FRANCIJA (Chamonix, Les Trois Vallees, Alpe D`Huez)

Cena no 429 € | 8 Dienas

Kalnu slēpošanas kūrorti Francijā skaitās par vieniem no labākajiem ziemas kūrortiem visā pasaulē. Tieši šeit, Franču Alpos, atrodās plašās un savstarpēji saistītās slēpošanas zonas. Vairāk nekā četri tūkstoši kalnu slēpošanas, snovborda, bobsleja trašu un citu ziemas atpūtas veidu. Trases atšķirās pēc sarežģētības līmeņa, ļaujot komfortabli pavadīt laiku gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Bieži vien Alpu slīpumos tiek rīkotas ziemas sporta veidu sacensības dažādās klasēs – līdz pat čempionātiem un Olimpiādēm.

 

Chamonix
Chamonix – ir lielākās Franču Alpu teritorijas sirds pie populārās Monblanas virsotnes. Chamonix ieleja – ir unikālā dabas zona blakus Itālijas un Šveices robežām, iekļauta ainavu sarakstā, kas sastāda pasaules mantojumu. Kopējais kalnu slīpumu garums – simtiem kilometru ar dažādas sarežģētības trasēm. Visaugstākais kūrorta punkts ir leģendārā „Baltā Ieleja”, 20km ārpustrašu slēpošanas 3842m augstumā.

 

Blakus esošās Chamonix viesnīcas:

 

Les Trois Vallees
Trīs ielejas – tā ir savojas braukšanas zona – lielākais pasaule apvienotais slēpošanas reģions ar 6000 km trašu, 1300 – 3230 m augstumā. Divi simti pacēlāju ir spējīgi vienlaicīgi nogādāt kalnu slīpumu virsotnēs līdz miljona ceturtdaļai cilvēku – kalna slēpošanas fanus un snoubordistus. Kūrorta vēsturei ir ap pusgadsimta, bet 1992. gadā šos kalnu slīpumus iekaroja olimpiskie čempioni.
Trīs ieleju sastāvā ietilpst augstkalnu Val Thorens – “trīs ieleju jumts” 2300 m augstumā, kūrorta zonas sporta daļa. Tās augstākā daļa ir virsotne Cime de Caron, no kuras paverās lielisks skats uz Montblānu.

 

Blakus esošās Les Trois Vallees viesnīcas:

 

Alpe D`Huez
Alpe D`Huez – ir viens no nedaudzajiem kūrortiem, kur uz salīdzinoši nelielas teritorijas tiek piedāvāta bagāta trašu dažādība. Mājīgs un kompakts ciemats trīsstūra formā ir izvietojies virs Romanšas ielejas, viesnīcu un rezidenču pamatmassa ir izvietota blakus trassei vai pacēlāju. Pārvietoties kūrortā iespējams ar autobusu, ar kājām vai ar pacelāju, kas darbojas kā lifts.

Blakus esošās Alpe D`Huez viesnīcas:
Langley Hôtel Le Petit Prince 3* no 700 EUR
Le Castillan 3*                                    no 1260 EUR
Les Grandes Rousses 3*                  no 1071 EUR

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!