ĒĢIPTE ŠARM EL ŠEIHA PĒDĒJAIS BRĪDIS

Cena no: 623 € | 8 Dienas

Pēdējas brīdis – Sinajas pussalas dienvidu galā atrodas prestižākais jūras kūrorts Ēģiptē –  Šarm El Šeiha!

Naama līcis ir Šarmelšeihas centrs, no kurienes tas viss sākās. Krastmalā atrodas promenāde, kurā dzīve nebeidzas gan dienā, gan naktī. Šeit ir populārākās viesnīcas, šeit ir visskaistākās pludmales.
Gandrīz visās viesnīcās Sharks Bay līča ieeja jūrā no pontona. Tomēr šajā līcī viesnīcas ir populāras, ņemot vērā skaisto koraļļu rifu, kurā apdzīvo dažādas zivis un jūras dzīvnieki.
Sharm El Maya ir vienīgā Sharm El Sheikh līcis ar smilšu pludmali, kas atrodas apmēram kilometru garumā. Tas atrodas Vecpilsētas rajonā. Naktsmītnes šeit ir pārsvarā 4 *, bet pakapēniska ieeja jūrā, dzeltenais smiltis, blakus liels tirgus ar suvenīriem, drēbēm un augļiem, padara šo līci par ar maziem bērniem.

 

Lidojumu periods: oktobris – aprīlis

 

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu vai sūtīt epasu uz info@sofiture.lv!

 

 

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita.

 

Informējam jūs, ka šobrīd Latvijas nepilsoņiem ceļojot uz Ēģipti ir jauni ieceļošanas noteikumi ar Latvijas Nepilsoņa Pasēm (Aliens’s Passport):

!! Vairs nav iespēja nokārtot Ēģiptes vīzu lidostā pēc ielidošanas, nepieciešams noformēt ieceļošanas vīzu pirms došanās ceļojumā. Vīza tiek noformēta Ēģiptes vēstniecībā, aptuvenais dokumentu sagatavošanas laiks ~līdz 2 nedēļām. Cena – 60 EUR.

LR pilsoņiem vīzu ir iespējams iegādāties lidostā. Maksa par vīzu – 25,00$; gadījumā ja atpūtas perioda laikā tūrists izbrauc no valsts (piemēram, ekskursijā uz Izraēlu, Jordāniju), tad vīza jāapmaksā atkārtoti.

 

Verginia Sharm Resort 3* no 625 EUR

Verginia Sharm Resort viesnīca (Šarm El Šeiha, Ēģipte)
Ēdināšana: HB, Al

Attālums līdz lidostai ir apmēram 18 km (Šarm El Šeiha). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Naama Bei). Līdz pludmalei ar koraļļu rifiem ir apmēram 3 km (līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports).
PARROTEL AQUAPARK RESORT (ex.Park Inn Resort) 4* no 809 EUR

Галерея фотографий этого варианта размещения
Ēdināšana: Al

Atrašanās vieta: Viesnīca atrodas 12 km attālumā no lidostas, 25 km no Naama Bay, Nabq Bay ielīcī. Pludmale:Personīgā, smilsu, blakus koraļļi. Līdz pludmalei 500 m, ir bezmaksas autobuss. Saulessargi, pludmales krēsli, matrači.

 

 FARAANA REEF RESORT 4+*no 623 EUR

Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas 20 km attālumā no lidostas, 12 km attālumā no Naama Bay ielīča, pirmajā līnijā no jūras. Personīgā koraļļu pludmale. Saulessargi, pludmales krēsli, matrači. 

AURORA ORIENTAL RESORT SHARM EL SHEIKH 5-* no 755 EUR

Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas 6 km no Šarm-el-Šeihas lidostas, 18 km no Naama Bay ielīča un 35 km no Vecpilsētas. Personīgā smilšu pludmale, pontons. Saulessargi, pludmales krēsli, matrači, pludmales dvieļi- bezmaksas.


 

 

MARITIM JOLIE VILLE ROYAL PENINSULA HOTEL & RESORT 5* no 674 EUR

Ēdināšana: AI
Viesnīca atrodas 5 km attālumā no starptautiskās Šarm-el-Šejhas lidostas, 7 km attālumā no Naama Bay rituļa, 15 km attālumā no Vecas pilsētas. Viesnīcas Maritim Jolie Ville Golf & Resort pludmale, koralli, pontons. Rekomendējam speciālus apavus. Autobuss līdz pludmalei. Saulessargi, guļamkrēsli, matrači, dvieļi.


HILTON SHARM SHARKS BAY RESORT 4*no 795 EUR

Ēdināšana: AI
4 km no Šarm-el-Šeihas lidostas, Šarm-el-Šeihas kūrorta dienvidu daļā, brīnišķīgā Shark ielīča piekrastē. Personīgā, daudzlīmeņu, pontons, koraļļi. Saulessargi, pludmales krēsli, pludmales dvieļi.

Sierra 5-* no 819 EUR

Ēdināšana: AI
Atrodas 6 km no Šarm eš Šeihas lidostas, 16 km no Nāmabejas, 25 km no vecpilsētas, pie White Knight līča, 2. līnijā.
Personīgā pludmale, koraļļi, pontons. Ieteicami speciāli apavi. Saulessargi, pludmales krēsli. 

CONCORDE EL SALAM SHARM 5* no 717 EUR

Галерея фотографий этого варианта размещения
Ēdināšana: AI
Atrodas 16 km attālumā no Naama Bay un 1 km attālumā no starptautiskās lidostas Šarmelšeihā. Privātā smilšu pludmale ar sauļošanās krēsliem.

  


Ceļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums + bagāža 20 kg
  • transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ uz lidostu
  • izmitināšana viesnīcā, 7 naktis ar izvēlēto ēdināšanu
  • pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā