of Ancient Egyptian Heritage”).
Informācija par viesnīcu

 

 


AMC ROYAL RESORT 5* no 449 EUR

Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas 11 km no Hurgadas centra, jūras krastā. Viesnīca ar komfortabliem numuriem un nelielu, mājīgu teritoriju. Augsts servisa līmenis. Laba ēdināšana. Iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem
Informācija par viesnīcu

LE PACHA 4* no 435 EUR

Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā. Apkārt daudz restorānu, bāru, veikalu. Iesakām atpūtai jauniešiem.
Informācija par viesnīcuTITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5* no 489 EUR

Ēdināšana: Royal All Inclusive
Viesnīca atrodas 16 km no Hurgadas centra, jūras krastā. Viesnīca ar savu akvaparku. Lielisks un liels bērnu rotaļlaukums – dizainēts kuģa veidolā. Milzīga spēļu zāle pieaugušajiem un bērniem (divām viesnīcām –“Palace” un “Beach”: 10 biljarda galdi, 2 galda tenisa galdi, air hockey, virkne bērnu spēļu automātu, boulings). Plaši numuri. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem.
Informācija par viesnīcu

ALBATROS WHITE BEACH RESORT 5* no 605 EUR

Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas 3 km no Hurgadas lidostas, 7 km no Hurgadas pilsētas centra, pie jūras. Viesnīca atrodas pie promenādes. Skaista teritorija. Mājīgi, moderni numuri. Brīnišķīga smilšu pludmale. Kvalitatīva ēdināšana. Cienījams serviss. Daudzas izklaides iespējas bērniem un pieaugušajiem. Iesakām atpūtai jauniešiem un ģimenēm.
Informācija par viesnīcu

SUNNY DAYS EL PALACIO 4* no 601 EUR

Ēdināšana: 24h All Inclusive
Viesnīca atrodas 2 km no vecpilsētas centra, jūras krastā. Viesnīca ar nelielu akurāti uzturētu teritoriju un neuzmācīgu servisu. Iesakām atpūtai jauniešiem.
Informācija par viesnīcu

DANA BEACH 5* no 751 EUR

Ēdināšana: All Inclusive
Viesnīca atrodas 18 km no vecpilsētas centra, jūras krastā. Viesnīca ar plašu un skaistu apzaļumotu teritoriju. Ir sava “lēnā” upīte, pa kuru var izbraukt ar laivu vai katamarānu. Nelieli numuri. Ļoti draudzīgs personāls. Iesakām ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.
Informācija par viesnīcu
OLD PALACE RESORT 5* no 768 EUR

Ēdināšana: Utra All Inclusive
Viesnīca atrodas 25 km no Hurgadas centra, jūras krastā. Salīdzinoši jauna viesnīca, kas atrodas Sahl Hasheesh kūrortzonā. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai, kā arī sērfingistiem.
Informācija par viesnīcu


 

SENTIDO MAMLOUK PALACE 5* no 589 EUR

  Ēdināšana: Select all inclusive
Viesnīca atrodas 12 km no Hurgadas centra, jūras krastā. Viesnīca austrumu stilā – ar mājīgiem plašiem numuriem. Skaista teritorija ar lēni plūstošu upīti. Restorānos smēķēt aizliegts! Iesakām ģimenēm kopā ar bērniem.
Informācija par viesnīcu

 


 

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

-lidojums Rīga-Hurgada-Rīga + bagāža

– transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ uz lidostu

– izmitināšana viesnīcā, 7 naktis ar izvēlēto ēdināšanu

– pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā

 

Informējam jūs, ka šobrīd Latvijas nepilsoņiem ceļojot uz Ēģipti ir jauni ieceļošanas noteikumi ar Latvijas Nepilsoņa Pasēm (Aliens’s Passport):

– vairs nav iespēja nokārtot Ēģiptes vīzu lidostā pēc ielidošanas, nepieciešams noformēt ieceļošanas vīzu pirms došanās ceļojumā. Vīza tiek noformēta Ēģiptes vēstniecībā, aptuvenais dokumentu sagatavošanas laiks ~līdz 2 nedēļām. Cena – 60 EUR

LR pilsoņiem vīzu ir iespējams iegādāties lidostā. Maksa par vīzu – 25,00$; gadījumā ja atpūtas perioda laikā tūrists izbrauc no valsts (piemēram, ekskursijā uz Izraēlu, Jordāniju), tad vīza jāapmaksā atkārtoti.