ĒĢIPTE ŠARM EL ŠEIHA 2019/2020

Cena no: 360 € | 8 Dienas

Sinajas pussalas dienvidu galā atrodas prestižākais jūras kūrorts Ēģiptē –  Šarm El Šeiha!

Naama līcis ir Šarmelšeihas centrs, no kurienes tas viss sākās. Krastmalā atrodas promenāde, kurā dzīve nebeidzas gan dienā, gan naktī. Šeit ir populārākās viesnīcas, šeit ir visskaistākās pludmales.
Gandrīz visās viesnīcās Sharks Bay līča ieeja jūrā no pontona. Tomēr šajā līcī viesnīcas ir populāras, ņemot vērā skaisto koraļļu rifu, kurā apdzīvo dažādas zivis un jūras dzīvnieki.
Sharm El Maya ir vienīgā Sharm El Sheikh līcis ar smilšu pludmali, kas atrodas apmēram kilometru garumā. Tas atrodas Vecpilsētas rajonā. Naktsmītnes šeit ir pārsvarā 4 *, bet pakāpeniska ieeja jūrā, dzeltenais smiltis, blakus liels tirgus ar suvenīriem, drēbēm un augļiem, padara šo līci par ar maziem bērniem.

 

Lidojumu periods: 17.10.2019. – 19.04.2020 – 7,10,14 naktis

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu vai sūtīt epasu uz info@sofiture.lv!

 

 

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita.

 

Informējam jūs, ka šobrīd Latvijas nepilsoņiem ceļojot uz Ēģipti ir jauni ieceļošanas noteikumi ar Latvijas Nepilsoņa Pasēm (Aliens’s Passport):

!! Vairs nav iespēja nokārtot Ēģiptes vīzu lidostā pēc ielidošanas, nepieciešams noformēt ieceļošanas vīzu pirms došanās ceļojumā. Vīza tiek noformēta Ēģiptes vēstniecībā, aptuvenais dokumentu sagatavošanas laiks ~līdz 2 nedēļām. Cena – 60 EUR.

LR pilsoņiem vīzu ir iespējams iegādāties lidostā. Maksa par vīzu – 25,00$; gadījumā ja atpūtas perioda laikā tūrists izbrauc no valsts (piemēram, ekskursijā uz Izraēlu, Jordāniju), tad vīza jāapmaksā atkārtoti.

 

Verginia Sharm Resort 3* no 360 EUR

Verginia Sharm Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al

Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei). Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 3 km (līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports).
Shores Aloha Resort 3* no 435 EUR

Shores Aloha Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons

Charmillion Club Aqua Park 4* no 560 EUR

Charmillion Club Aqua Park (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 1 km (izmantojot kopēju pludmali ar “Sea Life”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, vakaros par papildu samaksu). Līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontons (pieder viesnīcai “Sea Life”).

Shores Amphoras 5*no 485 EUR

Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha).


Sierra 5-* no 545 EUR

Ēdināšana: AI
Atrodas 6 km no Šarm eš Šeihas lidostas, 16 km no Nāmabejas, 25 km no vecpilsētas, pie White Knight līča, 2. līnijā.
Personīgā pludmale, koraļļi, pontons. Ieteicami speciāli apavi. Saulessargi, pludmales krēsli.


Novotel Palm 5*no 525 EUR

Novotel Palm (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 500 m
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Naama Bei)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 12 km (Šarm El Šeiha)
Smilšaina ieeja jūrā

Barcelo Tiran Sharm 5*no 525 EUR

Barcelo Tiran Sharm (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 13 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina

Xperience Sea Breeze Resort 5* no 550 EUR

Xperience Sea Breeze Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie koraļļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 10 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, Soho square, Old Sharm). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontons.

 Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh 4* no 445 EUR

Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI

Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha).Jaz Fanara Resort & Residence 4* no 580 EUR

Jaz Fanara Resort & Residence viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 22 km (Šarm El Šeiha).

 Pickalbatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh +* no 605 EUR

Pickalbatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana:  AI
Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 600 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha).

 Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* no 470 EUR

Stella Di Mare Beach Hotel & Spa viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha).Jaz Mirabel Beach Resort 5* no 550 EUR

Jaz Mirabel Beach Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. No recepcijas līdz pludmalei ir apmēram 500 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 16 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei, par papildus samaksu). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Jūra pie pludmales ir sekla. Pludmalē ir koka pontons


Pickalbatros Royal Albatros Moderna 5* no 605 EUR

Pickalbatros Royal Albatros Moderna viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al

Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha).

 Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa 5* no 635 EUR

Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana:Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina
Pludmalē ir koka pontons

Reef Oasis Beach Resort 4* no 650 EUR

Reef Oasis Beach Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha).


Cleopatra Luxury Resort 5* no 530 EUR

Cleopatra Luxury Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al, UAI
Jūras krastā/ Pie smilšu pludmales/ Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 17 km (Naama Bei)/ Attālums līdz lidostai ir apmēram 7 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma, par papildus samaksu)/ Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina/ Pludmalē ir pontons.


Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort 5* no 500 EUR

Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: BB, HB, Al
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha).


Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* no 725 EUR

Sentido Reef Oasis Senses Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 500 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha). Līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Smilšaina ieeja jūrā. Pludmalē ir pontons


Sultan Gardens Resort  5* no 650 EUR

Sultan Gardens Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 9 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, Soho square, Old market, par papildus samaksu). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons. Viesnīcu no pludmales atdala promenāde


Jaz Belvedere 5* no 565 EUR

Jaz Belvedere (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons


Pickalbatros Royal Albatros Moderna 5* no 605 EUR

Pickalbatros Royal Albatros Moderna (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei, par papildus samaksu)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Pludmalē ir koka pontonsSavoy 5* no 550 EUR

Savoy viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas blakus izklaides vietām (“Soho Square”). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontonsIberotel Palace 5* no 690 EUR

Iberotel Palace (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Old Sharm El Sheikh)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei)


Movenpick Resort Sharm El Sheikh 5* no 580 EUR

Movenpick Resort Sharm El Sheikh (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: BB, HB, AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, vienu reizi dienā). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus smilšu pludmalei
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Smilšaina ieeja jūrā. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons


Coral Sea Waterworld 5* no 600 EUR

Coral Sea Waterworld (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 30 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 15 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontonsSteigenberger Alcazar 5* no 815 EUR

Steigenberger Alcazar (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 30 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 13 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei). Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koraļļu rifs. Viesnīcas pludmale nav piemērota peldēšanai (klienti var izmantot viesnīcas “Jaz Mirabel Beach Resort” pludmali, kas atrodas tuvu viesnīcai un kurai ir koka piestātne).


Rixos Sharm El Sheikh 5* no 880 EUR

Rixos Sharm El Sheikh viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: UAI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 22 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei
Ieeja jūrā akmeņaina. Jūra pie pludmales ir sekla. Pludmalē ir koka pontons


Baron Resort 5* no 1030 EUR

Baron Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AIpremium
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma) (par papildu samaksu noteiktās stundās). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontonsCeļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums + bagāža 20 kg
  • transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ uz lidostu
  • izmitināšana viesnīcā, 7 naktis ar izvēlēto ēdināšanu
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā