Dajvinga jahta Yemaya

Cena no 800 € | 8 Dienas

Dajvinga jahta Yemaya

 

Tērauda 35 metrus gara jahta Yemaya veic safari no Panamas pie Klusā okeāna salām Malpelo un Kokoss, kā arī parasti iekļauj maršrutā salas Kojba apmeklēšanu – vislielākās no neapdzīvotajām salām Pasaules okeāna tropiskaja daļā. Safari sākas un beidzās pilsētas Puerto Mutis ostā un atkarībā no ilguma iekļauj no 4 līdz 6 dienām daivinga pie Malpelo salām vai 4 dienas daivinga pie salas Kokos.

Jahtas nosaukums radās no dievietes Jemajas vārda, kas bija jūru atbalstītāja daudzās afro-amerikāņu religijās. Jahta apvieno 16 cilvēku grupu un piedāvā trīs dažādu kaīšu klases. Divas divvietīgas kaītes „lukss”, divas kaītes „standarts” un četras divvietīgās kaītes „ekonomklases”.  Noēnots atvērtā tipa salons-restorāns izvietots augšējā klājā. Te tiek pasniegtas brokastis, pusdienas un vakariņas, pagatavotas ar Yemaya jahtas profesionālo pavāru. Tāpat uz augšējā klāja atrodas kondicionējama istaba ar izklaides centru un ērtiem dīvāniņiem un galdiņiem.

Dajva-klāja ir aprīkota, ievērojot visas daiveru vēlmes – katram akvalangistam tiek iedāvāta personīga ailīte balona izvietošanai un inventāra uzglabāšanai, zemūdens fotogrāfiem ir galds tehnikas apkalpošanai un ailītes kamerām, akkumulātoriem un citiem aksessuāriem, tiek piedāvāti speciāli tilpumi dajvinga aprīkojuma apsmidzināšanai, kā arī video un foto aparatūrai.