Brīvdienas Prāgā (katru nedeļu)

Cena no 395 € | 4 Dienas

BRĪVDIENAS PRĀGĀ!

4 dienas

CENA no 395 EUR* 

Lidojumi katru nedeļu!

 

1.diena –  Ierašanās Prāgā . Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā.Brīvs vakars pilsētas romantiskajās ieliņās ar mājīgiem restorāniem. Mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas baznīcām vai koncertzālēm. Nakts viesnīcā.

 

2.diena Brokastis.Ekskursija gida pavadībā, kuras laikā apskatīsiet Prāgasievērojamākās vietas – Vecpilsētas laukumu, rātsnamu un slaveno astronomisko pulksteni, Sv. Nikolaja baznīcu, Višehradu, Nacionālo teātri, Kārļa tiltu, Loretu, Sv. Vita katedrāli, Sv. Georga baziliku, Zelta ieliņu, Mazo Pilsētu (Mala Strana) un tās gleznaināko daļu – Kampa, kuru nereti dēvē par Prāgas Venēciju, Kampas parku.Brīvs vakars pilsētas jaukajās ieliņās ar mājīgiem restorāniem.

 

3. diena –  Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Variem. Pilsēta pārsteigs ar bagāto vēsturi, arhitektūras pieminekļiem, pagājušo gadsimtu notikumiem. Līdzās pacilātai svētku atmosfērai šeit valda apbrīnojams klusums un miers. Ekskursijas laikā iepazīsieties ar kūrorta centrā esošajiem minerālūdens avotiem, kolonādēm, pieminekļiem.
 Ar funikulieri iesakām uzbraukt kalnā “Draudzība” un apskatīt pilsētas panorāmu no skatu torņa “Diāna”.

 

4. diena – Brokastis. Brīvais laiks Prāgā suvenīru iegādei vai kafijas malkošanai kādā no centra kafejnīcām, kā arī nesteidzīgai pastaigai pa pilsētu. Transfers no viesnīcas uz lidostu . Lidojums Prāga –Rīga.

 

Cenā iekļauts:
-Lidojums Rīga-Prāga-Rīga

-Dzīvošana 3 naktis viesnīcā 3* Prāgas centrā ar brokastīm

-Transfers lidosta-viesnīca-lidosta

– Pilsētas ekskursija 3 st. ar krieviski runājosu gidu

 

 

Cenā nav iekļauts:
– medicīniska apdrošināšana,
– ekskursija uz Čehu Krumlovu (9st. ar krieviski runājosu gidu)

 

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!