FRANCIJA – Paradiski, Les Trois Vallees, Alpe D`Huez / janvāris 2018

Cena no 375 € | 8 Dienas

Lidojumu periods: 06.01.2018 – 27.01.2018

 

Kalnu slēpošanas kūrorti Francijā skaitās par vieniem no labākajiem ziemas kūrortiem visā pasaulē. Tieši šeit, Franču Alpos, atrodās plašās un savstarpēji saistītās slēpošanas zonas. Vairāk nekā četri tūkstoši kalnu slēpošanas, snovborda, bobsleja trašu un citu ziemas atpūtas veidu. Trases atšķirās pēc sarežģētības līmeņa, ļaujot komfortabli pavadīt laiku gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Bieži vien Alpu slīpumos tiek rīkotas ziemas sporta veidu sacensības dažādās klasēs – līdz pat čempionātiem un Olimpiādēm.

 

Paradiski
Paradiski – viens no Francijas lielākajiem slēpošanas reģioniem, izveidots 2003. gadā, savienojot vienā tīklā Les Arcs un La Plagne slēpošanas rajonus. Slēpošanai tiek piedāvātas slēpošanas trases 425 km kopgarumā (zaļās – 5%, zilās – 54%, sarkanās – 28%, melnās – 13%). Vanoise Express pacēlājs, lielākais pasaulē, tagad savieno abus slēpošanas kūrortus Plan-Peisey ciematā, kur notiek pārsēšanās, lai nokļūtu izvēlētajā slēpošanas vietā.

 

Blakus esošās Paradiski viesnīcas:

 

Les Trois Vallees
Trīs ielejas – tā ir savojas braukšanas zona – lielākais pasaule apvienotais slēpošanas reģions ar 6000 km trašu, 1300 – 3230 m augstumā. Divi simti pacēlāju ir spējīgi vienlaicīgi nogādāt kalnu slīpumu virsotnēs līdz miljona ceturtdaļai cilvēku – kalna slēpošanas fanus un snoubordistus. Kūrorta vēsturei ir ap pusgadsimta, bet 1992. gadā šos kalnu slīpumus iekaroja olimpiskie čempioni.
Trīs ieleju sastāvā ietilpst augstkalnu Val Thorens – “trīs ieleju jumts” 2300 m augstumā, kūrorta zonas sporta daļa. Tās augstākā daļa ir virsotne Cime de Caron, no kuras paverās lielisks skats uz Montblānu.

 

Blakus esošās Les Trois Vallees viesnīcas:

 

 

Alpe D`Huez
Alpe D`Huez – ir viens no nedaudzajiem kūrortiem, kur uz salīdzinoši nelielas teritorijas tiek piedāvāta bagāta trašu dažādība. Mājīgs un kompakts ciemats trīsstūra formā ir izvietojies virs Romanšas ielejas, viesnīcu un rezidenču pamatmassa ir izvietota blakus trassei vai pacēlāju. Pārvietoties kūrortā iespējams ar autobusu, ar kājām vai ar pacelāju, kas darbojas kā lifts.

Blakus esošās Alpe D`Huez viesnīcas:

  • Residence Les Melezes 2*                                        no 425.00 EUR
  • Residence Le Christiania 2*                                    no 459.00 EUR
  • Les Bergers 4*                                                            no 499.00 EUR
  • Ours blanc  3*                                                             no 499.00 EUR
  • Alpenrose Suites Hotel 4*                                        no 879.00 EUR
  • Pic Blanc 4*                                                                 no 879.00 EUR

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
– lidojums no Rīgas, bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma;
– transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
– dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana;
– pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!