SICĪLIJA/ maijs 2018 -septembris 2018

Cena no 579 € | 8 Dienas

Vācu dzejnieks J.V.Gēte rakstījis: „Ja neesat apmeklējuši Sicīliju, tad Itālija dvēselē neatstās nekādas pēdas. Sicīlija ir Itālijas izzināšanas atslēga.” Citiem vārdiem sakot, neizzinot Sicīliju, neizzināsi arī Itāliju. Eiropā nav otras vietas, kurai būtu tik bagāta vēsture, tik daudznacionāla kultūra, piesātināta daba, smaragdzaļa jūra un lieliska atpūta viesmīlīgās viesnīcās!


Aktuālais periods no 13.05.2018 līdz 23.09.2018!

Сenā iekļauts:

  • lidojums ar bagāžu (Rīga – Catania – Rīga)
  • transfērs lidosta-vienīca-lidosta
  • izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.
  • gida pakalpojumi kūrortā

*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!

Cenas tika atjaunotas 27.12.2017

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem!

Piedāvājam izvēlēties viesnīcu atpūtai tieši Jūsu gaumē!


SOLEMAR HOTEL (SANT’ALESSIO SICULO) 3 * no 579 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca: atrodas 70 km no Katānijas lidostas, 11 km no Taormīnas pilsētas, Sant’ Alessio di Siculo kūrortzonā, 70 m no pludmales.

Ļoti jauka viesnīca ar skaistu dārzu tieši iepretim pludmalei. Blakus viesnīcai – ļoti laba picērija. Apkārtnē arī veikali, bāri, restorāni. Autobusu pietura Taormīnas virzienā – 50 m; dz. stacija – 200 m.

Informācija par viesnīcu

 

 


BAIA DEGLI DEI (GIARDINI NAXOS) 3 * no 606 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca: atrodas 60 km no Katānijas lidostas, 5 km no Taormīnas pilsētas centra, Džardīni Naksosas kūrortzonā, 1. līnijā no pludmales.

Ļoti vienkārša viesnīca jūras krastā ar lielisku apkalpošanu. Laba cena. Varam ieteikt studentiem un padzīvojušiem ļaudīm. Bāri un restorāni – 100 m. Autobusu pietura – 300 m.

Informācija par viesnīcu

 

 

 

 


BRUCOLI VILLAGE (SIRACUSA) 4 * no 774EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Viss iekļauts

Viesnīca: atrodas 50 km no Katānijas lidostas, Sicīlijas austrumu piekrastē, 30 km no Sirakūzu pilsētas, 1 km no Brukoli pilsētiņas, 1. līnijā no pludmales.

All Inclusive atpūta Itālijā! Šefpavāra gatavotās delikateses – no rīta līdz vakaram, un katru dienu jauna gastronomiski kulinārā tēma! Viesi savas sportiskās aktivitātes katru dienu var daudzveidot, piedaloties dažādās grupu nodarbībās, taču var arī baudīt bezrūpīgu atpūtu zem palmām, pie baseina. Tiešām unikāla lokācija. Speciāla laiva nogādās atpūtniekus pilsētiņas centrā 2-3 minūšu laikā (par samaksu), lai gan viņi turpat nokļūtu arī pastaigājoties, bet 40 minūtēs.

Informācija par viesnīcu

 

 


MAZZARO SEA PALACE (TAORMINA MARE) 5 * no 1085 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca: atrodas 64 km no Katānijas lidostas, 3 km no Taormīnas pilsētas, Taormina Mare kūrortzonā, 1. līnijā no pludmales.

Prestiža 5* viesnīca ar smalkiem interjeriem, kā arī lielisku Deluxe klases servisu. Atrodas pie skaista līča, blakus (150 m) trošu ceļam uz Taormīnas vēsturisko centru. Eleganti numuri ar balkonu vai terasi (vairumā numuru – SV). Viesnīcu ieskauj tropu parks, kas plešas kalnu masīva nogāzē. Viesnīcā tiek rīkoti dzīvās mūzikas vakari, tematiskās izrādes, uguņošanas. Pieejams viss nepieciešamais, lai baudītu mierīgu atpūtu pie jūras. Piemērota arī aktīviem tūristiem, kuri ieplānojuši piesātinātu ekskursiju programmu. Iesakām arī ļoti prasīgiem tūristiem.

Informācija par viesnīcu

 


ATLANTIS BAY (TAORMINA MARE) 5 * no 1238 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Viesnīca: atrodas 64 km no Katānijas lidostas, 3 km no Taormīnas pilsētas, Taormine Mare kūrortzonā, 1. līnijā no pludmales.

Viena no skaistākajām viesnīcām Sicīlijā. Augsts servisa līmenis. Grand Gourmet līmeņa restorāns. Atklātais baseins – terasē pie jūras. Moderns Wellness centrs ar plašu pakalpojumu klāstu.  Viesnīcas stāvi uzbūvēti terasveidīgi un ir dažāda garuma, tāpēc no jūras puses viesnīca izskatās kā tipiski stilizēts zvejnieku ciems. Laba lokācija pie Sirenas līča, 150 m no trošu ceļa, kas piekrasti savieno ar Taormīnas kūrorta vēsturisko centru. Viesnīcas viesi bez maksas var izmantot blakus viesnīcas “Mazzaro Sea Palace” smilšu pludmales pakalpojumus. Iesakām ļoti prasīgiem tūristiem.
Līdz Taormīnas dz. stacijai – 3 km.

Informācija par viesnīcu

 


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!