AUSTRIJA ZALCBURGA

Cena no: 499 € | 8 Dienas

Lidojumu periods: 29.12.2018 – 09.03.2019

 

kurorti

 

Cellamzē

Cellamzē tiek slavēta par tās labi sakoptajām kalnu slēpošanas trasēm, kuru kopgarums sasniedz 77 km. Turklāt vairums no trasēm ierīkotas tā, lai slēpotāji viens otram netraucētu. Trases kalnu nogāzēs galvenokārt paredzētas slēpotājiem ar vidēja sagatavotības līmeņa slēpošanas prasmēm (27 km «zilo» trašu).
Taču piemērotas trases kūrortā atradīs arī iesācēji (25 km) un profesionāļi (25 km). Distanču slēpošanas cienītājiem ierīkotas labas un garas trases 40 km kopgarumā. Un vēl – Cellamzē ir radīti teicami apstākļi iesācājiem-snovbordistiem.
Kūrortā veiksmīgi izplānota ir arī pacēlāju sistēma (pavisam ~ 30 pacēlāji). Viens atrodas pašā Šutdorfas centrā, blakus nozīmīgākajām viesnīcām; otrs – praktiski tieši pie Cellamzē gājēju zonas, bet trešais, Šmittenhē funikulieris, kam ir arī vislielākā slēpotāju ietilpība, atrodas 5-7 minūšu brauciena attālumā no centra.

HUBERTUS HOTEL PENSION (ZELL AM SEE) 3 * – ar brokastīm – no 729.00 Eur

GEORG ZELL AM SEE HOTEL (ZELL AM SEE) 4 * – ar brokastīm – no 857.00 Eur

ALPENPARKS HOTEL & APARTMENT CENTRAL (ZELL AM SEE) 4 * – ar brokastīm – no 832.00 Eur

GRAND HOTEL ZELL AM SEE 4 * ar brokastīm un vakariņām – no 992.00 Eur

BERNER HOTEL (ZELL AM SEE) 4 * ar brokastīm un vakariņām – no 1291.00 Eur

 

Kapruna

Kopā ar netālo Cellamzē šis kūrorts ietilpst t.s. Eiropas sporta reģionā un piedāvā plašas iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Kalnu slēpošanas infrastruktūra sevī ietver vairāk nekā 40 km labi koptu trašu un aptuveni 20 pacēlājus.
Netālu no Kaprunas atrodas daudziem slēpotājiem labi Kicšteinhorna ledājs (3203 m), kura apkaimē slēpošana iespējama visa gada garumā. Tur ir daudzas plašas un garas trases, kas piemērotas iesācējiem – gan slēpotājiem, gan snovbordistiem, kā arī vairākas vilinošas „melnās” trases un vakaros izgaismotas trases distanču slēpotājiem. Ceļā uz ledāja virsotni paveras brīnumains skats uz Augstā Tauerna kalnu Nacionālo parku, bet dienās, kad debesis ir skaidras, saredzama arī Austrijas augstākā virsotne – Grosglokners (3764 m). Savukārt 2446 m augstumā atrodas restorāns “Alpine centre”.

AUSTRIA PENSION (KAPRUN) Pens – ar brokastīm –no 580.00 Eur

DAS ALPENHAUS KAPRUN HOTEL (KAPRUN) 4 *– ar brokastīm – no 887.00 Eur

WAIDMANNSHEIL APARTHOTEL (KAPRUN) 4 * –  bez ēdināšanas – no 646.00 Eur

TAUERN SPA ZELL AM SEE-KAPRUN HOTEL (KAPRUN) 4+ *  -ar brokastīm un vakariņām – no  1499.00 Eur

 

Zālbaha-Hinterglemma

Burvīgie Austrijas ciematiņi – Zālbaha un Hinterglemma – atrodas gleznajā Glemmtāles ielejā, un tos šķir tikai 4 km. Kopā ar Leogangu tie veido Austrijā plašāko ziemas sporta veidu reģionu, kuru sauc arī par “Slēpošanas cirku” (Skicircus – šis nosaukums vienlaicīgi nozīmē gan to, ka nepārtraukti strādā pacēlāji, gan „cirku” uz slēpēm, gan svētku sajūtu un jautrību cauru diennakti). Visdažādākās lieliski ierīkotās un savā starpā savienotās trases ir iemesls, kāpēc slēpotāji ar dažādu sagatavotības līmeni arvien vairāk un vairāk izrāda patstāvīgu interesi par šiem kūrortiem, protams, dodoties uz tiem. Sniega sega šajos kūrortos garantēta no decembra beigām līdz marta beigām, bet augstumu starpība trasēs sasniedz 1003-2100 m.
Viena no galvenajām “Slēpošanas cirka” vērtībām kalnu slēpošanas aspektā ir izcili efektīvā pacēlāju sistēma, kas aptver visas slēpošanas zonas. Austrijā tai nav līdzvērtīgu. Piemēram, uz Austrumšatberga kalna virsotni (2020 m) slēpotājus nogādā ar trošu ceļa vagoniņiem, kuros var satilpt 100 cilvēki. Turklāt jāatzīmē, ka visas lejāk esošās stacijas jaukā kārtā atrodas netālu no viesnīcām. Kāds gan tur brīnums, ka slēpotājiem, kas atpūšas Zālbahas- Hinterglemmas-Leogangas reģionā, nekad nav lieki jātērē savs laiks, gaidot rindā uz pacēlāju.

PANTHER HOTEL (SAALBACH) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 1231.00 Eur

KOENIG HOTEL (SAALBACH) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 930.00 Eur

PANORAMA LANDHAUS (SAALBACH) 3 * – ar brokastīm un vakariņām – no 808.00 Eur

ALPIN JUWEL HOTEL (HINTERGLEMM) 4* – ar brokastīm  – no 1235.00 Eur

SAALBACHER HOF HOTEL (SAALBACH) 4 * – ar brokastīm un vakariņām – no 1455.00 Eur

ALPINE PALACE HOTEL (HINTERGLEMM) 5* – ar brokastīm un vakariņām – no 2047.00 Eur

 

Bādgašteina

Šis ir viens no nedaudzajiem Austrijas kūrortiem, kas piedāvā ne tikai iespējas baudīt fantastisku atpūtu un uzlabot veselību ar dziednieciskām procedūrām, bet ir arī lieliska vieta kalnu slēpošanai. Bādgašteinu, un ne velti, mēdz saukt arī par Gašteinas ielejas kūrortu pērli. Šeit ierīkotas trases 118 km kopgarumā, kā arī 25 pacēlāji. Kūrorta slēpošanas nogāzēs ir daudzas sarežģītas nobraucienu trases, kuras izbraukt spējīgi tikai pieredzējuši un labi sagatavoti kalnu slēpotāji.

EVIANQUELLE HOTEL BAD GASTEIN 3* no 568 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Atrašanās: atrodas 4 km no Bādgašteinas centra un Stubnerkogelbahn pacēlāja, Bekšteinas miestiņā (blakus ieejai Radona raktuvēs), ski bus pietura – 200 m. Viesnīca nodrošina bezmaksas transferu līdz Stubnerkogelbahn pacēlājam. Viesnīca mātes-dabas klēpī, klusā vietā, kuru neskar pasaulīgā trauksme, trokšņi un kņada. Novietojuma ziņā salīdzināma ar viesnīcu “Gruener Baum”, taču cenu ziņā būtiski lētāka.

 

 


VILLA EXCELSIOR HOTEL (BAD GASTEIN) 3* no 656 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Puspansija

Atrašanās: atrodas 500 m no Bādgašteinas centra, 5 minūšu gājienā no Ski Bus pieturas. Viesnīca atrodas klusā vietā, no tās logiem paveras lielisks skats uz Bādgašteinas vēsturisko daļu un Augstā Tauerna kalnu grēdu. Organizēta viesu nogāde līdz pacēlājam. Viesnīcā savulaik atpūties Zīgmunds Freids. Iekštelpas – modern stilā. Ļoti labvēlīga gaisotne. Ekonomiskas atpūtas variants.

 

 


FRIEDRICHSBURG HOTEL GARNI (BAD HOFGASTEIN) 3* no 681 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Bez edināšanas

Atrašanās: atrodas Bādhofgašteinas centrā, gājēju zonas iesākumā, 1 km no Schlossalmbahn pacēlājа. Ski Bus pietura – 50 m.

Mājīga un viesmīlīga viesnīca pašā Bādhofgašteinas centrā. Termālais komplekss „AlpenTherme” – tikai 450 m attālumā.

 

 

 


MONDI HOLIDAY FIRST CLASS APARTHOTEL BELLEVUE (BAD GASTEIN) 4 * Studio* no 734 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis, Bez edināšanas, Brokastis + vakariņas, Brokastis + vakariņas plus 

Viesnīca ar lielu numuru skaitu (Austrijas kūrortu mērogā) – piedāvā apmešanos apartamentos, numuros. Iespējams rezervēt RO, BB vai HB. Radīti ļoti labi apstākļi aktīvai atpūtai (baseins, trenažieru zāle, tuvu – pacēlājs) un atpūtai kopā ar bērniem. Visupirms iesakām ģimenes atpūtai. Atrašanās: atrodas Bādgašteinas centrā, 500 m no Stubnerkogelbahn pacēlājа. Ski Bus pietura – 100 m.

 

 


PALACE JOHANNESBAD HOTEL (BAD HOFGASTEIN) 4* no 917 EUR

Pieejamie ēdināšanas tipi: Brokastis + vakariņas, Brokastis + vakariņas plus 

Atrodas kūrorta centrālajā daļā, blakus parkam. Tiešā viesnīcas tuvumā ir distanču slēpošanas trase. Līdz termālajam kompleksam „Alpentherme” – 300 m. Viesnīca ir ideāli piemērota tūristiem, kas noskaņojušies aktīvai sportiskai atpūtai. Atrašanās: atrodas 500 m no Bādhofgašteinas centra, 300 m no „Alpentherme” termālā kompleksa, privātā parkā ar 30 000 m2 platību. Līdz Schlossalm Bergbahn pacēlājаm – 1,5 km, Ski Bus pietura – pie viesnīcas (5 m). Blakus viesnīcai atrodas arī distanču slēpošanas trase.

 

 


 

Bādhofgašteina

Ziemas sporta un balneoloģijas kūrortpilsētiņa Bādhofgašteina atrodas tikai 7 km attālumā no Bādgašteinas.
Kūrortā ir visi apstākļi, lai slēpotāji varētu baudīt neaizmirstamos ziemas priekus: t.sk noturīga sniega sega; ļoti pārdomāts pacēlāju izvietojums (kopumā 19), pietiekami sarežģītas, taču tajā pašā laikā garas un komfortablas slēpošanas trases 81 km kopgarumā (t.sk. distanču slēpošanas), kas piemērotas pat slēpotājiem-iesācējiem. Ziemas atpūtas cienītāju rīcībā ir gan slēpošanas skolas, gan kalnu slēpošanas “dārziņš” bērniem vecumā no 3 gadiem, gan arī slēpošanas skola tiem, kam jau 4 gadiņi.

GRUGGER HAUS (BAD HOFGASTEIN) Pens – bez ēdināšanas – no 577.00 Eur

FRIEDRICHSBURG HOTEL GARNI (BAD HOFGASTEIN) 3 * – ar brokastīm – no 636.00 Eur

GEORG HOTEL (BAD HOFGASTEIN) 4 * – ar brokastīm un vakariņām– no 962.00 Eur

OESTERREICHISCHER HOF HOTEL (BAD HOFGASTEIN) 4 *  – ar brokastīm un vakariņām– no 1137.00 Eur

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
– lidojums no Rīgas, bagāža 20kg + rokas bagāža 8kg + ski soma;
– transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
– dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (7 n.), ēdināšana;
– pārstāvju pakalpojumi visa atpūtas ceļojuma laikā.

 

Gluži netālu no Insbrukas atrodas leģendārais muzejs “Swarovski kristālu pasaule“.

Tajā aplūkojami slavenāko kristāla dizaineru darbi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā.

Ieplānojiet sev braucienu uz Insbruku!
Ekskursijas programmā ietilpst arī pasaulē lielākā “Swarovski” veikala apmeklējums, kurā pārstāvēta daudzveidīgā slavenās austriešu firmas produkcija. Šajā veikalā “Swarovski” izstrādājumiem cenas par 20-25% zemākas kā citos veikalos.