ITĀLIJA – VAL DI FIEMME

Vārti uz Dolomītu Alpiem

 

Fiemme ieleja, kas ieskauta starp zināmākajiem kalniem, tādiem kā, Lagorai, Pale di S.Martino un Latermar, tā izceļas ar savu dabīgo skaistumu,  vēsturisko nozīmi, kultūru, kā arī ar tās klimatu.
Val di Fiemme-Obereggen kūrorts piedāvā piecas slēpošanas zonas, kas dod iespēju katru dienu atklāt jaunu trasi Dolomītu kalnos. Visa slēpošanai paredzētā platība, kas stiepjas līdz pat 110 km, atklāj ne tikai elpu aizraujošas dabas ainavas nobrauciena laikā, bet arī piedāvā 45 modernus pacēlājus, 120 slēpošanas instruktorus, 2 ragaviņu trases un daudzus snovborda parkus. Kūrortā ir viena no garākajām trasēm Alpu reģionā – slavenā Olimpia (7.5 km). Slēpošanas sezona kūrortā sākas 10. decembrī un ilgst līdz pat aprīlim. Līdz ar to šī vieta ir viena no pirmajām, kas atklāj slēpošanas sezonu un viena no pēdējām, kas to noslēdz, pateicoties arī savai modernajai sniega veidošanas sistēmai. Organizētie ski bus pakalpojumi ir par brīvu un tie savieno visus slēpošanas kūrortus un ielejas ciematus. Īpaša uzmanība tiek veltīta bērniem, piedāvājot dažādus pakalpojumus – bērnu dārzus, atrakciju parkus un slēpošanas nometnes.
Pēc slēpošanas, ielejā var doties baudīt vīna bārus, krodziņus, diskotēkas, šim reģionam tipiskus restorānus. Savukārt tos, kuri ir aizkavējušies uz trasēm, var sasniegt ar sniega motocikliem naktij iestājoties. Tiek piedāvātas arī nakts slēpošanas.

 

 

 

 

Jūsu ērtībām piedāvājam transfēru  rezervēšanu no lidostas līdz naktsmītnei un atpakaļ. Kā arī viesnīcas, gan individuāļiem, gan grupām par izdevīgām cenām.

 

 

*Kūrorta  2017./2018. gada sezonas katalogs.

Jautājumu gadījumā, ar mums variet sazināties pa tālruni +371 67377577 vai info@sofiture.lv