BALI SALA

Cena no: 1338 € | 15 Dienas

Spožākais briljants Indonēzijas arhipelāga ir eksotiskā Bali sala, kura ir īsts iespaidu kaleidoskops, emociju varavīksne un nebeidzams dzīves karnevāls, un tajā atradīsies vieta katram. Sala pievelk tūristus ar pirmatnīgām dabas ainavām, tropiskiem mežiem un majestātiskiem vulkāniem, kā arī ar kūrortiem zilu lagūnu krastos. Jūs varat pavadīt visu atvaļinājuma laiku pludmalē un viesnīcu krāšņajos parkos, bet varat arī ielūkoties baliešu kultūras un filozofijas pasaulē.


1. diena
Lidojums Rīga – Taškenta – Bangkoka.

2. diena
Ielido Bangkokā. Izejot pases un muitas kontroli, tikšanās ar pārstāvi kas sagaida lidostā, transfers uz viesnīcu Bangkokā. Brīvais laiks.

3. diena
Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Denpasaru 06:15. Ierašanās Denpasarā 11:25. Sagaidīšana, transfērs uz izvēlēto viesnīcu. Brīvais laiks.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta. Pēc 15:00 informatīvā tikšanās ar gidu.

5.-13. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Iesakam apmeklēt ekskursijas (pasūtot pirms izlidošanas):

Piedāvājam apmeklēt Singapūru – 500 EUR , kur var palikt 3 dienas/2 naktis

Apskates ekskursija pa Singapūru ar krievu valodā runājošu gidu (uzzināsiet, ar ko Singapūra ir savdabīga, apskatīsiet Singapūras simbolu-Merleinu, ķīniešu kvartālu, indiešu templi, slaveno naudas pielūgsmes strūklaku un daudz ko citu). Ekskursija beigsies uz pazīstamās Orčad roud, kur var iegādāties modernu apģērbu, tehniku vai ko citu. Pēc vēlēšanās vadītājs aizvedīs Jūs uz viesnīcu vai arī variet patstāvīgi apmeklēt parku Naksnīgo Safari ( dzīvnieki pastaigājas bez būriem un barjerām, var arī apskatīties uzstāšanos ar dzīvniekiem un šovu ar uguni – viss tas ir iekļauts vienā ieejas biļetē (sīkāka informācija uz vietas pie gida). Vakarā piedāvjam aizbraukt ar funikulieri uz Sentoza, kur Jūs gaida dvēseles stindzinošs lāzeru šovs, lielākais Āzijas akvanārijs, kur var cieši palūkoties uz haizivīm, brīnišķīgi izveidoti pastaigu celiņi un mūsdienīgs 4D kinoteātris. Nakts viesnīcā Royal Hotel 3* vai līdzīga.

Apmeklēt Komodo salu, 3 dienas/2 naktis/ – 400 EUR

Lidojums no Balī salas uz Labuan Bajo aizņem ~1,30 stundas. Vietējais pārstāvis sagaidis un pavadis līdz kuģim ar kuru jūs brauksiet uz vienu no Komodo nacionālā parka salām – Rinca salu (ieejas biļete 8LVL). Pusdienas laivā. Gājēju pastaiga, kur jūs sagaida tikšanas ar milzīgām ķirzakām (Varanus Komodoensis) – komodo drakoni, anālogu kuriem vairs nav nekur pasaulē, kas ir gari līdz pat 5 metriem. Atgriešanas uz kuģa, kurš jūs aizvedis uz pludmali Bidadari salā. Vakariņas un nakts uz klāja. No rīta brokastis. Bidadari salā ir ļoti interesanta flora un fauna, brīnišķīgie dabas skati. Peldēšana un niršana šajā vietā ļaus jums ieraudzīt neaizmirstāmo jūras pasauli.

Apmeklēt Lombok salu, 2 dienas/1 nakts – 400 EUR

Lombokas sala ir 80 km gara un tā atrodas uz ziemeļiem no Bali. Lidojums no Bali uz Lombokas salu aizņems 30 minūtes. Tā kā sala atgādina Indonēzijas piparu lombok, no tā ir radies arī salas nosaukums.

Lombok ainavas, ar tās džungļiem un biezokņiem, koraļļu salām un garām tīrām pludmalēm ir tikpat skaistas, kā Balī salā. Ja vēlaties klusumu un jums šķiet, ka Bali sala ir pārāk liela, iesakām Jums apmesties Lombok salu. Pēdējos gados salā tiek aktīvi attīsta infrastruktūra, tiek celtas jaunas viesnīcas utt.

Vietējie pielūdz vulkānu Ridžani, kas ir viens no četriem augstākajiem kalniem Indonēzijā un ir redzams no jebkuras Lombokas salas vietas – vulkāna konusa augstums 3726 m, ar krātera ezeru vidū. No vulkāna augšas var redzēt Lombokas ziemeļu krastu un Javas jūru, pastiepjoties uz pirkstgaliem, Jūs ieraudzīsiet Sulavesi jūru un buras. Šai pašā salas daļā atrodas 17 metrus augsts ūdenskritums un daudz kā interesanta. Nakts viesnīcā Holiday Resort Lombok Hotel 4* vai līdzīga.

Interior of Bali tour, apmēram 8 stundas ~40 EUR

Batubulanas ciematā noskatīsieties slaveno Barongas deju – krāsainu šovu nacionālajos tērpos par mūžīgo cīņu starp Labo un Ļauno garu.

Brauciens uz Kintamani kalnu apvidu. Apsolām elpu aizraujošas ainavas ar vulkānu un Baturas ezeru. Pa ceļam apmeklēsiet Čelukas ciematu – zelta un sudraba juvelierizstrādājumu ražošanas centru; Mas ciematu, kur izsenis dzīvo kokapstrādes meistari. Pabūsiet pie 926. gs. p. m. ē atklātajiem Tampak Siringas ciema Svētajiem avotiem Tirta Empul templī, par kuru maģisko spēku jums pastāstīs gids. Sekos brauciens uz Botānisko dārzu, kur redzēsiet eksotiskos augus, varēsiet iegādāties garšvielas, kafiju, kakao, tēju u.c.. Ekskursijas laikā ieturēsiet pusdienas simpātiskā kafejnīcā ar skatu uz Mount Batur vulkāna krāteri. Visu dienu baudīsiet fantastiskas ainavas ar rīsa lauku terasēm.

Mountain resort tour, apmēram 7 stundas ~40 EUR

Brauciens uz pērtiķu mežu Alas Kedaton. Mengwi dinastijas karaliskā Taman Ajun tempļa apmeklējums. Nobeigumā – slavenais Tanah Lot jūras templis, kura ālā dzīvo melnbalti strīpotas jūras čūskas. Čūskas ir ļoti rāmas, un Bali iedzīvotāji tās uzskata par tempļa sargiem . Neaizmirstama saulrieta sagaidīšana klintīs ar skatu uz Indijas okeānu.

Uluwatu tour, apmēram 4 stundas ~ 35 EUR

Piedāvājam apmeklēt Bukit Kampial kalnu, kur gandrīz blakus sadzīvo katoļu, un protestantu baznīcas, musulmaņu mošeja un budistu tempļi. Turpinājumā – Garuda Wisnu Kensana kultūras parks un slavenā pērtiķu tempļa Pura Luhur Uluwatu apmeklējums. Tie ar prieku nobaudīs jūsu atnestos gardumus, kurus par simbolisku samaksu varēsiet iegādāties pie tempļa ieejas. Pēc ekskursijas iesakām doties romantiskās vakariņās uz zvejnieku ciematiņa Džimbaran sniegbalto pludmali un nobaudīt jūras veltes.

14. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. Izlidošanam no Denpasaras 11:55. ierašanās Bangkokā 15:20. Transfers uz viesnīcu Chada 3*. Brīvais laiks.

15. diena
Transfers no viesnīcas uz lidostu pl.07:00. Lidojums uz Rīgu, caur Taškentu. Ierašanās Rīgā.


Cenā ir iekļauts :

 • Аviobiļetes Rīga – Taškenta – Bangkoka – Taškenta – Rīga
 • Rīga – Taškenta 23:50-07:40 (+1)
 • Taškenta – Bangkoka 10:00-18:00
 • Bangkoka – Taškenta 11:20-16:10
 • Taškenta – Rīga 18:30-21:00
 • Lidostu nodokļi
 • Izmitināšana izvēlētajās viesnīcās ar norādīto ēdināšanas tipu
 • Тransfēri lidosta-viesnīca-lidosta
 • Krievu valodā runājoša pārstāvja pakalpojumi
 • Pirmā un pēdējā nakts Bangkokā

Cenā nav iekļauts:

 • Aviobiļetes Bangkoka – Denpasara – Bangkoka +/- 356 EUR
 • Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam
 • Ēdināšana, kas nav norādīta programmā
 • Izlidošanas nodoklis no Denpasaras – 15 USD (150`000 IDR)
 • Pogrammā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas
 • Personīgie tēriņi, dzeramnauda šoferiem, gidiem, apkalpojošam personālam utt.
 • Maksa par Indonēzijas vīzu – Latvijas pilsoņi vīzu kārto ielidojot Denpasarā – 25 USD, nepilsoņiem 86 EUR (noformēšana 7 – 10 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no Bali, 2 foto 3×4 un aizpildīta anketa (var saņemt aģentūrā)
 • Maksa par Taizemes divkārtējo vīzu 64 EUR, vīzas kārtošanas laiks 7 – 14 dienas. Vīzas iegūšanai vajadzīga pase, kura derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 1 fotogrāfijas 3 x 4 un aizpildīta anketa.

 


 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!