ĒĢIPTE ŠARM EL ŠEIHA

Cena no: 445 € | 8 Dienas

Sinajas pussalas dienvidu galā atrodas prestižākais jūras kūrorts Ēģiptē –  Šarm El Šeiha!

Naama līcis ir Šarmelšeihas centrs, no kurienes tas viss sākās. Krastmalā atrodas promenāde, kurā dzīve nebeidzas gan dienā, gan naktī. Šeit ir populārākās viesnīcas, šeit ir visskaistākās pludmales.
Gandrīz visās viesnīcās Sharks Bay līča ieeja jūrā no pontona. Tomēr šajā līcī viesnīcas ir populāras, ņemot vērā skaisto koraļļu rifu, kurā apdzīvo dažādas zivis un jūras dzīvnieki.
Sharm El Maya ir vienīgā Sharm El Sheikh līcis ar smilšu pludmali, kas atrodas apmēram kilometru garumā. Tas atrodas Vecpilsētas rajonā. Naktsmītnes šeit ir pārsvarā 4 *, bet pakapēniska ieeja jūrā, dzeltenais smiltis, blakus liels tirgus ar suvenīriem, drēbēm un augļiem, padara šo līci par ar maziem bērniem.

 

Lidojumu periods: 25.10.2018. – 21.04.2019.

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!

 

 

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita.

 

Informējam jūs, ka šobrīd Latvijas nepilsoņiem ceļojot uz Ēģipti ir jauni ieceļošanas noteikumi ar Latvijas Nepilsoņa Pasēm (Aliens’s Passport):

!! Vairs nav iespēja nokārtot Ēģiptes vīzu lidostā pēc ielidošanas, nepieciešams noformēt ieceļošanas vīzu pirms došanās ceļojumā. Vīza tiek noformēta Ēģiptes vēstniecībā, aptuvenais dokumentu sagatavošanas laiks ~līdz 2 nedēļām. Cena – 60 EUR.

LR pilsoņiem vīzu ir iespējams iegādāties lidostā. Maksa par vīzu – 25,00$; gadījumā ja atpūtas perioda laikā tūrists izbrauc no valsts (piemēram, ekskursijā uz Izraēlu, Jordāniju), tad vīza jāapmaksā atkārtoti.

 

Verginia Sharm Resort 3* no 445 EUR

Verginia Sharm Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al
Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei). Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 3 km (līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports).
Informācija par viesnīcuShores Aloha Resort 3* no 465 EUR

Shores Aloha Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons

Charmillion Club Aqua Park 4* no 559 EUR

Charmillion Club Aqua Park (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 1 km (izmantojot kopēju pludmali ar “Sea Life”). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, vakaros par papildu samaksu). Līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontons (pieder viesnīcai “Sea Life”).

Otium Amphoras 5*no 559 EUR

Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha).


Sierra 5-* no 565 EUR

Ēdināšana: AI
Atrodas 6 km no Šarm eš Šeihas lidostas, 16 km no Nāmabejas, 25 km no vecpilsētas, pie White Knight līča, 2. līnijā.
Personīgā pludmale, koraļļi, pontons. Ieteicami speciāli apavi. Saulessargi, pludmales krēsli.


Novotel Palm 5*no 569 EUR

Novotel Palm (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 500 m
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Naama Bei)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 12 km (Šarm El Šeiha)
Smilšaina ieeja jūrā

Barcelo Tiran Sharm 5*no 579 EUR

Barcelo Tiran Sharm (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 13 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina

Xperience Sea Breeze Resort 5* no 589 EUR

Xperience Sea Breeze Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie koraļļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 10 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, Soho square, Old Sharm). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontons.

 Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh 4* no 465 EUR

Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha).
Informācija par viesnīcu


Jaz Fanara Resort & Residence 4* no 569 EUR

Jaz Fanara Resort & Residence viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 22 km (Šarm El Šeiha).

 Pickalbatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh +* no 589 EUR

Pickalbatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana:  AI
Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 600 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha).

 Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* no 535 EUR

Stella Di Mare Beach Hotel & Spa viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha).Jaz Mirabel Beach Resort 5* no 595 EUR

Jaz Mirabel Beach Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. No recepcijas līdz pludmalei ir apmēram 500 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 16 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei, par papildus samaksu). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Jūra pie pludmales ir sekla. Pludmalē ir koka pontons


Pickalbatros Royal Albatros Moderna 5* no 599 EUR

Pickalbatros Royal Albatros Moderna viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha).
Informācija par viesnīcu

 Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa 5* no 585 EUR

Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana:Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina
Pludmalē ir koka pontons

Reef Oasis Beach Resort 4* no 589 EUR

Reef Oasis Beach Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha).


Cleopatra Luxury Resort 5* no 605 EUR

Cleopatra Luxury Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al, UAI
Jūras krastā/ Pie smilšu pludmales/ Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 17 km (Naama Bei)/ Attālums līdz lidostai ir apmēram 7 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma, par papildus samaksu)/ Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina/ Pludmalē ir pontons.


Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort 5* no 525 EUR

Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: BB, HB, Al
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha).


Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* no 615 EUR

Sentido Reef Oasis Senses Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 500 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha). Līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports. Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Smilšaina ieeja jūrā. Pludmalē ir pontons


Sultan Gardens Resort  5* no 609 EUR

Sultan Gardens Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 8 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 9 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, Soho square, Old market, par papildus samaksu). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons. Viesnīcu no pludmales atdala promenāde


Jaz Belvedere 5* no 589 EUR

Jaz Belvedere (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons


Pickalbatros Royal Albatros Moderna 5* no 625 EUR

Pickalbatros Royal Albatros Moderna (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei, par papildus samaksu)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Pludmalē ir koka pontonsSavoy 5* no 639 EUR

Savoy viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas blakus izklaides vietām (“Soho Square”). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons
Informācija par viesnīcu


Coral Sea Holiday Village Resort 5* no 649 EUR

Coral Sea Holiday Village Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 18 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 14 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontons


Novotel Beach 5* no 629 EUR

Novotel Beach (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 25 km (Naama Bei)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 17 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei, par papildus samaksu)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Pludmalē ir koka pontons


Charmillion Club Resort 5* no 609 EUR

Sea Club viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 5 km (Šarm El Šeiha).


Iberotel Palace 5* no 649 EUR

Iberotel Palace (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 500 m (Old Sharm El Sheikh)
Attālums līdz lidostai ir apmēram 24 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei)


SUNRISE Select Diamond Beach Resort 5* no 655 EUR

SUNRISE Select Diamond Beach Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 9 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 20 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, Old Market, par papildus samaksu). Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons


Movenpick Resort Sharm El Sheikh 5* no 665 EUR

Movenpick Resort Sharm El Sheikh (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: BB, HB, AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 2 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, vienu reizi dienā). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus smilšu pludmalei
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Smilšaina ieeja jūrā. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons


Coral Sea Waterworld 5* no 699 EUR

Coral Sea Waterworld (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 30 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 15 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koka pontons


Concorde El Salam 5* no 749 EUR

Concorde El Salam (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas blakus izklaides vietām (“Soho Square”). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei
Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons


Steigenberger Alcazar 5* no 859 EUR

Steigenberger Alcazar (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 30 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 13 km (Šarm El Šeiha). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bei). Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir koraļļu rifs. Viesnīcas pludmale nav piemērota peldēšanai (klienti var izmantot viesnīcas “Jaz Mirabel Beach Resort” pludmali, kas atrodas tuvu viesnīcai un kurai ir koka piestātne).


Rixos Sharm El Sheikh 5* no 909 EUR

Rixos Sharm El Sheikh viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: UAI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 22 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei
Ieeja jūrā akmeņaina. Jūra pie pludmales ir sekla. Pludmalē ir koka pontons


Coral Sea Sensatori 5* no 889 EUR

Coral Sea Sensatori (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 20 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Šarm El Šeiha)
Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontons

Rixos Seagate Sharm 5* no 989 EUR

Rixos Seagate Sharm (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: UAI
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 18 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 9 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei
Ieeja jūrā akmeņaina. Jūra pie pludmales ir sekla. Pludmalē ir pontons.


Baron Resort 5* no 1065 EUR

Baron Resort (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: AIpremium
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales
Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Naama Bei). Attālums līdz lidostai ir apmēram 8 km (Šarm El Šeiha)
Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Naama Bay, pēc pieprasījuma) (par papildu samaksu noteiktās stundās). Viesnīca atrodas jūras krastā blakus koraļļu pludmalei. Ieeja jūrā akmeņaina. Pludmalē ir pontonsCeļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums Rīga-Hurgada-Rīga + bagāža
  • transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ uz lidostu
  • izmitināšana viesnīcā, 7 naktis ar izvēlēto ēdināšanu
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā

 

Informējam jūs, ka šobrīd Latvijas nepilsoņiem ceļojot uz Ēģipti ir jauni ieceļošanas noteikumi ar Latvijas Nepilsoņa Pasēm (Aliens’s Passport):

– vairs nav iespēja nokārtot Ēģiptes vīzu lidostā pēc ielidošanas, nepieciešams noformēt ieceļošanas vīzu pirms došanās ceļojumā. Vīza tiek noformēta Ēģiptes vēstniecībā, aptuvenais dokumentu sagatavošanas laiks ~līdz 2 nedēļām. Cena – 75 EUR

LR pilsoņiem vīzu ir iespējams iegādāties lidostā. Maksa par vīzu – 25,00€; gadījumā ja atpūtas perioda laikā tūrists izbrauc no valsts (piemēram, ekskursijā uz Izraēlu, Jordāniju), tad vīza jāapmaksā atkārtoti.