collage1

Unikāls piedāvājums – mūsu klients dabūs savu personīgu ceļojuma menedžeri, kurš ieplānos un kontroles visus ceļojumus. Piemeklējot labāko ceļojuma risinājumu.  Un pats galvenais, ka nebūs nekādas uzgaidīšanas līnijas – momentāla apkalpošana.

Kvalitāte – SIA “Sofi Tūre” komanda sastāv no augstākas klases profesionāļiem tūrisma tirgū. Darba pieredze, vidēji 10 gadi tūrisma tirgu.  Jūs iegūsiet savu personīgu menedžeri, ka arī atbalstu jebkāda tūrisma jautājuma risināšanai. Uzņēmums ir apdrošināts vairāk nekā uz 100.000 EUR.

Cena – atbilstoši Jūsu pieprasījumam, menedžeris meklēs visizdevīgāko variantu cenu ziņa.  Lai piedāvājums būtu atbirstošs Jūsu pieprasījumam. Menedžeris kontrolēs arī cenu politiku, lai ieplānotais ceļojums tiktu iegādās laicīgi un pēc labākas cenas.

Laiks – Jūsu personīgais menedžeris, sāks darboties ar Jūsu pieprasījumu uzreiz pēc saņemšanas. Ja Jūs laicīgi ieplānosiet visus savus cerojumus, tad menedžeris kontroles iegādes laiku, ceļojuma pieejamību, izpirkšanas datumus un labākus piedāvājumus. Menedžeris izdarīs visu, lai atvieglotu iegādes procesu un, lai tas aizņemtu maksimāli mazāk Jūsu personīga laika.

Apmaksa – apmaksa notiek pirms izpirkšanas momentā. Individuāli aprunātos gadījumos, mēs noteikti varēsim atrast labāku sadarbības variantu ar pēcapmaksas nosacījumiem.

Garantija – SIA “Sofi Tūre” ir apdrošināta uz  28000,00 EUR nodrošinot garantijas summu tūristam, pēc MK noteikumiem Nr.353. SIA “Sofi Tūre” ir apdrošināta uz  85000,00 EUR aviobiļešu pārdošanas garantiju tūristam.

 

Sazinieties ar mums, lai iegūtu detalizētu informāciju un individuālu sadarbības piedāvājumu. mob. 26555570, 27555909, alina@sofiture.lv, aljona@sofiture.lv