DIENVIDU SAULE UN ŠARMS PALMĀ DE MALJORKĀ

Cena no: 579 € | 5 Dienas

Maljorka ir paradīze ne tikai tiem, kas vēlas gozēties saulē un peldēties kristāldzidrajos Vidusjūras ūdeņos. Jo vairāk attālinās no pludmalēm, jo neskartākas dabas ainavas paveras salas vidienē ar mandeļu un olīvkoku birzīm, vējdzirnavām, romantiskiem zvejnieku ciematiem, pilsētām, kuras nav pārpilnas ar atpūtniekiem, seniem klosteriem un klusiem līcīšiem, pie kuriem var aiziet tikai kājām.

 

Lidojuma periods: 17.04-21.04.19

*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Tiešais lidojums Rīga – Palma de Maljorka – Rīga

17.04.2019: Rīga 14:00 16:50 Palma de Maljorka

21.04.2019: Palma de Maljorka 22:25 03:10 Rīga

 

Cena: 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 17 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)

Tiešais lidojums + MLL Caribbean Bay 3* viesnīca

Cena: 579 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām, grupas vadītāja pakalpojumi)

 

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

 

Palmas pilsētas ekskursija   

Palma de Maljorka ar FlyMeAway

  1. aprīlī 09:00 no viesnīcas

Pēc īsa brauciena uz Baleāru arhipelāga un t.sk. Maljorkas salas galvaspilsētu Palmu, izkāpsim pie gotiskās Katedrāles un sāksim vecās pilsētas daļas aplūkošanu. Apskatīsim tās skvērus, baznīcas, bagāto pilsoņu mājas un iepirkšanās ielas. Pēc tam, autobuss mūs aizvedīs uz Bellveras pili (ieeja pašā pilī nav paredzēta), no kurienes paveras elpu aizraujošs skats pāri pilsētai un ostai. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 35 EUR

Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

 

Liķiera gatavošanas meistarklase

Palma de Maljorka kopā ar FlyMeAway

  1. aprīlis 15:30 no viesnīcas

Meistarklases laikā varēs uzzināt salas iedzīvotāju labas veselības noslēpumus, kas balstīti salā atrodamo ārstniecības augu uzlējuma jeb liķiera lietošanā. Meistarklases ievadā speciālists iepazīstinās ar liķierim lietojamiem augiem, bet pēc tam degustācijā tiks piedāvāts nobaudīt trīs dažādus uzlējumus. Turpinājumā katrs pats varēs izgatavot kādu no augu uzlējumiem. Ekskursijas ilgums ~ 2.5 stundas.

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Arābu termās, trīs liķieru degustācija, izejmateriāli sava uzlējuma pagatavošanai

Valdemosa un La Granja

Palma de Maljorka ar FlyMeAway

  1. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim divas no pašām ievērojamākajām Maljorkas vietām – Valdemosu un Lagranju. Sākumā mūsu ceļš vedīs uz Valdemosas mazpilsētu, brauciena laikā apbrīnojot lieliskās panorāmas ainavas uz kalniem, ieleju un pašu pilsētiņu augstu kalnos. Valdemosā apmeklēsim Karalisko Kartūziešu klosteri, kā arī dosimies apskatīt māju, kur dzimusi vienīgā maljorkiešu svētā – Svētā Katalina. Lagranja de Esporles ir brīnišķīga 17. gadsimta muiža salas dienvidaustrumu daļā, ko ietver burvīgi dārzi un dabiska strūklaka, ko veido netālu atrodošais avots. Gids mums pastāstīs par muižas interesanto vēsturi un varēsim apskatīt tajā ierīkoto muzeju ar senatnīgu lauksaimniecības darbarīku kolekciju. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete ieejai Lagranjā un Karaliskajā Kartūziešu klosterī, pusdienas

 

Maljorkas salas tūre 

Palma de Maljorka ar FlyMeAway

  1. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Ar autobusu vispirms brauksim uz Tramuntanas kalnu grēdu, kas stiepjas cauri visai salai no Adrijas jūras piekrastes līdz Inkas pilsētai. Pēc tam ceļš vedīs augšup kalnos netālu no salas augstākā punkta Puig Mayor. Tālāk pa līkumotu kalnu ceļu dosimies lejup uz La Kalobras piekrasti. Pēc neilga gājiena pa La Kalobras aizu sekos brauciens ar kuģīti uz Solleras ostu, pa ceļam izbaudot brīnišķīgas Maljorkas rietumu piekrastes kalnu ainavas (labos laika apstākļos). No ostas senlaicīgs tramvajs cauri apelsīnu un citronkoku birzīm aizvedīs uz Solleras pilsētu. Noslēdzošais ekskursijas posms būs 45 minūšu brauciens ar koka vilcienu no Solleras pilsētas uz Palmu, kura laikā varēs aplūkot mandeļkoku un senās olīvu audzes. Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas. Svarīgi: atkarībā no vilcienu kursēšanas saraksta ekskursija var tikt sākta no otra gala. Kopumā saturs tāpēc nemainīsies.

Cena:  95 EUR

Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, vilciena, tramvaja, kuģīša biļetes un pusdienas

 

Pojensa, Formentora un Pūķu alas  

Palma de Maljorka ar FlyMeAway

  1. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā ceļš vedīs Inkas ciematiņa virzienā paralēli Tramuntanas kalniem – Maljorkas kalnu ķēdei. Pēc tam varēsim apbrīnot Puerto de Polensa ar tās plašo līci, ostu un pludmali. Turpinājumā pa līkumotu ceļu brauksim augšup kalnos, līdz sasniegsim „Es Colomer”- 232 m augsto skatu punktu , no kura paveras plaša salas ainava. Mums būs nepieciešamas 10 minūtes, lai no šīs pārsteidzošās klints nobrauktu lejā pie Formentoras pludmales. Formentoras pludmale ir viena no pašām skaistākajām Maljorkā. Ja laikapstākļi atļaus, tad no Formentoras ar kuģīti atgriezīsimies Puerto de Polensa, kur mums tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas turpinājumā aplūkot slavenās Pūķu alas. Pēc Pūķu alu apmeklējuma vēl azbrauksim uz skatu laukumu „Des Falcons”, lai apbrīnotu salas austrumu piekrasti ar tās elpu aizraujošajām klintīm. Ekskursijas ilgums ~ 9 h

Cena:  85 EUR

Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, kuģīša biļete, ieeja Pūķu alās un pusdienas

  1. aprīlis plkst. 20:00 transfers no viesnīcas uz lidostu

 

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Programmā iespējamas izmaiņas!

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!