SIA Sofi Ture

Labdien cienījamie viesi!

Esam priecīgi Jūs redzēt Mūsu mājas lapā. Mēs pieliksim visas pūles, lai Jums būtu –  interesanti šajās lappusēs – un tad komfortabli mūsu ofisā un protams, lai Jūsu ceļojums būtu prieka pilns un bez jebkādām problēmām.

Esam IATA (Starptautiskās Gaisa Transporta Asociācijas) licenzēta aģentūra.

Mēs mīlam savu darbu un palīdzēsim Jums izvēlēties vislabākās tūres Jūsu iespējām. Mūsu spēkos sagatavot ne tikai grupu tūres, bet arī individuālu programmu Jums. Organizēsim spožu un neaizmirstamu ceļojumu uz ekzotiskām valstīm, kā arī starptautisku izstāžu apmeklēšanu. Izvēlēties vēlamo tūri un apspriest visas detaļas Jūsu ceļojumam var pa telefonu, vai pa elektronisko pastu. Lidojums ar iecienīto aviokompāniju, individuālais transfērs, ekskursijas ērtajā laikā – izdarīsim visu, lai būtu realizētas visas Jūsu vēlmes.

Mēs strādājam tikai ar stabiliem un slaveniem tūroperatoriem. Mūsu lielā pieredze sakrāta darba laikā tūrisma sfērā, un tā palīdz mums organizēt pašus optimālākos maršrutus, ņemot vērā visas Jūsu prasības.

Griežaties pie mums un paši par to pārliecināsieties! Galvenais mūsu darbā – individuāla pieeja katram klientam! Mēs ceram, ka mūsu kvalitatīvais darbs un personiska pieeja katram klientam, būs kā ilgadējs aizdevums sadarbībā ar mums!

Mūsu aģenti

Aljona Skorodihina