Īpašie piedāvājumi

египет-ыы
Hurgada - populārākais Sarkanās jūras kūrorts. Sarkanās jūras zemūdens pasauli uzskata par vienu no skaistākajām pasaulē. Kūrorts ieņem vienu no pirmajām vietām pasaulē viesnīcu skaitu ziņā. Lidojumu periods: 22.10.2016. – 15.04.2017.
Райский_пляж_в_Санта-Крус-де-Тенерифе
Atpūties Tenerifē - "mūžīgā pavasara salā"! Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām un ir populārs tūristu galamērķis, kas piesaista ar savu klimatu, daudzveidīgajām dabas ainavām un izklaides parkiem. Cenas sākot no 445 EUR par cilv.
41_Sunset-over-Corfu-island,-Greece
Korfu – atpūta uz šīs brīnišķīgās grieķu salas ar ideālu, maigu klimatu, ir īpaši komfortabla. Saules maigie stari, piekrastes viļņu šalkas, kupli zaļumi (Korfu s. – viena no zaļākajām Grieķijas salām), vietējo iedzīvotāju viesmīlība – tas viss padara tūres uz…
bulgaria3
Piedāvājumi uz Bulgāriju! Vasara 2016! Cenas sākot no 299 EUR
shipwreck_bay___navagio__zakynthos
2016. gada vasaras sezonas jaunums – burvīgā Grieķijas sala Zakintos. Jonijas jūras piekraste Jūs apburs ar skaistām smilšu pludmalēm un ļoti skaidru ūdeni.
4000x2928_225773_[www.ArtFile.ru]
Krēta, Grieķijas tālākā dienvidu sala, var lepoties ar dzidri zilu jūru, smilšu pludmalēm un spožu sauli. Tās rosīgajā ziemeļu krastā atrodami gan plaukstoši kūrorti, gan tādas vēsturiskas pilsētas kā Retimna un Hanja.