SEVIĻA JAUNAJĀ GADĀ 28.12. — 01.01.2020.

Цена от 699 € | 5 Дней

28.12.2019. — 01.01.2020.

5 dienas

Komplekta cenā iekļautas Jaungada vakariņas viesnīcā 31.decembrī!

 

Ceļojums piemērots: visiem, kuri vēlas apskatīt visskaistākās Spānijas pilsētas ar unikālām vēsturiskām vērtībām, kas iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, tiem, kuri vēlas iepazīties ar Andalūzijas reģiona kultūras bagātībām un sagaidīt Jauno gadu citādāk nekā parasti.

Lidojumu izpilda aviokompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojums:
Rīga 07:50 — Seviļa 11:30 (lidojuma ilgums 4h 40 min)
Seviļa 21:25 — Rīga 02:45 (02.01.2020.)(lidojuma ilgums 4h 20 min)

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Gaisa temperatūra: ap 16 C dienā, ap 7 C naktī
Laikapstākļi: lietus iespējamība 27%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR

Hotel M.A. Sevilla Congresos ar brokastīm

8.6 /10
Check-in: 14:00
Check-out: 12:00

Lieliskā 4* viesnīca Hotel M.A. Sevilla Congresos atrodas līdzās Seviļas Kongresu un izstāžu centram FIBES, apmēram 6km attālumā no vecpilsētas. Netālu atrodas veikali, restorāni un bāri. Viesnīcai ir āra baseins ar sauļošanās terasi, kas pieejams vasaras sezonā. kā arī kopts dārzs. Istabās viesu ērtībām atrodams: gaisa kondicionieris/apkure, seifs, fēns, minibārs, satelīt TV un bezmaksas WI-FI. Restorāns Alhambra piedāvā spāņu virtuves gardumus A la Carte, bet brokastis pasniedz bufetes veidā. Viesnīcā ir arī kafejnīca un bārs. Noīrēto automašīnu var novietot viesnīcas stāvvietā par atsevišķu samaksu ( 12€).

Vecgada vakarā viesnīca rīkos svētku vakariņas, kurām sekos arī ballīte, kas noslēgsies orientējoši ap plkst. 04.00.

Seviļas pilsētas ekskursijaAttēlu rezultāti vaicājumam “sevilla”

28.12.2019 13.00 no viesnīcas
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Seviļas katedrālē.

Ekskursijas laikā apskatīsim ievērojamākos Seviļas pilsētas arhitektūras objektus – galvenokārt Vecpilsētu, kurā atrodas vairākas UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautas celtnes. Gids mums parādīs Seviļas universitāti, veco Tabakas fabriku, kurā savulaik strādāja Karmena, San Telmo pili, Zelta torni, Izabelas II tiltu, Makarenas baziliku, Spanijas laukumu un Ibero –Amerikas ekspozīcijas teritoriju. Tomēr lielākā vērība šīs 4 stundu ekskursijas laikā tiks pievērsta pasaulslavenajai Seviļas katedrālei.
Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00


Ekskursija uz Kordovu

29.12.2019 09.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “cordoba”
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša pavadošā gida un Kordovas vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Pilsētas apskate vainagosies ar Kordovas Lielās mošejas – katedrāles apmeklējumu.

Pēc pusdienām dienas otrajā pusē tiks dots brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā ~18:30


Flamenko priekšnesuma apmeklējums El Palacio Andaluz

29.12.2019 21.00 no viesnīcas
Cena: 50 EURAttēlu rezultāti vaicājumam “flamenco El Palacio Andaluz”
Cenā iekļauts: transports, flamenco priekšnesums, viens dzēriens

21:30 -23:00 flamenko priekšnesums

Flamenko priekšnesums notiks atjaunotā nolikavā, kas piedāvā ap 500m2 plašas telpas, kurā izvietota skatuve, tipisks Andalūzijas vīna pagrabs un galdi ar pilnu bāra un restorāna servisu. Apakšējā stāvā atrodas neliela skatuve, restorāns un bārs. Augšējā daļa ietver teātra tipa izvietojumu ar sēdvietām un galdiņiem, no kuriem paveras lieliska iespēja vērot priekšnesumus un klausīties mūziku.
El Palacio Andaluz par saviem priekšnesumiem, kas aptver plaša spektra flamenko stilus ir ieguvis neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas.
Pamatstāvā atrodas “Vīna pagraba muzejs” ar tajā iekļauto izstādi “Andalūziešu flamenko muzejs un māksla”. Tajā var apskatīt flamenko priekšnesumos izmantotos priekšmetus un tērpus, kā arī solistu fotogrāfijas. Te atrodamas arī citi eksponāti, kas būtiski andalūziešu kultūras identitātei, kā piemēram, keramika, vīns un jāšanas sporta atribūti.
Tie, kuri apmeklē flamenko priekšnesumus, izstādi var apmeklēt bez maksas.
Atgriešanās laiks viesnīcā ~ 23:30
NB! Svētku tērps nav nepieciešams.

Ekskursija uz Granadu

30.12.2019 08.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “granada alhambra”
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, pavadošā angliski runājošā gida, Granadas pilsētas angliski runājošā gida un oficiālā Alhambras angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Alhambrā un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. Vispirms vietējā gida pavadībā apskatīsim Granadas pilsētas ievērojamākās vietas, bet pēc pusdienām viesosimies 14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksā Alhambrā.
Atgriešanās viesnīcā ~ 19:30
NB! Atkarībā no Alhambras gida pieejamības, ekskursijas daļas var tikt mainītas vietām.


Ekskursija uz Rondu

31.12.2019 09.00 no viesnīcasAttēlu rezultāti vaicājumam “ronda spain”
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida un Rondas pilsētas angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Plaza de toros de Ronda un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts).

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de toros de Ronda , kā arī Vecpilsētu Pēc pusdienām tiks dots brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā ~ 18:00

Atbilstoši Spānijas likumiem, pilsētu ekskursijas vadīs attiecīgajā pilsētā licenzēti gidi. Tā kā Seviļā, Rondā, Granadā un Kordovā nav licenzētu krieviski runājošu gidu, tās vadīs angļu valodā runājošs gids.